Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eldivenler (Görev)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Eldivenler (Görev) Empty
MesajKonu: Eldivenler (Görev)   Eldivenler (Görev) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:30 am

Babamın bu eldivenleri neden istediğini bilmiyordum. Ama görev görevdir. Bir bildiği var ki bana böyle bir şey söyledi. Sorgulamak ne haddime. Pegasusumla direk ahıra inmek yerine ormanın üzerinde uçmayı tercih ettim. Bu saatte genelde avcılar ormanda avlanıyor olurlardı. O yüzden gözlerim avcıları arıyordu. Gözlerim bir süre daha onları aradıktan sonra bütün avcıları ormanın derinliklerinde buldum. '' Morgana , avcıların yanına iniyoruz.'' dedim , neşeli bir ses tonuyla. Uzun bir arayıştan sonra bulduğum için mutluydum. Morgana hızla avcıların yanına inince bütün gözler bizim üzerimize dikildi. Sat beni görünce hemen gülümseyerek yanıma geldi. İlk arkadaşım Sat olduğu için bende ki yeri apayrıdır.
''Amanda ne işin var burada?'' dedi gülümseyerek. Bütün avcıların gözü üzerimdeyken görevi hemen ona anlatamayacağımı düşünerek '' Şey... Seninle bir şey konuşmamız lazım, özel.'' dedim. Yüzüme düşünceli gözlerle bakıyordu. Diğer avcılar gibi Sat'te ne olduğunu merak ediyordu. Morgana orada dururken bizde ormanın içinde ilerlemeye başladık.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Eldivenler (Görev) Empty
MesajKonu: Geri: Eldivenler (Görev)   Eldivenler (Görev) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:40 am

Avcılarımla beraber ormanda ilerleyip, Zeus'tan istediğimiz canavarları avlamaya çalışırken Amanda yanımıza geldi ve gülümseyerek benimle konuşmak istedi. Açıkçası biraz korkmuştum ama mutlu da olmuştum. Amanda benim biricik dostumdu ve uzun zamandan sonra konuşmaya geliyordu. Önemli bir şey olduğunu düşünerek Amanda'ya sordum. "Amanda sorun büyük mü?" Bir süre Amanda'ya baktıktan sonra Amanda derin bir nefes aldı ve ağzını açtı. Neler söyleyeceğini çok merak ediyordum ve tabi benimle ilgisini.
http://www.platis.forummum.net
Misafir
Misafir

Eldivenler (Görev) Empty
MesajKonu: Geri: Eldivenler (Görev)   Eldivenler (Görev) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:59 am

Bu eldivenler umarım çok değerli bir şeyler değildir. Çünkü Sat'i kırmak istemiyordum. Ancak bu eldivenlere ihtiyacım vardı. Ne için olduğunu bilmesem de ihtiyacım vardı...
'' Sat , bu ne kadar doğru bilmiyorum ama , babam sende bir çift özel eldiven varmış. Onu senden almamı söyledi.'' dedim. Vereceği cevabı merak ederken yüzünü incelmeye başladım. Bu eldivenlerin ne için kullanıldığını çok merak ediyordum. Kararsız kalsam da o cevap vermeden sormaya karar verdim.

'' Bu eldivenlerin ne işe yaradığını biliyor musun?'' diye sordum. Vereceği cevabı bekliyordum. Umarım gerçekten işe yarayan bir şeydir. Çünkü Sat'ten eşyasını istemek gerçekten kötü bir duyguydu.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Eldivenler (Görev) Empty
MesajKonu: Geri: Eldivenler (Görev)   Eldivenler (Görev) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:53 am

Amanda benden eldivenleri istiyordu. Artemis'in özel görevi sırasında bir çift özel eldiven edinmiştim ama ne işe yaradıklarını ben de bilmiyordum. Bildiğim tek şey bende olduklarıydı. Amanda ne diyeceğimi duymak için ağzıma bakıyordu. "Amanda aslına bakarsan ne işe yaradıklarını gerçekten bilmiyorum. Bildiğim tek şey bendeler. Ama kulübemdeler. İstersen bekle, ben gidip getireyim." Beni bekleyen avcılara avlanmalarını söyledikten sonra Amanda'ya döndüm. "Eee ne diyorsun?"
http://www.platis.forummum.net
Misafir
Misafir

Eldivenler (Görev) Empty
MesajKonu: Geri: Eldivenler (Görev)   Eldivenler (Görev) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:19 am

'' Çok iyi olur. Babam çok hızlı olmam gerektiğini söyledi.'' dedim. Sat gülümseyerek başını salladıktan sonra beraber kulübeye doğru yol aldık. Ahırda pegasuslarımızı bıraktıktan sonra hiç konuşmadan doğruca avcıların kulübesine gittik. Ben içeri girmek yerine dışarda beklemeyi tercih ettim. Sat hemen eldivenleri getirince çok mutlu oldum. En azından zaman kaybı yaşamıyordum. '' Sana ne kadar teşekkür etsem az Sat. Daha sonra görüşürüz.'' dedim. Gülümseyerek '' Önemli değil.'' dedikten sonra tekrar ahıra gittim. Pegasusuma bindiğim gibi Olimpos'un yolunu tuttum.

Rp Bitmiştir!

Eldivenler (Görev)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ¨Babamdan Deri Eldivenler...¨
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Hermes'den Görev [Görev 56]
» Hermes'ten görev/ 58. görev