Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yıllar Sonra İlk Defa Mutlu ve Huzurluyum...

YazarMesaj
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

Yıllar Sonra İlk Defa Mutlu ve Huzurluyum... Empty
MesajKonu: Yıllar Sonra İlk Defa Mutlu ve Huzurluyum...   Yıllar Sonra İlk Defa Mutlu ve Huzurluyum... Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:20 am

Akşamın karanlığında kendimi kulübedeki onca tantanadan kurtarabildiğime sevindim. Daha ilk gündeydim ve allak bullak olan
bütün duygularımın arasında sessizliğe sahip olabilmek için kendimi ormana doğru koşar buldum. Bu aralar devamlı olarak bir şeyler yaparken buluyordum kendimi.

“ Garip… “ Evet, gerçekten de garipti bu durum. Ya her şey çok yeni olduğu için böyle hissediyordum ya da gerçekten bir Tanrının kızı olma düşüncesi delirtmeye başlamıştı beni.

Ormana ulaştığımda sessizliğin arasında duyduğum kuşların sesleri arasında oturdum bir ağacın altına. Yetimhanedeyken de birçok kereler yalnızlık için kaçmıştım. Bu düşünce yüzümün gülümsemesine neden oldu. Aslında yeni ailemi çok sevmiştim. Fakat bunu onların yüzüne karşı söyleyemeyecek kadar yorgundum bu gün. Daha bu sabah garip bir şeyler tanışmış ve kampa getirilmiştim. Ardından kardeşlerimle tanışmış, babamı görmüştüm. Ve babamdan bir broş bile hediye almıştım. Elim hemen elbiseme taktığım broşa gitti. Elime aldım ve incelemeye başladım. Yıllar sonra aldığım ilk hediyeydi bu ve ben yıllar sonra ilk kez kendimi huzurlu hissediyordum.

Broşu tekrar elbiseme taktım. Hiçbir an onu çıkarmayacağımı biliyordum. Yatarken de yastığımın altında duracaktı artık. Gecenin o ıssızlığında aklım yeni ailemdeydi ve gözlerimde yıldızlarda… Ağaçların arasından görünen yıldızların hangisinin benim uğurum olduğunu çözmeye çalışıyordum. Evet, biri benim uğurumdu ve bu gün hayatımı yoluna koymuştu tekrar fakat hangi yıldız olduğunu bilmiyorum.

Aklım bir kez daha bu güne kaydı. Bu günü yeniden doğduğum gün olarak düşünmeye karar vermiştim aniden. Tanrı Ares’in kızı Shylâ bu gün doğmuştu. Yeni hayatına başladığı bu gün.

O arada oturduğum yerden sıkıldığımı hissettim ve ayağa kalkarak yürümeye başladım ormanın içerisine doğru. Kuş sesleri gittikçe garipleşen seslere bırakıyordu yerini. Korkmam gerektiğini biliyordum ama aksine tamamen cesaret doluydum şu an. Ve emindim ki bir yaratık çıksa karşıma kaçmak yerine onunla dövüşebilirdim. En azından denerdim. Fakat kardeşlerimin bunu onaylamayacaklarını sezinliyordum. İlk gün için onaylamazlardı. Haklılardı da henüz hiçbir şey bilmiyordum. Aklım karışıktı ve ben henüz bu gün öğrenmiştim bir takım gerçekleri. Dönmeliydim buradan. Arkamı ormanın derinliklerine vererek hızlı adımlarla kulübeme doğru yürümeye başladım. Artık kulübem olarak da görmeye başlamıştım orayı.

Ormandan çıkmayı başarırken aklımda artık yepyeni bir aileme kavuştuğum gerçeği oradan oraya çarpmaktaydı ve ben yıllar sonra ilk defa mutlu ve huzurluydum. Burayı benimsemiştim ve her şeyin çok daha iyi olacağını biliyordum artık…

Yıllar Sonra İlk Defa Mutlu ve Huzurluyum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıllar sonra.
» Yıllar Sonra
» Babamla İlk Defa
» İlk defa anne sevgisi....
» Mutlu bir Gece .