Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)

5 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2) Empty
MesajKonu: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 8:31 am

Ben, Claire, Emily ve son olarakta Elena ile Kano Gölüne doğru yürümeye başladık. Yürürkende tabiki çenemizde çalışıyordu. Amanda ve Troy hakkında konuşuyorduk. Bu habere gerçekten çok şaşırmıştım ama doğruydu. Kano gölüne vardık ve uygun bir yer bulup oturduk. Pek fazla kişi yoktu. Sadece birkaç melez vardı. Onlarda bizden uzaktaydı. Elena haberi yeni öğrendiği için o da çok şaşırmıştı. Konu başka dedikodulara geçti. Ed ile Maya, Lucy ile Adrian... Ee yanımızda iki tane Afrodit kızı vardı. Dedikodu hiç biter mi?

"Kızlar, sizde gerçekten dedikodu bitmez mi?"

"Tabikide bitmez."

Emily ile Claire yine aynı anda söylemişlerdi. Birbirleriyle süper uyumluydular.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 9:00 am

Kafamı Claire'nin omzuna yasladım.Ve birden yerimden sıçradım.Tüm arkadaşlarıma sinsice baktıktan sonra Claire'ye ardında Tiff'e döndüm.

''Biliyormusunuz Kev ile Mia ayrılmışlar.''

Dedim.Somurtarak sonra o somutkan yüzümü tekrar tersine döndürdüm ve Bu seferde Elena'ya döndüm.

''Hımmm...Jason ile Lia ve Tom ile Mitchie.Ahh..Birde adlarını unuttum inanmıyorum..Üff!''

Diyerek tekrar yerime oturdum.Halbüki biraz önce aklımdaydı!
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:44 am

"Kev ile Claudia çıkmaya başladı."

"Cidden mi? Bundan haberim yoktu."

Vay be, ilk defa Afrodit kızlarının bilmediği bir dedikoduyla kaşılaşmıştım. Emily ve Claire bu durumdan hoşnut oldukları hiç söylenemezdi. Bayılıyordum bu kızlara. Etrafa bakarken uzaktan Troy'un bize doğru geldiğini gördüm.

"Troy geliyor."

Kızların hepsi benim baktığım yöne baktılar ve sırıtmaya başladılar. Dedikodunun çıktığı ana karakter geliyordu ne de olsa.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 3:21 am

Troy'un geldiğini görünce büyük bir kahkaha attım.Tüm arkadaşlarım bana şaşkın şaşkın bakıyordu.Onların bu bakışlarına cevap vermeyerek Troy'a baktım.

''Bak...bak...bak...Yeni aşk çocuğumuz gelmiş.''

Bu sözlerim üzerine Claire Troy'a gülümseyerek baktı.Bende yarım kalmış sözlerimi tamamladım.

''Başka bir anlamda da dedikodu konumuz gelmiş.''

Ahh,neden bilmiyorum ama bu tiplerle uğraşmayı seviyorum!
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Troy Woodville
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Troy Woodville

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2) Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:59 pm

Lucy her zamanki gibi bir şeylerle uğraşmak için beni ekmişti. Yolun geri kalanını yürürken Amanda'yı düşünüyordum. Tabi bir de... Bir kahkaha duydum ve ileri baktım. Gölün yanında Emily, Claire, Tiff ve Elena'yı gördüm. Yanlarına gittim.
"Selam." dedim ve oturdum.
"Selam." diye karşılık verdiler.
"Ee neden bahsediyorsunuz?" diye sordum ama cevap ortadaydı. Ya erkekler ya da güzellik malzemeleri vs...
Emily "Her zamanki şeyler." dedi ve sonra sözü Claire aldı.
"Demek bir Ares kızı," dedi ve kıpkırmızı oldum.
"Ee, şeyy, evet. Sizin başka işiniz yok mu? Ne bileyim mesela..." cümlemi tamamlayamadım ve güldüm. Sonra Elena imdadıma yetişti.
"Hadi ama rahat bırakın çocuğu." dedi. Tiff de bugün Afrodit kızlarına uymuştu ama Elena yanlarında biraz garip duruyordu. Elena gölün derinliklerine bakıyordu ve diğerleri kendi aralarında sohbete devem ediyorlardı. Ben de elime bir taş aldım ve göle fırlattım. Sonra garip ses geldi suyun altından. Heralde taş bir su perisine isabet etmişti.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2) Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 8:44 pm

Troy, tam bir utangaç aşık gibiydi. Cümleleri bir türlü toparlıyamıyor ve yüzü kıpkırmızı oluyordu. Emily, Tiff ve ben dedikoduya tekrar yönelmiştik. Elena'nın üstünde bu gün bir durgunluk vardı sanki. Denize bakıp düşünüyordu. Bu gözümden kaçmamıştı. Troy ise bizim dedikodumuza katılmak istemiyordu. Haklıydı. Katılsa bir daha çıkamazdı. Tam Elena'nın yanına gidip nesinin olduğunu soracakken Troy'un suya taş atmasıyla beraber suyun altından bir su perisi çıktı. Çok sinirli gözüküyordu.

"Çabuk kaybolun buradan!"

Birbirimize baktıktan sonra gitmemiz gerektiğini düşündüm.

"Hadi gidelim."

"Nereya gideceğiz?"

"Cirit atma yarışına var mısınız?"

En iyi fikir buydu. Daha önce hiç cirit amamıştım ama yine de eğlenceli gözüktüğü için Elena'yı onayladım. Hep beraber Cirit Sahası'nın yolunu tuttuk.

Kano Gölü'ndeki Rp Bitmiştir!

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 4)
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]