Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik --- 7

2 posters
YazarMesaj
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Temizlik --- 7 Empty
MesajKonu: Temizlik --- 7   Temizlik --- 7 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 10:33 am

O gün Selene'yle beraber yeni uyanmıştık ve yeni erkek kardeşimiz Kim Hyun'a birinin kampı gezdirmesi gerekiyordu. Selene kendisinin gezdirmek istediğini söyleyince ikisini de yanaklarından öperek yolladım. Ben de ne yapacağımı düşünüyordum. Daha Jason'la aşkımız maziye karışmadan yeni birini bulmuştu, ama zaten Hera ve Afrodit kavgalıydı, bu yüzden pek umrum değildi. Beni umursamayanı ben niye umursayayım ki? Ama yine sinirlerim hoplamıştı, bunu gidermenin en iyi yolunu düşünürken kulübenin penceresinden baktım. Tozlardan görebildiğim kadarıyla melezler temizlik telaşındaydı. Demek ki ben de öyle...

El bezini elime aldım. Baktım, temizlenebilecek yerlere. Önce duvardan başladım, güzel güzel ovalayarak duvarları pırıl pırıl yaptıktan sonra tavanları silmeye başladım. Bizim üvey babamız Zeus'a yakışır olmamız gerekirdi, yani gökleri temiz tutmamız işte. Bu yüzden tavanları da uzun boyumla bir güzel hallettim ve bize hiç yakışmayan yerleri silmeye başladım. Tabi ki paspasla, el beziyle değil. Yerleri de hallettikten sonra yatak kenarlarını ve koltuk aralarını sildim.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik --- 7 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik --- 7   Temizlik --- 7 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 2:32 am

Değerlendirmede.

Temizlik --- 7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Temizlik Rp'si - 4
» Temizlik Rp'si 7
» Temizlik Rp'si - 11