Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çaylak Öğrenci

2 posters
YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Çaylak Öğrenci Empty
MesajKonu: Çaylak Öğrenci   Çaylak Öğrenci Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:23 am

Babamdan aldığım uyarı ile derslerle yakından ilgilenmeye başlamıştım.Bir Ares oğlu olarak ilk alacağım ders olarak "Kılıç Ders"i almak istiyordum.Yavaşça ilerlediğim "Kılıç Antremaları Sınıfı"na doğru attığım adımlar ile içimde büyüyen heyecan sanırım yeni kılıcımı deneme heyecanıydı.Yavaşça girdiğim sınıfta herkes birşeyler ile ilgileniyordu.Bir anda gözüme ilişen Sat'a el salladım.Sanırım o da beni fark etmişti.Yavaşça bana doğru yürümeye başladı...
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Çaylak Öğrenci Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Öğrenci   Çaylak Öğrenci Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 8:42 am

Marx bana günler öncesinden kılıç dersi almak istediğini söylemişti.Ben de bu isteğini memnuniyetle karşıladım.Zaten bir Ares oğlu bu konuda yetenekli olmalıydı.Ve bu yüzden de onunla beraber çalışmak daha kolay olacaktı.Derslikten adımını atar atmaz beni görüp el salladığında hemen yanına gittim. "Hoşgeldin Marx.Erkencisin." Ardından kınından çıkardığı kılıcını bana gösterdi.Çok özel bir kılıç olmalıydı,bir hayvanın derisiyle ilgisi olduğu anlaşılıyordu. "Haydi önce tutmadan başlayalım." Marx zaten biliyor gibiydi.Kılıcı sağ elinde ustalıkla kavramıştı,sol adımını da öne atmıştı. "Şimdi tam tersi." O zamanda kılıcını sol elinde tuttuğunda sağ ayağını öne atmıştı. "Tamam,çok iyi bir başlangıç" Ardından ona karşısında hayali bir düşman varmışçasına dövüşmesini istedim.
http://www.platis.forummum.net
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Çaylak Öğrenci Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Öğrenci   Çaylak Öğrenci Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:34 am

"Hoşgeldin Marx.Erkencisin." Gülümsedim.Sanırım hiçbir zaman kalkmayacağım kadar erken kalkmıştım.Yüzüme yayılan gülümseme ile kılıcımı kınından çıkardım ve Sat'e gösterdim.Sanırım çalışma için uygun bir kılıçtı.Yavaşça kılıcımı elimde oynatıyordum "Haydi önce tutmadan başlayalım." Gülümsedim ve kılıcı sağ elime alarak sol ayağımı öne attım ve birkaç kez esnedim.Kılıç elime oturmuştu resmen gülümsemem gülücüğe dönüştü "Şimdi tam tersi." Kılıcı sol elime alarak sağ ayağımı öne attım.Ares'in çocuğu olmaktan mutluydum kılıçla ve savaşla ilgili olan şeyleri hızlı kavrıyordum "Tamam,çok iyi bir başlangıç" Keyfim yerine gelmişti.Şimdi ise karşımda düşman varmışçasına savaşçamamı istedi.Hızlıca savurduğum kılıç karşımdaki kişinin kılıcına çarpmış gibi yaptım bu hareketi birkaç kez tekrarladıktan sonra eğilip ayaklarına doğru bacağımı savurdum.Karşımdaki düşman yere düşmüş gibi başına geldim ve boğaz bölgesine derin bir yara açtım ve gözlerimi Sat'a dikip gülümseyerek ' Nasıldı? 'Dedim ve cevap bekleyen masım bakışlarımı takındım...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Çaylak Öğrenci Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Öğrenci   Çaylak Öğrenci Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 8:48 pm

Marx karşısındaki düşmanı yere devirdiği zaman bana baktı. "Nasıldım?" diye sordu. "Harikaydın,çabuk adapte olmanı bekliyordum ama bu kadar da çabuk değil." Ardından Marx'ın çalışabileceği bir şey düşünmeye koyuldum.Kılıcı tutmasını öğrenmişti,hayali düşmanla dövüşmüştü.Hemen eşyalar odasına giderek pirinçten yapılma bir minotor getirdim. "Şimdi Marx,bunun kafasını uçur." Ardından Marx'a bakmaya koyuldum ve minotorun kafasını uçurabileceğini bildiğimden bundan sonra ne yapacağımızı düşünmeye koyuldum.
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Çaylak Öğrenci Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Öğrenci   Çaylak Öğrenci Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 2:03 am

"Harikaydın,çabuk adapte olmanı bekliyordum ama bu kadar da çabuk değil." Ben bir Ares Oğluydum ve kılıçla savaşla ilgili olan herşeyi hızlı kavrayabilirdim.Bu benim genimde vardı.Kanlarımın yarısının metal parçalardan oluştuğunu düşünsem bile kimse bana deli diyemezdi.Kanımı bedenimde hissettiğimi her dakika ben savaş canavarıydım.Önüme getirdiği pirinçden minotorun ardından bana "Şimdi Marx,bunun kafasını uçur." Yapamayacağım bir şey değildi bu.Hatta en kolay yapabileceğim şeylerden biriydi.Kılıcı elimle kavradım ve Minotor'un boğazına doğru salladığım kılıç Minotor'un boynunu kesmişti.Minotor'un kafası yere düşmüştü ve bakışlarımı Sat'e doğru kaydırdım omuzlarımı dikleştirerek bakış attım...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Çaylak Öğrenci Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Öğrenci   Çaylak Öğrenci Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 3:15 am

Tamam,Marx çok hızlı değildi,olağanüstü hızlıydı.Ares çocuğu olduğunu biliyordum ama sanırım ilk kez bir Ares çocuğuna ders verdiğim için bu kadar da hızı anormal buluyordum.Gülümseyerek başını ve omuzlarını dikleştiren Marx'a baktım. "Muhteşemsin." Marx'a ne yaptırabilirim diye düşünürken karşımda duran bir kiklop gördüm ve onu çağırdım.Marx'la dövüşmesi için ona kılıç verdim ve Marx'a döndüm. "Düello,sen ve kiklop."

Çaylak Öğrenci
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Çaylak.
» Çaylak Melez
» Bir Tanrıça ve bir çaylak...
» Çaylak Hırsız
» Artık çaylak değilim