Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dedektif L ve dedektif E iş başında (2)

2 posters
YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Dedektif L ve dedektif E iş başında (2) Empty
MesajKonu: Dedektif L ve dedektif E iş başında (2)   Dedektif L ve dedektif E iş başında (2) Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 7:02 am

Lucy'nin beni kampta gezdirme teklifini kabul ederek kulübesinden dışarı çıktık. Kampta dolaşırken ilk beni Thalia'nın ağacının oraya götürmeyi teklif etti. Bende hemen kabul ederek oraya doğru ilerlemeye başladık. Oraya giderken hem etraftaki melezleri izliyor, hem de Lucy'le beraber konuşuyorduk. "Bu Thalia ağacının özelliği ne?" diye sordum. Lucy gülümseyerek ama birazda hüzünlü bir şekilde bana döndü. Tam konuşmaya başlayacakken bir kaç melez bize kar topu attı. Bunun üzerine birbirimize pis pis sırıtarak bizde onlara kar topu atmaya başladık. İşte bu çok zevkliydi. Kamptaki bir şeyi daha çok iyi anlamıştım ki hemen yeniler olsa bile aralarına alıyorlardı. Bir süre Lucy, ben ve birkaç melez kar topu oynadıktan sonra yanlarından ayrıldık.

Thalia'nın ağacına sonunda gelebilmiştik. Ama gelene kadar da kaç melezin kar topuna mağruz kalmıştık sayamamıştım. Burada kar olmasa da Tanrıçalar bizim eğlenmemiz için buna izin vermişlerdi ve iyiki de bunu yapmışlardı. Bütün melezler bugünün tadını çıkarıyordu. Sonunda düşüncelerimden sıyrılıp gülümseyerek Lucy'e döndüm ve tam soumu tekrarlayacakken onun cevap vereceğini anladım. O da bana gülümsedi ve Thalia'nın öyküsünü kısaca anlatmaya başladı..
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Dedektif L ve dedektif E iş başında (2) Empty
MesajKonu: Geri: Dedektif L ve dedektif E iş başında (2)   Dedektif L ve dedektif E iş başında (2) Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 1:39 am

Atlattığımız kar topu savaşının ardından Eliesha ile Thalia'nın ağacına varmayı başarabildik. Güvenliğimizden sorumlu ejderha, gözlerini ilerdeki bir noktaya sabitlemişti ve bize aldırmıyordu. Onun az önce sorduğu soruya cevaben, "Bundan 9-10 yıl kadar önce, Tanrı Zeus'un kızı Thalia yanında iki arkadaşıyla birlikte kampa ulaşmaya çalışıyormuş, peşlerinde koca bir canavar ordusu varmış. Thalia, arkadaşlarını korumak için onlarla yüzleşmeye başlamış ve diğer ikisinin hayatını kurtarmış. Tabii bu sırada kendi canından olmuş." dedim. Bir Ares kızının gözlerinin dolması sık rastlanan bir şey değildi ve bu benim bile duygulanmama neden olmuştu ama sırıtarak hikayeye devam ettim. "Babası kızına kıyamamış ve onu bu meşe ağacına çevirmiş. Thalia da hayatına birkaç yıl bu ağacın içinde devam etmiş. Derken, 4 yıl kadar önce ablam Annabeth, Percy ve hatta senin ablan Clarisse'in altın postu ağaca yerleştirmesiyle, kampın güç sınırları yerine Thalia iyileşmiş ve eski bedenine kavuşmuş. Ah, şimdi o da senin benim gibi bir melez. Aslına bakarsan... Bizden biraz farklı çünkü Artemis'in avcılarına katıldı." Sözlerim bittiğinde Eliesha hayretle bana bakmaktaydı. Eh, bu hikaye bana da çok uçuk geliyordu ama daha önce sinir bozucu Clarisse ile de, Thalia ile de karşılaşmıştım ve bu da anlatılanlara inanmamı sağlamıştı.

Dedektif L ve dedektif E iş başında (2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dedektif L ve dedektif E iş başında
» Kardeşler İş Başında
» Ange ile Sat Görev Başında - 1
» Ange ile Sat Görev Başında - 2
» Ange ile Sat Görev Başında - 3