Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paris'i ilk görüşüm

YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Paris'i ilk görüşüm Empty
MesajKonu: Paris'i ilk görüşüm   Paris'i ilk görüşüm Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:06 pm

5- Bir pegasus edineceksin!
Mekan: Pegasus Ahırları
Katılacaklar: Sen ve pegasusun.

Kampa yeni gelmiştim ve nereye gitsem diye düşünürken bir gürültü duydum. Bir sürü at kişnemesi ve toynak sesleri vardı. Sonra eski bilgilerimi yokladım ve içinde olduğum dünyada Pegasusların olduğunu hatırladım. Oraya doğru ilerledim ve kapıyı açmaya çalıştım. Ama sanki arkasında bir şey onu engelliyordu. Aklıma cebimdeki şeker geldi. Onu kapı aralığından attım ve hemen içeri daldım. Gerçekten de kapının arkasında bir Pegasus varmış. Tüyleri kar kadar beyazdı ve gözleri turuncuydu. O gözler bana güneşi hissettirmişti.
"Merhaba ufaklık. Sahibin yoktur diye umuyorum." dedim ve başını okşadım. Sonra ona bir isim koymam gerektiğini hatırladım. Melez olduğumu öğrenmeden önce izlediğim Truva filmi aklıma geldi ve orada beni etkileyen karakter.
"Senin adın Paris olsun o zaman. Onun gibi savaşçı bir ruha sahip olmanı diliyorum yeni dostum." dedim ve kafasını okşamaya başladım.

Paris'i ilk görüşüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamı İlk Görüşüm
» Babamı İlk Görüşüm [Görev]