Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zorlu Temizlik Ve Bells~

YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Zorlu Temizlik Ve Bells~ Empty
MesajKonu: Zorlu Temizlik Ve Bells~   Zorlu Temizlik Ve Bells~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 7:10 am

Bugün güzel bir temizlik günü olmalıydı bence hem temizlik sırası bendeydi ve canım sıkılmıştı.- En doğru karar bu! - diye düşündüm kendi kendime.Kulübede sadece Amy ve Luke vardı diğer kardeşlerim diğer kulübelere gitmişlerdi.Bende zar zor Luke ve Amy'yi dışarıya çıkartmayı başardım.Amy'nin zaten bir işi varmış ''Ben çıkacağım şimdi zaten''.Geriye kaldı Luke. ''Lukee seninde bir işin vardı sanırım?''sulanarak.''Yooo'' dedikten tam bir saniye sonra ''Hıhh iyi hatırlattın Bells!Sirius'un yanına gidecektim''der demez kulübeden dışarı çıktı.Bütün kapıları kilitleyip:

''Hadi bakalım Bells iş başına'' ilk önce hemen tek tek yatakları düzelttim dokuz tane yatağı düzenlemek bir hayli yorucuydu.Ama daha temizliğin başındaydım.Sırada camları silmek vardı.Bizim meşhur büyük cam siline siline bitmiyordu ama onunda üstesinden geldim.''Ehh insanın boyu uzun olmasın yani.'' kendi kendime konuşuyordum sanırım , bunu önlemek için CD çalardan en sevdiğim şarkı listemi açtım.Hem şarkı söyleyip hemde yerleri siliyordum ki çiğnenmiş bir sakız! ''Öğğk'' onu silerken bir tuhaf oldum.Biraz dinlenmek için çikolatalı kurabiyelerimi alıp pencere önündeki büyük pufa oturdum.Ellerimi yıkarken lavaboyu ve tuvaleti sildim.Banyonun işi bitmişti.Sıra mutfak tezgahlarındaydı.''Amma pismiş bizim kulübe ya'' derken alnımdan terleri siliyordum.Yavaş yavaş heryer parlamaya başladı ''Vaay'' güzel yaptım.Yatakların baş ucundaki kokuşmuş gofret kağıtlarınıda aldım mı tamamdı bu iş haa birde oturma odamızı toparladım mı.Bunların hepsini yaptıktan sonra fırını yaktım.Kulübemizin temizlik şerefine pasta yapmak üzere.Pasta pişerken oda spreyinide unutmadım tabii.Artık hava kararmıştı kardeşlerim teker teker kulübeye doğru ilerliyordu.''Tatamm'' hepsinin elinden tutarak kulübenin içerisine aldım.Step ''Bells şimdi bu kulübe senin eserin mi canım?'' Gülerek karşılık verdim ''Haha tabi ki!''.Pastamızı yerken yorulduğumuzu fark ettik ve doğru yataklara gittik.

Zorlu Temizlik Ve Bells~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 15 - Zorlu Temizlik
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Zorlu bir macera.
» 71/2 Zorlu Anlar