Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gece Gibi Siyah..

YazarMesaj
Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

Gece Gibi Siyah.. Empty
MesajKonu: Gece Gibi Siyah..   Gece Gibi Siyah.. Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:26 am

Gece her zaman ki gibi siyahtı. Ancak bu sefer gece gibi siyah olan birsey daha vardı..
Sıkıntılı olduğum her akşam olduğu gibi yine ahırdaydım. Ahıra ilk girişimden beri üçüncü sırada bulunan daha önce hiç görmediğim bir pegasusa kilitlenmiştim. Biliyorum saçma gelecek ama o da bana bakıyordu. Sanki aramızda görünmez bir bağ vardı. Gözlerimi kaçırmayı denedim, ancak bunu yapamadım. Deniz gibi mavi gözleriyle beni olduğum yerde tutuyordu sanki. Tek kelimeyle 'inanılmazdı!'
Onun gözlerini benden çekmesiyle hareket edebildim. Yanına doğru yavaş adımlarla ilerledim. Onu ürkütmek istemiyordum. Elimi uzattım ve boynuzlarına dokundum. Ardından karanlık tüylerini okşamaya başladım. İlk başlarda hoşuna gitsede sonradan sıkılmaya başladı. Bende eğildim ve kulağına fısıldadım :
"Beraber iyi bir takım olacagız. Bundan eminim Darkness.."Buna karsılık onaylar bir sekilde kafasını yana yatırdı. O gece tek karanlık, gece değildi..

Gece Gibi Siyah..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» siyah-nigra.
» Siyah İnci'yle geçmişim...
» Pegasusum siyah tehlike
» Siyah ve Beyaz / Direnç
» Siyah ve Kırmızının Muhteşem Uyumu