Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)

5 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)  Empty
MesajKonu: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)    Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)  Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 8:57 pm

Uzun bir yürüyüşten sonra Cirit Saha'sına vardık. Ellerimize birer tane cirit aldıktan sonra konuşmaya başladım.

"Herkes ardarda 3 atış yapacak. Bu 3 atışın toplamında kim daha fazla uzağa attıysa o birinci olacak."

"Tamam, ilk sen başla."

Kabul ettim ve atış yerine gittim. Derin bir nefes aldıktan sonra bütün gücümle koşmaya başladım. Atış çizgisine geldiğimde gerildim ve ciriti fırlattım. Cirit, yükseldi yükseldi ve inişe geçti. İdare eder bir atıştı. Yere saplandığında yanına gidip baktık. 7.6 metreye denk gelmişti. İlk atış için güzeldi. Tekrar atış yerine gittim. Hazır olduğumda koşmaya başladım ve tam cizgiye vardığımda ciriti fırlattım. Az kalsın çizgiye basacaktım. Çok zor kurtuşmuştum. Cirit 8.2 metreye saplanmıştı. Artık son atışı yapacaktım. Tekrar yerime geldim ve koşarak ciriti fırlattım. Cirit adeta havada süzülüyordu. Bu iyi bir atışa benziyordu. Yere saplandığında yanına gidip baktık. 9.2 metredeydi. Evet, bu en iyi atışımdı. Üç atışımın toplamı 25 ediyordu.

"Hazır olan atışa başlasın."
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)    Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)  Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 9:08 pm

Tiff'in çok iyi atışlar yapmıştı. Ben aynısını yapabilirmiyim hiç bilmiyoırdum. Kaderime güvenip cesaretimi topladım.

"Ben hazırım."

Emily, Elena ve Troy kabul ettiğinde ciritimi sıkıca uıttum. Ya ben ömrümde ilk defa cirit tutuyordum. Bunu nasıl en uzağa fırlatacaktım. Mecbur atış yerine gittim ve Tiff'in yqaptığını yaptım. Koştum koştum ve fırlattım. Cirit çok uzağa gidemen düştü. 6.8 idi.Of, çok kötü bir atışyı. Tiff bana moral veriyordu. Tekrar çizgiye gittim ve koşaarak ciriti fırlattım. Bu sefer öncekine göre daha iyiydi. 7.9 metreye gelmişti. İçimden buna şükür dedim ve son atışım için hazırlandım. Bu sefer hepsinden daha iyi aıiş yapacakım. Kendime güvenim gelmişti. Koştum koştum ve çizgiye geldiğimde ciriti fırlattım. Cirit bayağı uzağa girmişti. Yanına gidip baktığımızdaa 9.5 metreye denk geldiğini gördük. Tiff'in son atışını geçmiştim.

"İşte bu!"

"Toplamda 24.2 ediyor. Şimdi kim atacak?"
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)    Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)  Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 9:23 pm

Cirit atmak için sabırsızlanıyordum. Bu benim hayatımdaki ilk atışım olacaktı ama çok eğlenceli olduğu için atmak istiyordum. Gülümseyerek ciritimi havaya kaldırdım.

"Sıra bende."

"Elena sakın beni geçme."

"Kızım sen çok iyi bir atış çıkardın. Sadece Tiff' daha önceden de ciit oynadığından onu geçemedin."

"Sadece birkez oynamıştım."

Güldüm ve pozisyonumu aldım. Kendimi hazır hissettiğimde koşarak ciriti fırlattım. Güzel bir atıştı. En azından benim için öyleydi. Cirit 8 metreye denk gelmişti. İkinci atış için pozizyonumu aldım. Koşmaya başladım ve çizgiye geldiğimde ciriti fırlattım. Of, olamaz ya çizgiyi milimlik geçmiştim. Bu atışım 0 olarak kabul edildi. Moralim çok bozulmuştu ama bunun hırsa dönüşmesini sağladım. Son atış pozisyonmuımu aldım ve koşarak fırlattım. Bu sefer çizgiye daha dikkat etmiştim ve çizgiye gelmeden attığım için biraz kötü bir atıştı. Tabi Claire'in son atışına göre kötüydü. Cirit yere düştüğünde yanına gittik ve 9.4 metreye denk gelmişti. Claire'i bir santimetreyle geçememiştim. Bunu görünce güldüm.

