Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geçmişi Ziyaret (2)

2 posters
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Geçmişi Ziyaret (2) Empty
MesajKonu: Geçmişi Ziyaret (2)   Geçmişi Ziyaret (2) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 3:40 am

"Tamam ben şimdi çıkıyorum sen de benden beş dakika sonra falan çık." dedim beni dinleyen kardeşime. Sırt çantamı her ihtimale karşı kontrol ettim. Oklarım ve yayım, su şişesi, biraz ambrosia, kitap ve üvey anneme götürmek için güllerden hazırladığım kolye. Her şeyin hazır olduğundan emin olduktan sonra ceketimi giydim ve kulübeden çıkıp pegasus ahırlarına gittim. Beni görünce birden hareketlenen Spring Rose'u okşadım. "Hey sakin ol kızım. Buradan çıkıyoruz. Yine." dedim gülüşlerimin arasında. Sonunda sakinleşen pegasusumu ahırdan çıkardım ve üzerine binip Thalia'nın Ağacının oraya gideceğimizi söyledim.

Ağacın oraya geldiğimizde pegasusumdan inip yere oturdum ve Glau'yu beklemeye başladım. Zaten bir süre sonra bilekliğim soğudu ve yaklaştığını anladım. Ayağa kalktım ve sessiz bir şekilde yaklaşmakta olan kardeşime gülümsedim. "Hazır mısın? Hemen buradan gitmemiz gerekiyor." dedim ve Spring Rose'a doğru yürümeye başladım.
http://camelot.hareketforum.org/
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

Geçmişi Ziyaret (2) Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişi Ziyaret (2)   Geçmişi Ziyaret (2) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:33 am

Heyecanım ve özlemim hat safhadaydı. Bende Jess gibi yanıma sırt çantası aldım. Ama kılıcımı nereye koyacağımı bilemiyordum. O kadar büyüktü ki.. Belime koysam görünür ve herkes bir yere gittiğimi anlardı. O yüzden bu spor giyinişten vazgeçtim ve siyah siyah pantolon, siyah straplez bir badi, gri, kısa, düğmeli ceketimi giyip, gri kol çantamı aldım. Bu çantam bildiğiniz bavul gibi bir şeydi. İlk önce birkaç eşya doldurdum içine, bu kıyafetlerden rahatsız olursam üzerimi değiştirmek için, bir de spor ayakkabılarımı attım içine. En sonda kılıcımı koydum. Ardından gri ince topuklu, kısa botlarımı ayağıma geçirip kulübeden ahırlara doğru yürüdüm. Yürürken bir çok melez bana baksa da onlara aldırış etmedim. Kimseye bakmadan Boreas'ın bölmesine yürüdüm. Sakin bir şekilde duruyordu. İlk önce boynunu sevdim, sonra da konuştum.

" Oğlum, yeni bir maceraya daha hazır mısın?"
dedim. Boreas kişnedi. " Ah, evet. Yine kamptan kaçıyoruz. Ayrıca bugün çok uyumluyuz Boreas." dedim ve ahırlardan dışarı çıktık. Üzerine binip kulağına doğru "Thalia Ağacı'nın oraya Boreas. Jess bizi bekliyor." dedim ve kulağını okşadım. Boreas beni hızla Thalia Ağacı'nın oraya getirdi. Beni Jess'in biraz arkasında bırakmasını istedim, onu korkutmak istiyordum. Boreas beni yere indirdi ve kendi de benimle birlikte yürümeye başladı. Ben tam Jess'i korkutacakken o arkasını dönmeden "Hazır mısın? Hemen buradan gitmemiz gerekiyor." dedi ve ayağa kalkıp pegasusu Spring Rose'a doğru yürümeye başladı. Bende oflayarak Boreas'a doğru yürüdüm ve binip Jess'in yanına ilerledim.

" Hey, bir kere de seni korkutmama izin ver. " dedim ve güldüm. Ardından pegasuslarımıza atlayıp kamptan ayrıldık. Pegasuslarla uçmak çok güzel bir şeydi. Havadayken Boreas hızlı uçmak için can atsa da ben biraz daha yavaş gidip bunun keyfini çıkarmak istiyordum. Sanırım Jess benimle, Spring Rose Boreasla aynı fikirdeydi.

Geçmişi Ziyaret (2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geçmişi Ziyaret (2)
» Geçmişi Ziyaret
» Geçmişi Ziyaret(3)
» Geçmişi Ziyaret (1)
» geçmişi unuttum mu?