Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alışveriş zamanı :)

YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Alışveriş zamanı :) Empty
MesajKonu: Alışveriş zamanı :)   Alışveriş zamanı :) Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 11:11 pm

Maya beni kano gölünde gezdirmiş yetmemiş bütün kampı gezdirmişti.Ve bu uzun yol beni çok acıktırmıştı ve hemen buzdolabını açtım.Dolap ağzına kadar abur cuburla doluydu.Sebze ve meyve arasamda nafile çıktı.Biraz daha sağlıklı bir şeyler aramak için Markete gitmeye karar verdim hızlı adımlarla yürümeye başladım.Markete girdiğimde hr yerin abur cuburlarla kaplı olduğunu gördüm.Doğal olarak alabileceğim tek şey abur cuburdu ama buzdolabimizda bunlardan vardı zaten.Marketin içinde dolanmaya karar verdim.En çok sevdiğim gevreklerden bulunca 3 paket onlardan aldım biraz daha gezdiğimde en sevdiğim çikolataları ve şekerleri görünce sepetim dolana kadar alışveriş yaptım.Kasaya doğru parayı ödemek için yöneldim.Kasiyer bu kadar yiyecekle ne yapacaksın diye bir bakış attı .Ama afazla takılmadım.Hepsini kasadan geçirdi ve kasiyer tutan paranın hayli fazla olduğunu gördüm.Amaa ne yazık ki Amerikada bütün alışverişi babam ve hizmeçiler yaapr parayı onlar öderdi tutumlulukla ilgili pek bilgi bilmezdim.Kasiyere parayı ödedikten sonra buraya bir daha gelirsem daha tutumlu olaacağımı söyleyerek klübeme doğru yol aldım ..

RP SONU

Alışveriş zamanı :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alışveriş Zamanı.
» Hikaye Zamanı!
» İşleme Zamanı
» Değişim zamanı
» Banyo Zamanı..