Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlginç olaylar zinciri (1)

2 posters
YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

İlginç olaylar zinciri (1) Empty
MesajKonu: İlginç olaylar zinciri (1)   İlginç olaylar zinciri (1) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 8:15 am

Sere'den ayrılarak gülerek kulübeme doğru ilerlemeye başlamıştım. Bugünüm çok güzel başlamıştı, çok eğlenceliydi. Kulübeme geldiğimde içimden umarım kardeşlerim uyanmamıştır diye geçiriyordum. Onlar uyanmayınca su dökerek kaldırmayı çok seviyordum. Sessizce içeri girdim. Tam tahmin ettiğim gibi Rose'nin yatağı boştu. Uyanmıştı ve o da benim gibi yürüyüş yapmaya gitmişti. Panoya bıraktığı nottan anlamıştım bunu. Tom'a döndüğümde hala uyuyordu. Bende kıkırdayarak yanına gittim ve yüzüne su döktüm. Hızla yataktan kalktı ve bana pis pis baktı. Gülerek kulübenin öbür tarafına kaçtım vereceği tepkiyi çok iyi biliyordum ve beni yakalamaması için uzaklaşmam gerekiyordu. Bu sefer Tom'un üzerine baktım ve üzerini de fazlaca ıslattığımı fark ettim. Gülerek kıyafetlerine baktım. Tom anlamamış gibi önce bana, ardından baktığım yere kıyafetlerine baktı. Islandığını görünce hızla bana döndü.

"Of cadı ya, her sabah böyle yapmasan olmaz sanki." dedi ve benim yanıma doğru ilerlemeye başladı. Bende o geldikçe geri geri gitmeye başladım. Hala gülüyordum. Onu böyle kaldırmayı çok seviyordum ve çok eğleniyordum.

"Olmaz kardeşim. Seni böyle kaldırmak benim en büyük eğlencem." dedim ve kahkaha attım. Tom buna dayanamayarak gülümsedi ve benim yanıma gelerek konuşmaya başladı..
Tom Ward

Tom Ward

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar zinciri (1)   İlginç olaylar zinciri (1) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 8:39 am

Yüzümde birden bir soğukluk ve ıslaklık ederek uyandım. Güne böyle başlamak gibisi yoktu.
"Of cadı ya, her sabah böyle yapmasan olmaz sanki." diye çıkıştım.
"Olmaz kardeşim. Seni böyle kaldırmak benim en büyük eğlencem." dedi Lia. Eh, beni gıcık etmek en büyük eğlencesi tabi. Bu sefer onu boğazlamak için peşinden koşmadım çünkü biraz daha uyumak için her şeyimi verebilirdim. Yatağıma doğru ilerledim ve uzandım. Gözlerimi kapatmadan önce de "Ha bu arada, aklından bile geçirme." diyerek Lia'ya gözdağı verdim. Cadı kardeşim yine zafere ulaşmış gibi kıkırdadı. Yatağa yattıktan sonra uyumak için çabaladım. Pek işe yaramasa da dinlenmiş oluyordum. Birkaç dakika sağa sola debelenip durduktan sonra Lia bana seslendi.
"Hey, Tom bak ne buldum!"
Herhalde birkaç hafta önce kaybettiği tokasını falan bulmuştur diye düşündüm. O anda "gerçekten" tozlu bir tokaya bakmak için yataktan kalmak istemiyordum. Belli belirsiz ve uykulu bir sesle "Hı-hı" gibi bir şey mırıldandım. "Tom, kalkmazsan su geliyor."
Ahh, tamaaaam. Yataktan kendimi zorlayıp kalktım ve Lia'nın yanına doğru ilerledim. Elini açtı ve bana parlak bir şey gösterdi.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar zinciri (1)   İlginç olaylar zinciri (1) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 10:01 am

Tom bu sefer beni ıslatmadan yatağına geri döndü. Kıkırdadım. Bu sefer ben kazanmıştım, istediğimi yapmıştım. Tom yatakta bir sağa, bir sola dönerek uyumaya çalışıyordu. Ben de masamın üzerini toplamak için masanın praya doğru ilerledim. Makyaj malzemeleri ve takılar çok dağılmıştı. Normalde bu kadar dağıtmazdım ama dün aceleyle aralarından seçmek zorunda kalınca etrafa çok dağılmıştı. Tek tek kolyelerimi aldım ve elimde düzenledim. Bütün takılarımı alıp yerlerine yerleştirdim ve kılıcımı tokaya çevirerek saçıma taktım. Ardından babamın bana verdiği boynumdan pek çıkarmadığım kolyemi de takmak için aldım. Birden kolye elimden kaydı ve düşürdüm. Yine sakarlığım tutmuştu. Kendi kendime söylenerek yere eğildim ve kolyemi aldım. Tekrar ayağı kalkacağım sırada masanın altında parlayan bir boncuk gördüm. Elime aldığımda bunun bir inci olduğunu fark ettim. Çok şaşırmıştım. Bu incinin bizim kulübemizde ne işi vardı? Hala çözememiştim ve Tom'a seslendim. Tom ilk başta itiraz edecek olsa da ardından su ile tehdit ettim ve o da yanıma geldi. Bir daha ıslanmak istemeyeceğini biliyordum.

