Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New York'a Kaçmak

YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

New York'a Kaçmak Empty
MesajKonu: New York'a Kaçmak   New York'a Kaçmak Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 9:58 pm

Bu günlerde kamptan çok sıkılmış, annemi özlemiştim. Onu görmek için nelerimi vermezdim ki? O gece yattığım zaman da hep onu düşünmüştüm. Sadece iris mesajlarıyla görmekten bıkmış, kokusunu özlemiştim. Gece uyku tutmayınca doğru ahırlara gittim. Düldül’ü bulmam zor olmadı. Hemen bir küp şeker verip onu çıkardım. Daha sonra üstüne binip ‘’Doğru New York’a. Evime.’’ dedim. Uçarken New York manzarasına doyum olmuyordu. Daha sonra evin üstüne geldiğimizde Düldül inişe geçti. Beni kapının önünde indirdi. Anahtarım hala bendeydi. Kapıyı açtım. Annem uyanıktı ve işlerinin başındaydı. Hemen yanına koştum. Beni geç fark etmemiş olacak ki onu koluna dokunduğumda çığlık attı. Ben olduğumu anlayınca hemen sarıldı. Biraz muhabbet ettik. Daha sonra güneş doğarken ayrılmak zorunda kaldık. Son bir kez onu öptüm ve Düldül’ü çağırdım. Bu sefer kampa uçmaya başladım..

New York'a Kaçmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçmak bazen tehlikeli
» Roma Kampı'na Kaçmak.
» Kamptan Kaçmak ya da Kaçmamak İşte Bütün Mesele Bu...