Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3]

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3] Empty
MesajKonu: Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3]   Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3] Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 9:09 am

''Amanda sana çok teşekkür ediyorum.İlk defa bir melez ile bu kadar uzun süre konuştum.Beni dinlediğin için teşekkürler.Fakat benim New York'a gitmem gerekiyor.Daha sonra belki görüşürüz.'' demişti bana. Titanların komutanı , babama meydan okuyan melez benden özür dilemişti. Gerçekten şaşılacak olaydı. Ama empati kurarak onu da anlıyordum. Uzun zaman sonra biriyle dertleşmek onun özüne dönmesine yardımcı olacak gibiydi. Zaten benimde amacım tamamen buydu. Onu kampa geri döndürmek. Başlarda kopuk bir hayal gibi gelse de şimdi gerçek oluyor gibiydi. Bunu söylediğimde hayır demişti en azından. aksine yüzüne düşünceli bir ifade oturmuştu. Ona yaptıklarından sonra biraz zaman tanımak gerektiği ortadaydı. New York'ta ne yapacağını merak ettiğim için o görmeden Morgana ile arkasından gitmeye karar verdim. Yaptığım şey deliceydi . Ama umurumda değildi. Merak ediyordum işte. Pegasusuyla yere indiğinde ani bir hareketle bakışları bana yöneldi. Ah!
Süper yakalanmıştım. '' Niye beni takip ediyorsun?'' diye sordu. Normalde olsa korkardım. Ama aramızda geçen konuşmalardan sonra korkmuyordum. Sırıtarak '' Merak.'' dedim...

En son Amanda Sylise tarafından Cuma Ara. 10, 2010 9:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3]   Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3] Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 9:21 am

New York'a doğru yol almıştım.Hava neredeyse kararıyordu.Pegasusum göklerde süzülüyordu.Bu sahne doğruydu.Sonra yere indim.Kafamı dağıtmam gerekiyordu.Ve biraz düşünmem artık ne yapacağımı bilmiyordum.Yere indiğimde bir kanat sesi duydum.Ani bir hareketle arkama baktım.Ah Amanda beni takip etmişti.:
"Niye beni takip ediyorsun?"
'' Merak.''
Onu görmezden gelmem gerekiyordu.Yapmam gereken ide yapmam.İşime yoğunlaşmalıydım.Daha sonra onu görmezden gelip yürümeye devam ettim. O ise beni gizlice takip ettiğini sanıyordu fakat ben onun beni takip ettiğini biliyordum.
Sonunda arkamı döndüm, daha fazla sabredemeyecektim.
''Söyleyeceğin bir şey varsa söyle hemen!''
dedim ve cevabını beklemeye başladım.Aslında sesimi yükseltmiştim.Bunu neden yaptığımı bilmiyordum.Ama onun cevabını da merak ettiğim bir gerçekti.Ve Amanda şöyle dedi :
...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3]   Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3] Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 9:29 am

''Söyleyeceğin bir şey varsa söyle hemen!'' diye bağırdı bana. Sinirlerime hakim olmaya çalışsam da olamıyordum.
'' Ne zamandır bir melezle konuşmadığını söylemiştin. Bense seni insan yerine koyup tanımaya çalıştım. Şimdi de yardımcı olmaya çalışıyorum. Kampa dönme ihtimalin varken tekrar kötü yola sapma diye. Ölümler son bulsun diye. Biraz olsun kendini mutlu hisset diye. Ama sen tekrar geri tepiyorsun. Ne halin varsa gör.'' dedim sinirle. Gerçekten kızmıştım ona. Bütün kampın içinde kardeşleri bile ona yardım etmeye çalışmazken ben onu kampa geri döndürmek için uğraşıyordum. O ise yine geri tepiyordu. Bağırmamla umutlarımın da sona erdiğini hissediyordum.
Morgana'nın bana ''Sakin ol.'' demesiyle biraz kendime geldikten sonra '' Burada yapacak bir şeyimiz kalmadı Morgana. Geri dönüyoruz.'' dedim bağırarak. Havalanmaya başlamıştık ki Lulu konuşmaya başladı.
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3]   Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3] Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:05 am

'' Ne zamandır bir melezle konuşmadığını söylemiştin. Bense seni insan yerine koyup tanımaya çalıştım. Şimdi de yardımcı olmaya çalışıyorum. Kampa dönme ihtimalin varken tekrar kötü yola sapma diye. Ölümler son bulsun diye. Biraz olsun kendini mutlu hisset diye. Ama sen tekrar geri tepiyorsun. Ne halin varsa gör.'' Haklıydı çok sert davranmıştım, öfkemi ne diye ondan çıkarmaya çalışmıştım ki? O sadece bana yardımcı olmaya çalışmıştı. '' Burada yapacak bir şeyimiz kalmadı Morgana. Geri dönüyoruz.''
Gitmemeliydi. Böyle bir şekilde olmazdı. Bana iyi davranan tek kişinin böylece gitmesine izin veremezdim. Tam havalanmak üzerelerken yanına gidip onu kolundan tuttum ve
''Dur, lütfen. Özür dilerim, böyle sert konuşmak istememiştim. Biliyorsun son günlerde kafam çok karışık ve çok agresifim. Herneyse benim burda bulunmamam gerekiyor, başka bir yere gitmeliyim. Her şey için teşekkürler.''
dedikten hemen sonra pegasusuma bindim ve havalandım. Arkamdan baktığını ve az sonra peşime düşeceğini bildiğim halde gitmem gereken yere yöneldim,Canavarlar Denizi'ne ...

Rp bitmiştir

Karşılaşma [56. Görev Bölüm 3]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karşılaşma [56. Görev Bölüm 1]
» Karşılaşma (Bölüm 2 görev 59.)
» Babamla Karşılaşma(Görev 1)
» Tanrıların Zaferi (Özel görev bölüm 4)
» Tanrıların Zaferi (Özel görev bölüm 3)