Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görev Tamamdır.

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Görev Tamamdır. Empty
MesajKonu: Görev Tamamdır.   Görev Tamamdır. Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:01 am

Eldivenlerle birlikte tekrar babamın yanına döndüm. Beni bu kadar çabuk beklemiyor olacak ki görünce gerçekten şaşırmıştı. Ama huyum kurusun hızlık olmayı seviyordum. Çoğu zaman işlerimi çok çabuk hallederdim zaten. Bu eldivenlerle ne yapacağımı bilmediğim için doğruca eldivenleri babama uzatarak '' Eldivenler.'' dedim. Bu sırada babamın yanında birilerini getir dediği için abime haber vermiştim. Ben eldivenleri babama uzattığım anda o da içeri girdi. '' Süper zamanlama.'' dedim gülümseyerek. '' Ne sandın?.'' dedi. Biraz gülüştükten sonra babamın elindeki eldivenlere bakmaya başladım. Yapacağı açıklamayı ve son aşamadaki görevimi merak ediyordum...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Görev Tamamdır. Empty
MesajKonu: Geri: Görev Tamamdır.   Görev Tamamdır. Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:26 am

'' Eldivenler.'' Sonunda. Beklediğimden çabuk gelmişti ama bu iyi bir şeydi. İrademi giderek kaybediyordum. Fazla zamanımız yoktu. Fakat baktığımda kızım yalnız gelmişti. Tam bir şey söyleyecektim ki Adrian içeri girdi. '' Süper zamanlama.'' dedi Amanda, o ise karşılık olarak '' Ne sandın?.'' dedi. Güzel, tek başına gelmemişti. Çünkü ona vereceğim şeyi isteyen çok fazla yaratık olabilirdi. Onları daha fazla bekletmemeliydim. ''Sonunda geldiniz çocuklar. Daha ne kadar dayanabilirdim bilmiyorum. Kılıcımı size emanet etmek istiyorum. Varolan en güçlü silahlardan biridir fakat bir süredir benim üzerimde bir etkisi olduğunu fark ettim. Aşırı düşünceli haller, duygusallık ve olmadığım kadar kibarlık. Bunun sonucunda bu kılıcın etkilerinden etkilenmemenin yolunu bulana kadar kılıç sizde kalacak.'' Ben bunu söyledikten sonra Amanda ve Adrian çok şaşırmış gözüktüler. Adrian zor da olsa konuştu, ''Baba, biz o kılıcı nasıl kullanalım. Seni bile etkiliyorsa biz nasıl dayanabiliriz onun gücüne?'' Bir yerde haklıydı ancak onun etkimesi için bir süre gerekiyordu. ''Merak etmeyin. Gücünün sizi etkilemesi için onu kullanmanız lazım. Kullansanız bile belli bir süre geçmeden etkisini gösteremez.'' Bunları söylememe rağmen Amanda yinede tatmin olmuş gözükmüyordu...
Misafir
Misafir

Görev Tamamdır. Empty
MesajKonu: Geri: Görev Tamamdır.   Görev Tamamdır. Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 9:26 am

'' Baba, emin olamıyorum. Bende duygusala bağlamak istemiyorum. Ve ne kadar güvende tutabiliriz ki?'' diye sordum. Böyle bir görev aklımın ucundan dahi geçmemişti. Ares'in büyülü kılıcını biz koruyacaktık. Ve yeri geldiğinde kullanabilecektik...
Birisine söylesem gidip alay ederlerdi her halde. Aklıma gelen diğer düşünceyi de doğrudan babama söyledim. '' Ayrıca bunu öğrenenler olacaktır. Ve kılıcın peşine düşeceklerdir.'' dedim. Sesim kaygılı çıkmıştı , çünkü kaygılanıyordum. Adrian ise gözünü kılıca dikmişti. aklından bununla ne titanlar parçalanır gibi şeylerin geçtiğine emindim. Savaş konusunda oldukça iyiydi. Ve her zaman fazla gücü istiyordu. Babam elindeki eldivenleri tekrar bana uzattı. '' İlk olarak bu eldivenler olmadan kılıcı tutamazsın.'' dedi. Ve tekrar devam etti..
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Görev Tamamdır. Empty
MesajKonu: Geri: Görev Tamamdır.   Görev Tamamdır. Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 9:47 am

