Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşleme Zamanı

YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

İşleme Zamanı Empty
MesajKonu: İşleme Zamanı   İşleme Zamanı Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 10:00 am

Elimde tuttuğum 2 tane metal parçasından ne cevherlerin çıkacağını biliyordum. Sanırım bunları işlettirdikten sonra Styks Nehrine uğramalıydım. Elimde tuttuğum taşa ve diğer elimdeki parşömendeki kılıca baktım. Sanırım Leonidas'ın kılıcına benzemişti 68,5 boyuntunda yaptıracaktım. Tek el kılıcı olarak kullanacaktım ve bu kılıcın ana maddesi Kaos kılıçlarının yapıldığı metal olacaktı. Suratıma yayılan gülümseme ile keyfimi bulmuştum. Elimde tuttuğum diğer metal ise cephaneden gizlice aldığım ve kolayca bir kalkan çıkacak taştı. Daha hakkında pek bir bilgisi olmadığım taş elimde oldukça beni daha güçlü hissediyordum. Trojan kalkanı şeklinde bir kalkan düşünüyordum. Sanırım o kılıçtan artan taş ile 2 tane hançer yaptırabilirdim Leonidas kılıcının minyatürü şeklinde. Sanırım fazlasıyla heyecanlıydım. Eh, elimde tuttuğum taşlarla biraz sonra kendimin olacak birkaç aletim vardı ve biliyordum ki o kılıçla attığım darbeler daha devasa boyutlarda hasar bırakacaktı. Elimdeki diğer taşın ne olduğunu araştırmaya gereksinim duymadan “El İşleri Alanı”na girdim ve hemen bir çocuğa yönelerek elimdeki taşları uzattım ‘ Şey ben bunların işlenmesi için- ‘ Bir anda taşı elimden alan çocuk taşa baktı ve kısa bir şok yaşarak ‘ Sen bunun ne olduğunu biliyor musun? ‘ Şaşkın bakışlar altında ne olduğunu anlayamamış biçimde ona baktım ve ‘ Hayır ‘ Diyebildim. Gülümsedi ve ‘ Aslında tam emin değilim ama sanırım bu Kronos’un kanını bulunduran bir taş. Gerçekten şanslısın adamım. Bunu sana baban vermiş olmalı. ‘ Gözüm seğirmeye başlamıştı. Şaka mıydı bu. Gerçekten bu taş Zaman Titanı Kronos’a mı aitti. İnanamıyordum. Bundan ne yapmamı istersin dercesine bana baktı ve Yavaşça ‘ Trojan Kalkanı ‘ Diye fısıldadım. Yüzüme baktı ve gülümsedi.Yapmaya koyulduğunda fısıldadım ‘ Peki bunu kalkan yaptıktan sonra kolluk haline dönüştürüp istediğim zaman kalkana dönüştürmemi sağlayabilir misin? ‘ Başını evet dercesine salladı ve yüzümdeki gülümseme 2 kat arttı ‘ Peki öyle yapar mısın? ‘ Başını kaldırıp bana baktı ve sinsice gülümsedi. Sanırım bu evet anlamına geliyordu. Kalkanı yaptıktan sonra onu benim istediğim gibi istediğim zaman kalkana dönüşen bir kolluğa dönüştürmek için çalışmaya başladı. Taşın rengi siyah olduğundan dolayı kalkan siyah olmuştu. Gerçekten harikaydı. Kalkanın üstüne işlediği zamanla ilgili işlemelerin ortasına bir domuz işlediği için kolluk da işlemeli olmuştu. Sanırım diğer taşın ne olarak işleneceğini merak ediyordu gülümsedim ve ‘ Spartan Kılıcı ‘ Çizimimi ona gösterdim ve ‘ Bu taş artacak ne yapmamı istersin? ‘ Gülümsedim ve sinsice ‘ Hançer ‘dedim ve ekledim ‘ Kılıcı da kalkan gibi yapsan olur mu? ‘ Yine gülümsedi. Kampta anlaşabildiğim birkaç kişi olmaya başlamıştı. Kılıcı yaptıktan sonra kolluğa çevirdi ve kalkandaki işlemeleri buna da yaptı. Taşın geri kalanını alarak 2 tane hançer yaptı ve önüme koydu. Kılıç olan kolluğu sağ koluma, kalkan olan kolluğu sol koluma taktım ve hançerleri de alıp.Çocuğa teşekkür ederek oradan ayrıldım…

İşleme Zamanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşleme kanatlı bir pegasus...
» Banyo Zamanı..
» Temizlik zamanı
» Kaçış Zamanı
» Alışveriş Zamanı.