"Toplam 17.4."
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)    Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 4:08 am

Sıra bana gelmişti.Açıkcası hiç oynamamıştım.Burası Afrodit kızlarına göre değildi!

''Ya! Boşverin beni ben oynamayacağım!''

Büyük bir uğraşıdan sonra beni ikna etmişlerdi.Herkezin yaptığı gibi ciriti kaptığım gibi atmaya yelkendim.Attıktan sonra gözlerimi kapattım.Çok ama çok düşük bekliyordum.Gözlerimi açtığımda herkez bana bakıyordu.Baktığımda 8.5 puan aldığımı farkettim.Hey!O kadarda düşük değildi!Tabi bir Afrodit kızına göre...
Tekrar cirit aldım ve attım.Bu sefer gözlerimi kapatmamıştım anlaşılan kendime çok güveniyordum.Tekrar baktığımda 8.9 aldığımı farkettim okadarda düşük değildi canım...
Önüme düşen sarı saçlarımı geri ittikten sonra bir cirit daha aldım.Derin bir nefes aldıktan sonra attım.Hemen baktım.Harika! 9.6 aldığımı farkettim rekor kırmıştım!

''Güzel!''

(kendimi birinci gibi yaptım umarım kızmazsınız Embarassed )
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Troy Woodville
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Troy Woodville

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)    Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)  Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:57 am

Daha önce hiç cirit sahasına gelmemiştim. Hatta daha önce elime cirit bile almamamıştım. Elena bu konuda şanssızdı. Claire geçmem kolaydı. Sadece Emily biraz zordu.
Atış yerine gittim ve elimdeki ciriti sıkı sıkı tuttum ve koşmaya başladım. Tam çizginin bir milimetre gerisinde durdum ve ciriti fırlattım. Havayı keser gibi bir sesle yükseldi ve biraz daha ilerleyip yere indi. Gidip baktık. 9.2'ydi. Herhalde iyiydi.
İkinci atış için ciriti elimde biraz yumuşattım ve koşup fırlattım. Bu sefer daha kontrollüydü. Gidip baktığımda 9.6'ya geldiğini gördüm. Üçüncü atış ise daha kolay görünüyordu. Hızla koştu ve tüm gücümle ciriti fırlattım. Bu sefer 10.0'dı.
Yani toplamda 28.8 oluyordu.
Biraz sırıtarak "Herhalde birinci ben oldum." dedim. Emily hiç üzülmemişti. Çünkü bir Afrodit kızına göre bu gayet iyiydi.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)    Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)  Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:20 am

Troy'un atışları gerçekten mükemmeldi. Hepimizi geçmişti. Ee, ne de olsa o bir erkekti. Erkekler niye bu kadar güçlü oluyordular ki?

"Evet, Troy birinci oldu. Bu kadar cirit oynamak yeter mi?"

"Yeter."

Herkes onay verince çıkışa doğru yöneldim. Arkadaşlarda benim arkamdan geliyorlardı. Kısa bir süre sonra Claire'in sesini duydum.

"Ahhh!"

Claire'e dönüp baktığımda onu yerde gördüm. Ayağını burkmuştu. Hemen yanına gittim ve babamdan aldığım şifa gücünü kullanmaya başladım. Bileği iyileşmişti ama yine de yere basarken biraz acı çekiyordu. Claire'i Afrodit kulübesine götürmemiz gerekiyordu. Bir koluna ben, diğer koluna Emily'i girdi. Hep beraber cirit sahasından çıktık.

Görevin Cirit Sahası'ndaki Kısmı Bitmiştir!

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 4)
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]