'' Baba, emin olamıyorum. Bende duygusala bağlamak istemiyorum. Ve ne kadar güvende tutabiliriz ki?'' Hmm, onun etkisinin uzun sürede etkili olacağını söylemiştim fakat yine de anlamamıştı sanırım. '' Ayrıca bunu öğrenenler olacaktır. Ve kılıcın peşine düşeceklerdir.'' Doğru bir yere değinmişti. Gerçekten endişeli gözüküyordu fakat Adrian kılıcı sanki her şeyden çok istiyor gibi görünüyordu. Güç onun aklını başından almıştı. Ona bu konuda çok güvenemezdim, bu kılıcın gücü onu delirtebilirdi. Bu yüzden kılıcı o taşımamalıydı. Yeterince düşündükten sonra eldivenleri Amanda'ya uzattım. '' İlk olarak bu eldivenler olmadan kılıcı tutamazsın.'' Bundan sonra tavsiyelerime devam ettim. ''Dediğim gibi bu kılıcın gücünün seni etkilemesi için uzun süre onu kullanman gerekir. Kılıcın peşine düşenlere gelince, bunu onlara karşı kullanırsan ben hariç hiç kimse senden bu kılıcı alamaz. Yani bu konuda bir endişen olmasın. Unutmadan eldivenleri sen istemediğin sürece hiç kimse elinden alamaz. Bunu niye size veriyorum, çünkü kampta ve Olimpos'da siz en çok güvendiğim kişilersiniz. Bu kılıcı sizden başkası koruyamaz.'' Bundan sonra kılıcı ona uzattım. Adrian kılıcı almak için hemen uzandı fakat kılıcı ondan uzaklaştırıp Amanda'ya uzattım. ''Adrian kılıcın gücü daha seni baştan etkiledi. Kılıcı sen taşımayacaksın, Amanda taşıyacak. Senin iraden güce karşı zayıf, bu yüzden bu konuda sana güvenemem. Sen Amanda'yı diğer tehlikelere karşı korumalısın. Senin görevin de bu.'' Bundan sonra Amanda kılıcı aldı. Aldığı gibi bir titredi, bu çok normaldi. Çünkü hayatında böyle bir güç elde etmemişti. Amanda'nın elinden kılıcı geri aldım. Daha nasıl kullanabileceğini göstermemiştim. ''Bak kızım, bunu çok zor durumda kalmadıkça kullanma. Fakat yinede böyle bir durumda kalırsanız diye bazı özelliklerini nasıl kullanabileceğini göstereceğim.'' Bundan sonra kılıcı tuttum ve hafifçe odaklandım. Yeniden kılıç parlamaya başladı. Amanda ve Adrian gözünü kapattı. Sonunda acı verici bir dönüşümden sonra altın zırh yeniden üstüme geçti. ''Kısa bir süre kılıçla iletişim kurup ondan hak ettiğin ödülü istersen sana da bana verdiği gibi bir altın zırh verebilir. Bu zırh üzerine geçerken çok büyük acılar hissedebilirsin, fakat şunu bil gerçekten bu acıyı çektiğine değiyor. Fakat yinede bunu asla kullanma.'' Bundan sonra kılıcı ona verdim, kılıç ona geçince eski haline döndü ve bendeki altın zırh kayboldu. Daha sonra onları uğurladım. Artık her şey onlara bağlıydı. Bu kılıç yanlış ellerde çok büyük yıkımlara neden olabilirdi. Onlar giderken hala düşünceliydim, bu soruna nasıl bir çözüm bulacaktım...

RP BİTMİŞTİR!

Görev Tamamdır.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Hermes'ten görev/ 58. görev
» Hermes'ten görev-2/ 58. görev
» Hermes'den Görev [Görev 56]