Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum !

2 posters
YazarMesaj
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum ! Empty
MesajKonu: Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum !   Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum ! Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 3:26 am

Gün batıyordu. Zaten, gün batımı her zaman en sevdiğim şey olmuştur. Ayrıca bunu Long Island kıyısında izliyorsanız... Her şey mükemmeldi. Bugün, kampta sıradan şeyler yaparak geçirmiştim. Tırmanma duvarı ile boğuşmak gibi. Sıradan ama güzel. Yani şuana kadar hiç bir terslik olmamıştı. Tabii, kano gölünün orada bir Ares kızını sırılsıklam etmenin bir terslik olduğunu düşünüyorsanız o zaman başka... Yine de kampı seviyordum. Sonunda, Long Island kıyısına vardım ve etrafıma baktım. Garipti. Yani, burada her zaman bir kaç melez olurdu ama şimdi Long Island, bir rüzgardan ibaretti. Gözlerimi devirerek arkama baktım. Bir ses duyduğuma emindim. Ama şimdi ise tek ses, kuşların cıvıldaması ve rüzgarın sesiydi. Gözlerimi batan güneşe diktim ve yine başlayan sese dikkatime vermemeye çalıştım. Ama bu, bir Poseidon çocuğu için oldukça zordu. Tekrar arkamı döndüğüm de ise belki de en son görmek istediğim kişi duruyordu. Aslında onu tanımak oldukça kolaydı. Güzelliği, sert duruşu ve zeki görünümü sayesinde karşımda kinin Bilgelik tanrıçası olduğunu anlayabilirdi. Ama yunan efsanelerini hatırlayınca yüzümü buruşturdum. Babamın en büyük rakibi Athena'ydı. Üstelik bir Athena kızı ile çıkıyordum. İlk önce Athena'nın beni buharlaştıracağını sandım ama kendisini tutmuştu. Sesimin titremesine engel olamadım. "Tanr-Tanrıça Athena ? diye sordum. Buharlaşmayı hiç istemezdim doğrusu. Bir adım gerileyerek tanrıçadan cevap beklemeye başladım
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum ! Empty
MesajKonu: Geri: Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum !   Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum ! Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 5:27 am

Karşımda duran Poseidon oğlunu hemen oracıkta buharlaştırmak için birçok şeyden vazgeçebileceğimden emindim. Babasından nefret ederdim ve kendisi de gözümde hiç de 'şanslı' sayılabilecek bir konumda değildi. Üstüne üstlük kızımın erkek arkadaşıydı. Ah, bu çocuk tarafımdan öldürülmeyi en azından 3-4 sefer rahatlıkla hak ediyordu. Yine de erdemli davranmalı ve kızımı üzecek bir şeyler yapmaktan kaçınmalıydım. Belki de olmam gerekenden daha yufka yürekli bir tanrıçaydım ama yine de, karşımda duran çocuğun canını bağışlamakta karar kıldım. Öfke saçan bakışlarımı ona yönlendirip sinirli bir şekilde, "Adımı ezberlemişsin, iyi." cevabını verdim. Ses tonumdan 'seni bir böcekmişsin gibi ezmek istiyorum' anlamı rahatlıkla çıkarılabilirdi. Sözlerim Deniz Tanrısı'nın oğlunu biraz hazırlıksız yakalamıştı. Altında korkunç bir öfke yatsa da sarf ettiğim sözlerde hafif bir laubalilik etkindi ve çocuk, kendisine çok daha sert yaklaşacağımı düşünmekteydi. Onu hayal kırıklığına uğratmış olduğum için gerçekten üzgündüm, şimdiye kadar elime yüzlerce kez onu öldürme imkanı geçmişti ve ben hala, nefes almasına izin veriyordum. Belki de bir tanrıçanın olması gerekenden daha yufka yürekliydim veya kızım Serena'ya çok bağlanmıştım ve onun mutsuz olmasını istemiyordum... Neden ne olursa olsun -Poseidon ile aramızda bir anlaşmazlık yaşanmasının ne kadar eğlenceli olacağını düşünsem de- bu çocuğu öldürmeyecektim, en azından sinirlerimi daha fazla bozmayı başarana dek.
http://olimpos.my-rpg.com

Bilgelik Tanrıçası ile Karşılaşıyorum !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlıklar Tanrıçası ile Tanışıyorum
» Bilgelik Tanrıçası Yardımımı İstiyor
» Bilgelik Tanrıçası Olan Annem Athena ile Tanışıyorum.
» Ay Tanrıçası'yla Tanışıyorum
» Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma