Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melezler de Uçar! (57~1)

3 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Melezler de Uçar! (57~1) Empty
MesajKonu: Melezler de Uçar! (57~1)   Melezler de Uçar! (57~1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 3:03 am

57- Serbest Kurgu
Katılacaklar: Tiff-Jess-Lucy.

Yemek gazinosundan çıkmadan önce Apollon çocuklarının masasına uğrayıp, Tiff'in eline bir not tutuşturmuştum. Notta yemeğini bitirir bitirmez birini bulup Zeus Yumruğu'na gelip benimle buluşmasını istediğim yazıyordu. Acilen iki kişiye ihtiyacım vardı, Stell ile girdiğimiz iddia yüzünden resmen paçalarım tutuşmuştu. Ardından, kulübeme gidip çıkacağım yolculuk için çantamı hazırlamaya koyuldum. Ah, her zamanki şeyler işte; meşhur madalyonum, bir şişe Hidra zehri, yedek kıyafet, nektar, ambrosia falan. Sonra bir koşu ormanın yolunu tuttum, oraya varınca meşhur kayalığa ulaşmam da fazla sürmedi. Geldiğimde etrafta kimsecikler yoktu. Ya Tiff notumu ciddiye almamıştı ya da yanında getirmek için kimseyi ikna edememişti, hala onun için uğraşıyordu... Sıkıntıyla kayalığa oturup etrafı gözlemeye başladım. Labirente girmek için sabırsızlandığım söylenemezdi ama bir an önce buradan gitmek istiyordum. Ah, mankafalı Lucy! Ne vardı sanki o kadar içip iddialara girecek? Şimdi ya bir hafta içinde Stell'in gözleri önünde uçmalıydım, ya da sevgili madalyonumdan vazgeçmeliydim! Tabii ki uçuk olan yolu seçtim, yani uçmayı. Aslında Daedalus'un icat ettiği bir çift kanadı ele geçirirsem, sonrası kolaydı. O an Stell'in yüzünün alacağı şekli hayal ettim ve kendi kendime söz verdim: ne olursa olsun o kanatları alacaktım!
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Melezler de Uçar! (57~1)   Melezler de Uçar! (57~1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 7:27 am

Her zamanki gibi Apollon masasında yemeğimi yiyordum. Yemekler harikaydı. Yemeğim bitmek üzereyken Lucy geldi ve elime bir not sıkıştırdı. Çok şaşırmıştım ve ne olduğunu anlayamamıştım. Notu açtım ve okudum. Anladığım kadarıyla çok önemli bir konu vardı. Konunun ne olduğunu merak ettiğim için yemeğimi bitirmeden Zeus Yumruğu'na gitmek için ayağa kalktım. Yalnız bir sorun vardı. Lucy yanına birini daha al demişti. Kimi alacağım şimdi? Şöyle bir bakındım. Gözüme Jess takıldı. Jess ile aramız çok iyiydi. Lucy ile de arası çok iyiydi ve galiba şuan banimle Zeus Yumruğu'na gelecek kadar müsaitti çünkü yemeğini bitirmiş sohbet ediyordu. Jess'in yanına gittim. Beni görünce bana baktı ve gülümsedi. Ben de ona gülümsedim.

"Selam Jess."

"Selam, naber?"

"İyi. Ya, Lucy beni acilen Zeus Yumruğuna çağırdı ve yanına da birini al dedi. Sen gelebilirmisin?"
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Melezler de Uçar! (57~1)   Melezler de Uçar! (57~1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 8:35 am

Tiff'in teklifi karşısında şaşırmıştım biraz. "Şey.. Olabilir" Glau'ya ve Lotte'ye baktım. "Kızlar benim gitmem lazım. Sonra görüşürüz." İkisi de bize veda ederken oradan ayrıldık. "Neden çağırdını biliyor musun?" diye sordum meraklı bir şekilde. "Hayır." dedi ama onun da benim kadar meraklandığını biliyordum.

İkimiz de neredeyse koşarak Zeus Yumruğu'na vardık. Lucy orada durmuş bize bakıyordu. Etraf karanlık olduğundan yüzündeki ifadeyi tam olarak çıkaramasam da biraz acelesi olduğunu tahmin ettim. Bu yüzden adımlarımı hızlandırdım. Tiff'in de aynı şeyi yaptığını görebiliyordum. Zeuz Yumruğu'na tırmandığımızda Lucy'nin yanına gittik ve ne diyeceğini merak ederek ona bakmaya başladık.
http://camelot.hareketforum.org/
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Melezler de Uçar! (57~1)   Melezler de Uçar! (57~1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 9:11 am

"Geldiğiniz için ikinize de teşekkür ederim Tiff ve Jess!" diyerek kızlara gülümsedim. İkisinin suratında da birbirine eş büyüklükte merak ifadeleri vardı. "İkinizin de neden burada olduğumuzu merak ettiğinizi biliyorum ve zaten fazla vaktimiz olmadığı için size her şeyi anlatacağım. Yalnız, önce size bir soru yöneltmem lazım. Sebebi ne olursa olsun, benimle labirente gelmeyi kabul eder misiniz?" diye sordum sevimlilikle. İkisi de biraz afallamış görünüyordu ama bu benim için gerçekten önemliydi ve bu iki kızla daha önce birçok macera yaşamıştık, beni yarı yolda bırakmayacaklarını düşünüyordum. İsteme nedenimi anlatma işimi sona saklıyordum çünkü sarhoşken girilmiş saçma bir iddia, labirentin tehlikelerine adım atmak için pek geçerli bir neden sayılmayabilirdi. Yine de benim için büyük önem arz ediyordu; Stell'e karşı bir iddiayı kazanmak ve bu iş için gerekirse labirente girer, yanımda da sevdiğim arkadaşlarımı sürükleyerek hepimizin hayatını tehlikeye atardım. Ah, nasıl Athena kızıydım ben yahu?!
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Melezler de Uçar! (57~1)   Melezler de Uçar! (57~1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 9:49 am

Labirent mi? Ben labirentten nefret ederdim. Daha doğrusu karanlık yerlerden nefret ederdim. Mağlum ben Güneş Tanrısı'nın kızıyım. Yeraltında benim ne işim var? Lucy'e baktım. En iyi arkadaşlarımdan olan Lucy'e hayatta hayır diyemezdim. Ne olursa olsun gitmekten başka bir çarem yoktu. Derin bir nefes aldım ve cevabımı verdim.

"Ben gelirim."

Neden labirente gireceğimizi gerçekten çok merak ediyordum. Umarım mantıklı bir açıklaması vardır. İkimiz de Jess'e baktık. Onun cevabını bekliyorduk.

En son Tiffany Trully tarafından Paz Ara. 05, 2010 8:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Melezler de Uçar! (57~1)   Melezler de Uçar! (57~1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 11:14 am

Labirente hayatım boyunca bir kez girmiştim ve bu Kalipso'nun yanına uçmamla son bulmuştu. Açıkçası o kızın beni bir daha görmek isteyeceğini pek sanmıyordum. "Ben de gelirim" birden ağzımdan çıkan sözlere anlam veremedim, hatta geri çevirmeyi bile düşündüm ama sonra vazgeçtim. Kamp son günlerde çok sıkıcıydı. Savaş, macera yoktu. Normal işlerimizi yapıyorduk.

"Ben gelirim" diye tekrarladım az önce kısık sesle söylediğim sözlerimi. "Kamp şu sıralar çok sıkıcı ve dürüst olmak gerekirse, o labirente nedenini önemsemeden bile girebilirim." bunu dedikten sonra umursamaz bir tavırla omuz silktim. Ama o labirente girmek beni heyecanlandırıyordu. Gerçi o akrepleri tekrar görmek istemezdim ama bunu önemsemeyecek kadar maceraya susamış haldeydim. "Ama eşyalarım yanımda değil" dedim. Birden oklarımın ve yayımın kulübemde kaldığı aklıma gelmişti.
http://camelot.hareketforum.org/
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Melezler de Uçar! (57~1)   Melezler de Uçar! (57~1) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:57 pm

Gülümseyerek ellerimi çırptım ve "Çok teşekkürler kızlar!" dedim. Benim için bu yaptıklarını hayatım boyunca unutmayacaktım. Zaten labirentten sağ salim çıkmayı başaramazsam, unutma imkanı da bulamayacamtım. "O halde şimdi üçümüz de kulübelerimize gidelim ve hazırlanalım. Yarım saat içinde tekrar burada buluşalım. Yalnız gidişimizden gerekmedikçe kimseye bahsetmeyin çünkü Stell'in kulağına gitmesini istemiyorum." dedim. Tiff ve Jess önceden aralarında anlaşmış gibi aynı anda kafalarını sallayarak sözlerimi onayladılar. Sonra, hep beraber Zeus Yumruğu'ndan ayrılarak kulübelerimizin yolunu tuttuk. Aklımdaki tek düşünce, Sere'yi işkillendirmeden yolculuk çantamı kulübeden nasıl çıkaracağımdı.

Rp'nin Zeus Yumruğu kısmı bitmiştir.

Melezler de Uçar! (57~1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melezler de Uçar! (57~2)
» Kaçak Melezler (2. Grup)
» Kaçak Melezler(2. Grup)
» Melezler Sirenlere Karşı.
» Kaçak Melezler(2. Grup)