Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir daha tırmanır mıyız? Asla!

2 posters
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Bir daha tırmanır mıyız? Asla! Empty
MesajKonu: Bir daha tırmanır mıyız? Asla!   Bir daha tırmanır mıyız? Asla! Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:28 am

"Haydi kalk Glau! Bugün tırmanma duvarına gideceğiz! Unuttun mu?" diye bağırdım kardeşime üstümü giyinirken. Bir türlü yataktan kaldıramamıştım. En sonunda bağırışlarıma dayanamayarak kalkan Glau'ya gülümseyerek baktım. Tırmanma duvarını görüdüğü anda tümüyle uyanacağından emindim.

Yolda yürürken heyecandan yerimde duramıyordum. Glau'nun da benden farkı yoktu ama daha sakin görünüyordu. Tırmanma duvarını ilk defa görecektim ama diğerlerinin anlatışlarından neye benzediğini tahmin ediyordum.

Birkaç meleze yol sormam gerekse de sonunda orayı bulduk. "Sence vazgeçsek mi Glau?" diye sordum tedirgin bir şekilde. Tırmanma duvarı öyle bildiğiniz duvarlara benzemiyordu. Bazı yerlerden ateş saçarken, bazı yerlerinden kayalar yuvarlanıyordu. Melezler tırmanmaya çalışırken bir de onlardan kurtulmaya çalışıyordu. Oraya tırmanmak hiç kolay gözükmüyordu.
http://camelot.hareketforum.org/
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanır mıyız? Asla!   Bir daha tırmanır mıyız? Asla! Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:41 am

Ah, Tanrı Zeus aşkına! Bu da neydi böyle? Jess'in bana bugün tırmanacağız derken ben hayalimde; düz bir duvar, yukarıdan sarkan halatlar ve belimize bağlanacak kemerler bekliyordum. Fakat karşımda kocaman bir duvar, bir yanında ateşler saçıyor bir yanından da kayalar düşüyordu. İşte bu beni bile aşardı. Jess'in bile gözü korkmuştu. Sorduğu soruya yanıtı şaşkınlığım geçtikten 2 dakika sonra verebildim.

"Bence şimdi vazgeçelim kardeşim. Bu bizi aşar." arkamı döndüm ve konuşmaya devam ettim. " Belki başka bir gün. Şöyle daha zinde olduğum bir sabah spor niyetine yapabiliriz ama şu an uykum var Jess.. Kayaların altında kalıp ezilmek veya yanmak istemiyorum." dedim. Ama Jess ısrarcıydı. Önüme geçti ve konuşmaya başladı.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanır mıyız? Asla!   Bir daha tırmanır mıyız? Asla! Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:50 am

Bir anda vazgeçmek bana saçma geldi. O kadar gelmiştik. "Lütfen Glau sadece tırmanacağız. Eğer zorlanmaya başlarsak aşağı ineriz hemen. Lütfeeen" dedim yalvardığımı belli eden bir şekilde. En sonunda kabul etti ve ben de gülümseyerek tırmanırken bana yardımcı olacak kıyafetleri giydim. Dişlerimi sıkarak tırmanmaya başladım. Göz ucuyla Glau'nun da tırmandığını görüyordum ama ona bakmadım. Yoksa tepeme bir kaya düşebilirdi. Düşüyordu da. Son anda kenara sıçradım. Ama kaya ayağıma gelmişti. "Kahretsin!" diye bağırdım ve eğilebildiğim kadar eğilip ayağımı okşadım ve çıkmaya devam ettim. Bir süre sorunla karşılaşmadım. Yine de yorulmuştum ve kaslarım acımaya başlıyordu. Sıçrayan lavlardan kurtulmak için kenara çekildim. "İyi misin Glau?!" diye bağırdım kardeşimin iyi olup olmadığını anlamak için.
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanır mıyız? Asla!   Bir daha tırmanır mıyız? Asla! Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:41 am

Niye Jess hep o masum ifadesini takınıp beni bir şeylere ikna ediyordu? Bu kıza hayır diyemiyordum. Hele o bana öyle bakarken? Sonunda kabul ettim ve bu hangi cehennemeden geldiği belli olmayan duvara tırmanmaya başladık. İyi ki üzerime rahat bir eşofman ve kısa kollu bol bir tişört giymiştim. Yoksa giydiğim kıyafetler yırtılabilir bende rezil olurdum.

Jess ben bunları düşünürken tırmanma duvarının neredeyse yarısına geldiğini gördüm. O anda Jess'te bana bakıyordu ve bir kayada onun üzerine doğru geliyordu benim uyarmama kalmadan Jess kayayı gördü ve kenara çekildi ama kaya ağına çarptı. O anda Jess'e seslenmek istedim ama beni duyup duymayacağına emin değildim. Yukarıdan düşen kaya parçaları beni ıskaladı ve sonunda duvarı tırmanmaya başladım. İlk önceleri çok yorucu olmasa da kayaların bana çarpacak kadar yakın düşmeleri beni korktuyordu ve girintilere çıkıntılara yerleştirdiğim parmaklarım acıyordu.

Tırmandıkça alevler, kayalar artıyordu. Bu tırmanma duvarını niye bu kadar zorlu yapmışlardı li? Tamam eğlenceliydi ama çok zordu. Alevler saçımı yakacak, kayalar elimi, ayağımı ezecek diye korkuyordum.

