Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...

2 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Tanrıça Demeter ile karşılaşmam... Empty
MesajKonu: Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...   Tanrıça Demeter ile karşılaşmam... Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:43 am

Lissa'nın sırtına atlayayıp elini ağzına doğru uzattım ve en sevdiği portakallı şekerleri yemesi için ona zaman tanıdım.Şekerlerini bitirdiğine emin olunca kulağına eğilip fısıldadım.

''Liss,bugün çok sıkıldım gezmeye ne dersin?''

kocaman kara gözlerini bana çevirdi ve mutlu mutlu kişnedi.Dümdüz beyaz yelesini okşadım ve ona gülümsedim.Lissa kamptan beri en yakın arkadaşımdı.Yani pegasusumdu ve benim en yakın arkadaşımdı.Her neyse öyle işte.Lissa yavaş yavaş havalanmaya başladı ve birlikte uçtuk gezecek pek fazla yer yoktu zaten.O yüzden Empire State Binası'na gitmeye karar verdim ve bir kez daha Lissa'nın kulağına eğilip

''Lissa,Empire'ye gitmeye ne dersin?''

Liss,başını salladı ve kanadını hafifçe eğip Empire'ye doğru uçtu.Bina'ya vardığında hızla Lissa'dan indim ve artık bir alışkanlık olan adama doğru ilerledim.Oklarımı çıkarmama gerek kalmadan geri çekildi ve hemen içeri girdim.Acaba ne yapsam diye düşünürken Asansör'den indim ve farkında olmadan birisine çarptım.

''Sen...Ahh,üzgünüm Tanrıçam.''

hemen bir kaç adım geri çekildim ve saygıyla eğildim.Karşımdaki Tanrıça Demeter'di.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...   Tanrıça Demeter ile karşılaşmam... Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:46 pm

Bir kız bana çarpmıştı hem de asansörden önüne bakmadan koştuğu için. Tam ağzımı açacaktım ki Apollon'un sözleri aklıma geldi. Kızının geleceğini görmüştü, odasında onu bekliyordu, sanki ona geliyormuş gibi. Kızı beraber izlemiştik ama Apollon kızını çok sevdiği için ona geldiğini zannediyordu, kızın gidecek yeri olmadığı için yanımıza geldiğini idrak edemiyordu. Bu aralar ona kızgındım, ben kıskanç bir tanrıçaydım tabi anlayana...

Kız özür dilemeye başlayınca onu durdurdum. "Sakin ol kızım, gel odama geçelim." Kız şaşırmıştı ama peşimden geldi, anaç tavrım melezler üzerinde de etkiliydi. Ben yavaş yavaş yürürken kızın arkadan oflamalarını duyabiliyordum. Kendi kendime gülümsedim ve odamın kapısını açanlara selamı verdikten sonra süslü tahtıma oturdum. Masamın üzerinde duran Persephone resmine bakarak iç çektikten sonra kızı oturmaya davet ettim. "Merhaba küçüğüm, burada bulunmanın sebebini öğrenebilir miyim?" dedim kibarca.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...   Tanrıça Demeter ile karşılaşmam... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:27 am

"Merhaba küçüğüm, burada bulunmanın sebebini öğrenebilir miyim?" diye sordu.Aslında canım sıkılmıştı ve gezmek için buraya gelmiştim.Tam da uygun yerdi Tanrılar'ın ve Tanrıçaların evi...Olimpos...

''Hiç ben buraya gezmeye geldim.'' dedim.Acaba fazla mı dürüst olmuştu?Hiç bir fikrim yoktu.İçimi çektim ve Tanrıça Demeter'in odasını incelemeye başladım.Çok güzel döşenmişti yani odanın birden fazla yerinde bitki vardı ve ne olduklarını gerçekten bilmiyordum.Benim için hepsi aynıydı.Yeşil ve yapraklı.

