Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)

5 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1) Empty
MesajKonu: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:56 pm

Yemek gazinosunda sıra olmuştuk. Yemeklerimizi alıp bütün kulübeler kendi masasına oturdu. Bende Apollon masasına oturdum. Yemeğimin bir kısmını babama adamıştım. 6 kardeşimle birlikte yemeğimizi yemeye başladık. Yemekler her zamanki gibi harikaydı. Sürekli Elena ile göz göze geliyordum. Elena, Hephaistos masasında oturuyordu ve yanında da 4 kardeşi yemek yiyordu. Elena bana gülümsedi. Ben de gülümseyerek ona karşılık verdim. Sonra etrafa göz gezdirmeye başladım. Bu sefer dikkatimi Troy çekti. Etrafa alışmaya ve tanımaya çalışıyordu. Lucy bazenleri Troy'a bir şeyler söylüyordu. Sanırım bazı melezleri tanıtıyordu. Yemeğimin sonuna geldiğimde Afrodit masasına baktım. Claire bana gelmemi işaret etti. Yemek vaktinin sonuna geldiğimiz için birçok melez masasından kalkıyordu. Bende Apollon masasından kalktım ve Afrodit masasının yanına gittim. Emily ve Claire ile göz göze geldim ve gülümsedim.

"Selam kızlar!"
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 12:43 am

"Selam kızlar!"

" Selam "

Emily'le aynı anda söylemiştik. Bu yüzden birbirimize bakıp güldük. Tiff'e baktım ve yanımızdaki boş sandelyeye oturmasını işaret ettim. Hemen işaretimi anlamış olacakki yanımıza oturdu. Emilly " söyleyelim mi? " der bakışı attı bana bende onay verdim. Tiff bu bakışları görünce "Noldu?" dedi. Emily ;

" Sana yeni bir haberimiz var " dedi. Emily tam devam edecekken dayanamayıp ben atlayı verdim.

" Troy'la Amanda sevgili olmuşlar "

Emily ben söylicektim diyerek kızgın bir bakış attı. Ama napayım dayanamamıştım. Tiff çok şaşırmıştı. Önce Troy'a sonra da Amanda'ya baktı. İkisinin de kesiştiğini görünce;

" Gerçekten de doğruymuş " dedi. Ben hemen;

" Tabi kızım bizden yalan haber çıkmaz " dedim.

Emily Troy'la Lucy'in masasına bakıyordu. O bakınca bende baktım. Troy'la Lucy kalkıyorlardı.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 1:13 am

Yüzüme saf bir gülücük yerleştirerek iç çektim.''Çok yakışıyorlar.'' Derin bir nefes aldım ve onları izlemeye daldım.Claire omzumu ittirdi ve gülümseyerek konuşmaya başladı.''Ahh..Kendine gel kızım...Bana sevgili ayarlayacaksın değil mi?'' Dedi. kahkaha atarak gülümsedim ve en ukala sesimle konuşmaya başladım.''Tabi kardeş,sana en alasını ayarlayacağım!'' Tiff gülümsedi.''Eee! Başka sevgili olan?'' Somurtarak cevap verdim.''Ahh! Tiff,bende herzaman dedikodu var!'' Tiff ve Claire kahkaha atmaya başladı.Somurttum.''Ama ben doğru söylüyordum!'' En inatçı halim ile konuşmuştum.Sonra Tiff ve Claire'ye sinsice bakarak yanıma çektim.''Kimin kiminle sevgili olduğunu biliyorum!'' Dedim ve etrafa baktıktan sonra tekrar onlara döndüm.''Ama burası çok kalabalık,kimsenin duymasını istemem!Hımm...Kano gölüne gidelim mi?'' Dedim ve gülümsemeye başladım.Ve onların cevaplarını beklemeye başladım.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Troy Woodville
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Troy Woodville

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 7:33 am

Yemek gazinosundaydık.. Lucy'yle yemeklerimizi alıp bir kısmını annemize adamıştık. Sonra Athena masasına yöneldik. Amanda Ares masasına oturmaya gidiyordu ve ona gülümseyip göz kırpı. O da bana gülümsedi. Çıktığımızı kimse biliyor mu acaba diye düşünürken Lucy birden konuştu: "Evet, tabi ki biliyorlar." Birden irkildim. Bunu yapmasını sevmiyordum ve sırf beni gıcık etmek için böyle durumlarda hep aynı şeyi yapıyordu. Lucy çok iyi bir kızdı ve aynı zamanda zekiydi. Ama bazı özellikleri biraz sıkıcıydı.
Masaya oturduk ve bana melezleri gösterip tanıtmaya başladı. İşte başlamıştık yine, o konuşuyordu ben dinliyordum. (Hani demin sıkıcı bir iki özellik söylemiştim, hatırlayan var mı?) Neyse, belli bir zamandan sonra onun konuşmasını unutup Amanda'ya baktım ve o da bana baktı. Biz o sırada bakışırken Lucy beni dürttü. Aslında o kadar sert değildi ama dalgınlığıma geldiği için az kaldı düşüyordum. Bana Afrodit kulübesini gösterdi. Melezler yemekleri bitiriyordu ve bazıları kalkıyordu. O sırada Tiff'in kendi masasından kalkıp Afrodit masasına gittiğini gördüm. Bir şeyler fısıldaltılar, bana ve Amanda'ya baktılar. Sonra da kalktılar.
Lucy bana dönüp "Var mısın iddiasına, yüzde yüz Kano Gölü'ne gidiyorlar." dedi.
"Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?" diye sordum.
"Sence?" dedi ve ağzımı kapattım. Sonra biz de kalktık. Lucy sanki beni kano gölüne götürüyormuş gibi bir his vardı içimde.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)   Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 8:03 am

Canım çok sıkılıyordu. Sürekli Tiff'e bakıyordum. Onunla çok güzel maceralar yaşamıştık. Tiff, Claire ve Emily Afrodit masasından kalktılar. Bir yere gideceklerdi. Benim 3 metre yakınımdan geçerlerken yanlarına geldim ve gülümsedim.

"Selam kızlar. Nereye gidiyorsunuz?"

"Selam. Kano Gölü'ne gidiyoruz. Sende gelsene."

Tiff'in bu teklifi beni çok sevindirdi. Gülümsemem daha da büyüdü.

"Tabikide çok sevinirim."

Emily benim koluma girdi ve hep beraber yemek gazinosundan çıktık.

Görevin Yemek Gazinosundaki Bölümü Bitmiştir!

Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir gün daha bitiyor...
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 2)
» Eğlenceli Bir Gün Daha (Görev 60 / 3)
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]