Tom yanıma geldiğinde inciyi alıp ayağa kalktım. avucumu Tom'a doğru uzattım ve elimdeki inciyi gösterdim. Tom ilk başta ne olduğunu anlamadı ve gözlerini ovuşturdu. "İnci.." dediğimde sanki daha yeni kendine geliyormuş gibi gözlerini açtı ve inciye baktı. "Bu gerçek bir inci ve bunun bizim kulübemizde ne işi var?" diye sordum. Tom bir süre düşündü. Ardından aklına gelen tek seçeneği söyledi.
"Rose'nin olabilir mi?" Düşündüm. Onun olmadığını biliyordum. Bütün eşyalarımızı birlikte kullanıyorduk ve inci falan yoktu. Hele böyle belirgin ve parlak inci eminim ki yoktu.
"Hayır Rose'un olamaz. Her şeyimizi beraber kullanıyoruz." dedim. Tom da bunu daha önceden fark etmiş gibi başıyla onayladı. Elimdeki inciyi alıp koltuğa doğru ilerledi. Koltuğa oturup inciye bakmaya başladı.. Gerçekten inci hem büyük hem de parlaktı. Bu inci kamptaki hiç bir melezin olamayacak kadar değerli gibi gözüküyordu. Ardından kapının çalmasıyla Tom inciyi bana vererek kapıyı açmak için koltuktan kalktı ve kapıya doğru ilerledi..
Tom Ward

Tom Ward

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar zinciri (1)   İlginç olaylar zinciri (1) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:42 am

Lia büyük bir inci bulmuştu. Gerçekten büyük ve çok parlak gözüküyordu. Nereden baksam bir servet ederdi! O incinin bizim kulübemizde ne aradığını çok merak ediyordum doğrusu. Biz bunu düşünürken birden biraz sert bir şekilde kapı çaldı. İnciyi Lia'ya verdim ve kapıya doğru gittim. Kapıyı açınca biraz şaşırdım çünkü bu kocaman bir Kiklop'tu.
"Hey selam.. Koca adam."
Kiklop önce hafiften bir sırıttı ama bana adını söylemedi. Aslında biraz telaşlı görünüyordu. Ve anlatmaya başladı:
"Poseidon'dan haber var. Amphitrite'nin incileri kaybolmuş."
Şimdi her şey açıklığa kavuşmuştu. Babamın ölümsüz karısının incisi kaybolmuştu ve o inci de anlam vermediğim bir şekilde bizim kulübemize gelmişti. Ben tam inciyi biz bulduk diyecekken Kiklop konuşmaya devam etti.
Bu kaybolan 13 inciyi bulmanız için babam sizi görevlendirdi, fakat zorlu ve uzun bir görev olacağını düşünüyor. O yüzden önlem almanızı da istedi.
Kiklop bunları söyledikten sonra hızlı adımlarla uzaklaşıyor. Ben de Lia'ya dönüyorum.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar zinciri (1)   İlginç olaylar zinciri (1) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:55 am

Kiklop diyeceğini dedi ve kulübemizden çıktı. Tomla ikimizde şok olmuş ve donmuştuk. Ne diyeceğimi şaşırmıştım. Tom ba0na döndü ama bir şey diyemedi. Tom'a bakarken sanki ne olduğunu yeni anlıyordum. Birden her şeyin farkına varınca çığlığı bastım. Tom bana garip garip bakıyordu ama sanki o da bağırışımla herşeyi daha yeni yeni anlıyor gibiydi. Birden konuşma gereği duyarak Tom'un yanına gittim.

"Tom babamızın yanına gitmeliyiz. Ben Amphitrite için hiç bir görev yapmam. Bizden nefret eden biri için neden o kadar zorlu bir yolculuğa çıkacakmışız ki? Hem bu 13 incinin sadece 1'i bizde. Ya diğer 12'si? Hayatta bu görev için gitmem ben!"

Dedim ve koltuğa geçip oturdum. Tom yanıma gelerek beni sakinleştirmeye çalıştı. O da Amphitrite'den hoşlanmıyordu ve anlaşılan bu görevi yapmak istemiyordu. Sadece benim gibi öfkesine kapılmamıştı.

"Haklısın kardeşim bende bu görevi yapmak istemem Amphitrite için. Ama babam bizi görevlendirdiğine göre bu işin içinde bir şey vardır. Hem babamı yüz üstü bırakamayız."

Dedi. Haklıydı. Babama bunu yapamazdım ama her şeyden önce onunla konuşmalıydım.Sakinleşmek istercesine derin nefes aldım ve mantıklı düşünmeye başladım. Anlaşıldığı gibi de ilk olarak babamın yanına gitmeliydik.

"Pekala kardeşim. O zaman babamın yanına gidiyoruz. Silahlarını da almayı unutma." dedim ve eşyalarımın zaten yanımda olduğunu bildiğim için Tom'u beklemeye başladım. İçimden Yine bir maceraya başlıyoruz. diye geçirdim ve Tom hazır olduğunda kulübeden babamın yanına gitmek için çıktık..

RP BİTMİŞTİR! (Devamı Poseidon krallığı)

İlginç olaylar zinciri (1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç olaylar zinciri (2)
» İlginç Olaylar Zinciri (3)
» İlginç Olaylar Zinciri (4)
» Şaşırtıcı olaylar
» Garip Olaylar Zincirleri