Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamı İlk Görüşüm [Görev]

YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Babamı İlk Görüşüm [Görev] Empty
MesajKonu: Babamı İlk Görüşüm [Görev]   Babamı İlk Görüşüm [Görev] Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 10:49 am

Empire State Binasına girdim. Girişte bir görevle bulunuyordu. Bu görevliye doğru yürüyerek "Tanrı Hephaistos'u Ziyarete geldim." dedim alçak bir sesle. Daha sonra adama "600. kata" dedim. Adam asansörü çağırdı. Yukarı 600. kata çıkmaya başladı. İlk kez onu görecektim. 600. Kata geldiğimde asansör durdu ve adımımı attım. Önümde devce bir adam duruyordu. "Baba?!" demiştim sorarcasına. Arkasını döndü. Yıllardır görmediğim babam o idi. Beni Melez olarak dünyaya getiren Tanrı o idi. Dakikalar, saatler, günler,aylar,yıllarca onu beklemiş ve onun hasretini çekmiştim. Duygulu bir insan değildim ancak böyle bir anda bile en duygusuz insan herhalde duygulanırdı. Korkaklığıma ve heyecanıma yenik düşerek asansöre geri geri adımlar ile döndüm. Daha sonra en altt kata indim. Görevli "Baban ile görüşmüşsün belli ki." dedi. Sağıma dönerek ona biraz baktım. Daha sonra Melez Kampının yolunu tuttum.

Babamı İlk Görüşüm [Görev]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamı İlk Görüşüm
» Babamı Ziyaret (Görev)
» Paris'i ilk görüşüm
» Babamı ilk kez görüyorum
» Babamı Ziyaret