Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Rp'si 7

2 posters
YazarMesaj
Claudia Carroll

Claudia Carroll

Temizlik Rp'si 7 Empty
MesajKonu: Temizlik Rp'si 7   Temizlik Rp'si 7 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:37 am

Külübeye tamamıyla yerleştiğim üçüncü günümde Leo elime paspas ve temizlik malzemelerini tutuşturup '' Temizlik Günüü'' ilan edinceye kadar şaşkın şaşkın bakmıştım. Doğrusunu isterseniz üçüncü günde hiçbir melez temizlik yapmamıştır. Tam Leo'ya mızmızlanacakken ''İtiraz istemem kardeşim.'' diyerek Melez Kafe'ye doğru yol aldı. Açıkcası birbirimizi kırk yıldan beri tanıyor gibiyiz. O yüzden olacak ki sevgili kardeşim hemen temizlik için elimin yatkın olduğunu düşündü. İlk kez temizlik yapmanın verdiği 'heyecanla' işime dört elle sarıldım. Gidip dışarıdan su aldım ve paspas yaptım. Daha sonra bir toz beziyle mobilyalarımızın tozunu aldım. Yataklarımızı düzelltim ve pencereleri açıp içerisini havalandırdım. En son işim bittiğinde, kitap okumak için yatağa yattığımda kendimi yorgunluktan sızmış halde buldum..
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik Rp'si 7 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Rp'si 7   Temizlik Rp'si 7 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 2:16 am

Değerlendirmede.

Temizlik Rp'si 7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Statü Almaya Hak Kazanmış Olanlar(sınav rpsi yapılmayacaktır)
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik Rp'si - 6
» Temizlik Rp'si - 10