Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik zamanı

YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Temizlik zamanı Empty
MesajKonu: Temizlik zamanı   Temizlik zamanı Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 8:41 pm

Odamda biraz dinlendikten sonra etrafın ne kadar kirli olduğunu fark ettim.Dün daha yeni temizlemiştik kulubeyi ama bu gün yine kirlenmişti burası.Dün neyden bahsetmişti alex ? Kulube denetimi oluyor mu ne demişti.Kardeşlerime yardımcı olmak istiyordum o yüzden aldım elime süpürgeyi.Önce odanın tozunu aldım.Ardından her tarafa dağılan tozları odadan kaldırmak için elektrik süpürgesi ile odayı bir güzel süpürdüm(bu süpürgeyi kardeşlerim yapmış olmalıydı).Mermerler kirliydi nasıl olmuştuda bir günde bu kadar kirlenmişlerdi! Amaan boşver temizle gitsin ne olacak dedim ve başladım yerleri temizlemeye.Aldım elime bezi ovuyorum da ovuyordum.Mermerler parlayana kadar sildim her bir parçayı.Şimdi olmuştu ama odada hala birşeyler eksikti.Yeni fark etmiştim eşyalar çok dağınık çok karmaşık duruyorlardı.Eşyaların düzelttim hepsini hizaladım.İşim bitince odayı temizlerken bulduğum kokuyu sıktım.Lavantaydı galiba.Oda çok güzel olmuştu parıldıyordu resmen.Kardeşlerime yardım edebilmişimdir umarım diye düşünüp kulubeden çıktım.Kampı dolaşıcaktım

Temizlik zamanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Alışveriş Zamanı.
» Alışveriş zamanı :)
» Banyo Zamanı..