Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamdan Süper Bir Görev

YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Babamdan Süper Bir Görev Empty
MesajKonu: Babamdan Süper Bir Görev   Babamdan Süper Bir Görev Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 11:29 pm

Calvin'le çıkmaya başlamıştık. Bunu babam bilmiyordu. Babam, kampa ilk geldiğim günlerde bana "Eğer biriyle çıkmaya başlarsan kesinlikle haberim olsun!" demişti. Calvin'le çıktığımı babama söylemem gerekiyordu. Kulübemden çıktım ve pegasus ahırına gittim. Sissy'i hazırladıktan sonra üzerine bindim ve uçmaya başladık. Empire State Binası'na gidiyorduk. Oraya daha önceleride gitmiştim. Heralde benden bıkmaya başlamışlardır. Bir süre daha uçtuktan sonra Empire State Binası'na vardık. Sissy yere indiğinde bende onun üzerinden indim. Sissy tekrar havalandı ve gözden kaybolasıya kadar onu izledim. Artık tamamen kaybolmuştu. Empire State Binası'na şöyle bir baktıktan sonra içeri girdim. Görevli bana baktı ama hiçbir şey söylemedi. Ee, alışmıştı bana. Asansöre bindim ve 600. kata çıkmaya başladım. Her zamanki gibi asansörde 80'lerden kalma bir müzik çalıyordu. Tanrıların zevkine hayrandım. En sonunda 600. kata vardım ve asansörden indim. Buraya çok fazla gelmeme rağmen hala bu manzara karşısında ölüyordum. Bu güzelliği izleye izleye Olimpos Konseyi'ne vardım. İçeride sadece babam vardı. Önce şaşırdım ama sonra onun bir Tanrı olduğunu ve dolayısıyla da benim ona geldiğimi biliyor olduğunu hatırladım. Babam her zamanki gibi müthiş görünüyordu. Babamın yanına gittim ve konuşmaya başaldım.

"Selam baba!"

"Merhaba güzel kızım. Benimle ne konuşmak istiyorsun?"

"Babacığım ben Calvin ile izninizle çıkmak istiyorum"

Babam bana uzunca baktı. Bakışlarından kızdı mı yoksa anlayışla mı karşıladı anlayamamıştım. Kısa bir süre sonra konuşmaya başladı.

"Gündüz vakti güneşin doğmadığı yerde güneş açtırırsan, izin veririm."

"Ama baba gündüz vakti güneşin doğmadığı yer yok ki!"

"Bu senin sorunun. Calvin ile yola çık. Bakalım başarabilecek misiniz!"

Babamın verdiği görevi yapmaktan başka çarem olmadığı için babamdan izin isteyip Olimpos Konseyi'nden çıktım. Büyük bir şaşkınlık içerisinde asansöre bindim ve aşağı indim. Kafam çok karışmıştı. Babam ne demek istemiş olabilirdi? Sissy'i çağırdım. Sissy geldiğinde üzerine bindim ve kampa doğru uçmaya başladık.

Babamdan Süper Bir Görev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamdan Süper Bir Görev (4)
» Babamdan Süper Bir Görev (1)
» Babamdan Süper Bir Görev (2)
» Babamdan Süper Bir Görev (3)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]