Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma zamanı....

2 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Tanışma zamanı.... Empty
MesajKonu: Tanışma zamanı....   Tanışma zamanı.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 11:13 pm

1- Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Olimpos Konseyi
Katılacaklar: Sadece sen.

Yetti artık önce gelip bana haber vermedi sonrada hiç uğramadı. Aman ne hoş tanrı bir Babam var. Ange kulübede değildi. Yalnızlığım ve ben…Neden ben neden sanki normal bir insan değildim ve garip yaratıkları öldürmek için eğitim alıyordum.Neden okuluma gidip normalmişim gibi davranıyordum.Ah bunu yapamazdım işte.Bu sefer annemin hayatını da tehlikeye atmış olurum.

Tamam burayı seviyordum ama böyle olmamalıydı. Off ya…Onu göreli 1 hafta oldu ama hala gelmedi. İyi ama ne yapabilirdim.? Tabi ya bende ona giderim ama nasıl? Bunu kim bilirdi?
Tabiî ki de babasına kafa tutan Jenny.
Geldiğimde kulübesini topluyordu. Geldiğimi görünce gülümsedi ve oturmamı söyledi.

“Ee nasılsın kuzen yada kardeş ama kardeş daha iyi”

“ İyiyim ama bir sorunum var Jenny.Ben babama gideceğim ve nasıl giderim bilmiyorum”

“Ama ben biliyorum”

Devasa Empire State'in içindeydim,bekçiden anahtarı aldım.Jenny dediği kadar huysuzdu. Ve asansöre gelmiştim.Korku, heyecan, merak,sevinç şuan evrenin bütün duyguları içimdeydi.Tanrım…
Anahtarı çevirdim.Açıldı…Babam beni görünce ne diyecekti acaba?Kapı açıldı ve oradaydı.Beni bekliyordu.
Babam…
Apollon.

Apollon.

Tanışma zamanı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma zamanı....   Tanışma zamanı.... Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:56 am

"Hoşgeldin"dedim şaşırmamı bekler bir hali vardı.
"Buraya geliceğimi nereden biliyordun?"
"Ben babanım Crist herşeyini biliyorum"
"Pekala ozaman senden hesap soracağımıda biliyor olmalısın"
"Hiçbir çocuk babsında hesp soramaz bu ne cürret böyle melezssin diye tanrısın da demedik" dedi bu Zeustu
"Bu melezlere ne oluyorsa babacım sürekli burayı basıyorlar"dedim
"Evet oğlum terbiye vakitleri gelmiş bu konuşulacak ama siz önce bir konuşun biz toplantıya geçiyoruz."dedi Zeus
"Peki baba"dedim
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Tanışma zamanı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma zamanı....   Tanışma zamanı.... Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 8:13 am

Eyvah işte azar başlıyor.
"Baba neden benimle konuşmaya gelmedin de Ange ye geldin.Yoksa benden pişman olup nüfusundan atmaya çalışıyorsun?""Hayır kızım senin gelmeni bekliyordum"Ne şakamı bu
"Neden"
"Çünkü geleceğini biliyordum senin gibi asi bir kız babasının işlerini düşünemeyip burayı kesin basar diye düşündüm"
Pişman olmuştum.
"Ben özür dilerim ama seni merak ettim bunu bana çok görme"
"Tabi ki de görmedim kızım ama sabır edemedin"
"Üzgünüm"
"Bana bak asi kız sana küçük bir hediyem var"dedi ve elime yüzük verdi.
"Bak kızım bu yüzük istediğinde herşeye dönüşür ve yüzük halinde iken ona bakanları büyüler ve içinde minik bir toz var bu tozu çok zor durumlarda ama çok zordurumlarda kullan tamam mı yapman gereken sadece havaya üflemek"
Şok oldum ne kadar güzeldi
"Birde bu bilekliği al bu bilekliğin düğmesine bastığında etrafında koruma kalkanı oluşturur ama senin gücünden çeker fazla kullanırsan ağır hastalanırsın ve şifa vermeye gücün kalmaz""Hadi şimdi git bakalım git çabuk"

Nolduğumu şaşırdım birşey diyemeden dışarıdaydım hadi bakalım Kampın yolu düz gider....

Tanışma zamanı....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hikaye Zamanı!
» Değişim zamanı
» Alışveriş Zamanı.
» Eğlence zamanı.
» Banyo Zamanı..