Kafamı çevirerek masanın üstünde duran resme baktım.Hades'in karısına çok benziyordu.Persephone'ydi.Çok mu yakın arkadaşlardı?Hay benim zekama...Tabiiki olacaktı.Persephone,Demeter'in kızıydı değil mi?Hızla başımı salladım.Artık kafam fazla bunaklaşmaya başlamıştı.gözlerimi masadan ayırıp Tanrıça'ya diktim ve cevabını beklemeye başladım.
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...   Tanrıça Demeter ile karşılaşmam... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 6:15 am

Apollon'un kızıydı, aynı onun gibi açık sözlüydü. Kendi kendime gülerek duvarıda asılı olan Apollon resmini işaret ederek kıza anlatmaya başladım. "Aynı o adam gibisin. Açık sözlüsün ve aklına ne gelirse onu yapıyorsun. Bu yüzden onu seviyorum." Kızın yüzünün hangi şekle büründüğünü bilmiyordum, bizim hakkımızda ne düşündüğü hakkında da bir fikrim yoktu. Kız masamın kenarında otururken düşüncelerini okuyordum. Bitkiler hakkında ne düşündüğünü anlayabilmiştim. Sinirle yerimden kalktım, ona bir şey yapacağımı sanıyor olmalıydı, ama ona kızmayacaktım.

Hemen masamın üzerinde bulunan kısma değdim ve yepyeni bir bitki ortaya çıkarttım. Apollon kızının pek ilgisini çekmiş gibi görünmüyordu ama çiçek çığlık atmaya başlayınca kızın dikkatini çekmişti. Bana şaşkın şaşkın bakıyordu. "Apollon kızı, sana yepyeni bir bitki veriyorum. Benzerinden benim çocuklarımda da var. Çığlık atan bir çiçek." Kız bana garipseyen gözlerle bakıyordu ama ben halimden memnundum.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...   Tanrıça Demeter ile karşılaşmam... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 8:31 am

Yutkundum.Bağıran çiçek mi?sabah kalkmama yardım mı edecekti yani?Belki.Düşüncelerimi söylememek için dilimi ısırdım ve ağzıma garip bir sıvı tadi yayıldı.Hah,dilim kanıyordu.Ve sanırım babamla Demeter hala çıkıyorlardı.koşturmaktan gündemden geri kalmıştım.Göz ucuyla duvarda asılı duran babamın resmine baktım.Bende kardeşlerimin sayısı neden artmıyor diyordum!Yavaşça gülümsedim.En azından gülümsemeye çalıştım.Dil en çabuk iyleşen organdı.Öhöm öhöm...Sağlık konusunda babamın izinden gidiyorum da.

''Çok güzel bir hediye Tanrıçam.Sab...Ahh,yok bişey.Sadece teşekkür ediyordum.'' Askalsın sabah beni uyandıracak mı?Diye soracaktım.Eğer bu çiçek kulübemizin içinde çığlık atmaya başlarsa,kardeşlerim onları uyandırdım diye yataklarından kalkıp beni boğmaya gelebilirlerdi.Benim bu çenemden çekeceğim vardı!Yavaşça gülümsedim.En azından aklımdan geçenleri duymadığını varsaymaya çalışıyordum.
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...   Tanrıça Demeter ile karşılaşmam... Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 4:07 am

Apollon kızı babası gibi davranmaya başladığı zaman onu susturacak hamlemi yaptım. "Apollon kızı, babana fazla benzeme. Çünkü ileri gittiği zaman fazla kavga ediyoruz. Bitkimi beğenmemiş olabilirsin ama o kolay bulunan bir bitki değil. Lütfen onun değerini bil. Çocuklarım ve sizin kulübede var sadece. Sence yeterli bir ödül değil mi bu senin için?" Kız gülümsüyordu kendi kendine. Ben de artık buradan gitme vakti olduğunu söyledim. "Az sonra konsey toplanacak. Gelmek için iyi bir gün değildi ama geldin ve seni ağırladık. Her neyse, hoşgeldin ama sanırım gitmelisin." Kız gülerek odamdan çıktı. Çıkarken bana teşekkür ettiği için ona müteşekkirdim doğrusu. Apollon'un kendine bu kadar benzeyen çocuklar doğurtmasına kendi kendime güldüm ve ilahi halime bürünerek konseye doğru yürümeye başladım. Şimdi, ilgilenmem gereken daha önemli meseleler vardı.

Rp Bitmiştir.

Tanrıça Demeter ile karşılaşmam...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Hekate ile karşılaşmam
» Tanrıça Artemisle karşılaşmam...
» Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.
» Tanrıça Demeter ile kısa bir konuşma
» Tanrıça Demeter