Daha ne kadar yolumun kaldığını merak ettim ve yukarı doğru baktım. Jess alevlerden son anda kaçmıştı. Ben o kadar şanslı değildim. Yeni sönen bir aleve elimi koyunca doğal olarak büyük bir çığlık koydum ve elimi çektim. Bu sırada dengem bozuldu ve farkında olmadan küfrü bastım. Jess kendini sağlama oldıktan sonra aşağı bakıp seslendi.

"İyi misin Glau?!"

" Ah, evet Jess çok iyiyim. Eğer buradan sağsalim çıkarsam san neler yapacağımı tahmin bile edemeyeceksin kardeşim." dedim ve elimi üfleyerek kendimi yukarı çekmeye devam ettim.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanır mıyız? Asla!   Bir daha tırmanır mıyız? Asla! Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 12:34 am

" Ah, evet Jess çok iyiyim. Eğer buradan sağsalim çıkarsam san neler yapacağımı tahmin bile edemeyeceksin kardeşim." dedi Glau. Ona üzgün olduğumu belirten bir bakış attım ama bakışlarımın altında eğlendiğimi gösteren parıltılar da vardı. "Dediğin gibi kardeş buradan sağ çıkalım da ne yaparsan yap." dedim ve tekrar tırmanmaya başladım. Dişlerimi sıkmam gerekiyordu çünkü tırmanmama tüm kaslarım itiraz ediyordu. Kayalardan ve lavlardan kaçmak sandığımdan da zordu. Bir ara yeni kurumaya başlamış bir lava dokundum. "Kahretsin!" diyip elimi çekmemle ayağımın kayması bir oldu. O anın şokuyla çığlık attım. O kadar yüksekten düşersem yaşayamayacağım o kadar açıktı ki!

Glau da fark etmiş miydi acaba? Çünkü o anda boşluktaydım, düşüyordum. Birden durdum. Yere çakılmak gibiydi. Bir an nefesim kesildi. Ama hala sağlamdım. O anda ip aklıma geldi. Rahat bir nefes aldım. En azından yaşıyordum. Tekrar duvara tutundum ve aşağı inmeye başladım. Glau da inince "Hey bir daha buraya asla ama asla gelmeyeceğim. Bu kadar yeter mi sence?" diye sordum ve
kardeşime baktım.
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanır mıyız? Asla!   Bir daha tırmanır mıyız? Asla! Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 2:02 am

Jess de benimle aynı fikirdeydi ama o benden daha fazla eğleniyordu bu lanet olasıca duvarda. O kadar zordu ki buraya tırmanmak. Yukarıya baktım, daha yukarıya ve daha yukarıya... Duvar çok uzundu ve tırmandıkça daha da zorlaşıyordu. Kaslarım artık acımaya başlamıştı. Parmaklarımı duvarın girinrilerine sokmuştum. Ah, tırnaklarımın ne halde olduğunu bilmiyordum ama kulübeye gidince kesinlikle hepsini kesecek ve bir daha da uzatmamaya çalışacaktım. Bacaklarımdaki kaslar kendimi sıkmaktan titrerken bir şey ters gitti ve Jess düşmeye başladı. Yanımdan o kadar hızlı düştü ki bir an yere çakılacak sandım. Aşağıya bakmamak için kafamı çevirdim ve hızlı hızlı duvardan inmeye çalıştım. O anda bir şey farkettim. Belimizdeki ipler... Büyük ihtimalle bu Jess'i kurtarmış olmalıydı diye düşünürken kopmuş olma ihtimali aklıma geldi. Büyük bir korkuyla aşağı doğru baktım. Jess biraz sarsılmış görünüyordu ama hayatta ve tekrar duvara tutunuyordu. Sanırım çok fazla korkmuştu. Bende korkmuştum her ne kadar düşme gibi bir tehlike geçirmesem de..

Duvardan inmemize az bir şey kala yavaş yavaş inmekten sıkılmıştım. Üzerime doğru gelen bir kayanın bana çarpmaması için sağa doğru sıçrarken kendimi geriye doğru bıraktım. Bu gerçekten güzel ve heyecanlıydı ama az önce Jess'in başına gelenlerin ne kadar korkunç bir duygu olduğu aklıma gelince tekrar duvara tutundum ve aşağı indim.

Aşağı indiğimizde Jess konuşmaya başladı. "Hey bir daha buraya asla ama asla gelmeyeceğim. Bu kadar yeter mi sence?" dedi.. Bende gülümseyerek cevap verdim.

" Ah, kesinlikle yeterli. Başka birgün belki bu duvarı tamamlayabiliriz. Ama çok çok çok sonra." dedim ve kolumu kardeşimin boynuna dolayıp kendime doğrı çekip öptüm. O da bana sarıldıktan sonra kıyafetlerinin bulunduğu çantayı eline almasıyla bırakması bir oldu.

" Ne oldu kardeşim?" dedim ve elini çevirip avcuna baktım. Elinin içi yanmıştı sanrım düşüşünün sebebi buydu. Yanık çok kötü değildi ama acısının büyük olduğunu biliyordum. Sonuçta bende elimi yakmıştı bu duvarda.

" Düşüşünün sebebi belli oldu Jess. Sende yeni sönen bir lava basmışsın elini. Neyse, ben alırım çantayı. Hadi kulüveye gidip bir hasar kontrolü yaptıktan sonra kendimizi iyileştirelim."
dedim gülümseyerek..

Rp Bitmiştir!

Bir daha tırmanır mıyız? Asla!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resim mi? Bir daha asla!
» Bir Daha Tırmanmak? Asla!
» Tırmanmak? Bir Daha Asla..
» Yalnız başıma bir daha asla!
» Asla Pes Etme! / Direnç