Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afroditin özel görevi...

2 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Afroditin özel görevi... Empty
MesajKonu: Afroditin özel görevi...   Afroditin özel görevi... Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:12 am

Koşarak kulübeden çıkıp afrodit kulübesine gittim Arthur hazır bir şekilde bekliyordu.
"Ahırlara gidip şu güzel pegasusları yoralım hadi!"dedim ve gülümsedim.....
Angelin sırtında poseidonun denizine doğru yol alıyorduk.Sessiz olmalıydık burası tehlikenin bölgesiydi.O küçük adadan alacağımız bitki için kab çıkarmakla uğraşıyordum ki..Angel huysuzlandı.Arkaya bakıp Mixolasın orada olduğundan emin oldum.
....
"Arthur bitkinin tam yerini biliyormusun"dedim ve yandan uçan bir kuş geçti eğildim.Kuş durdu, mixom onu yakaladı ve ısıracakken bacağındaki kağıdı farkettim onu durdurup kağıda baktım.Kuşu Mixo ma verdim ve kağıttaki şekiller üzerine konuşmaya başladık.
"Sence neredeyiz" dedim
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Afroditin özel görevi... Empty
MesajKonu: Geri: Afroditin özel görevi...   Afroditin özel görevi... Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 12:30 pm

"Hiçbir fikrim yok" diye yanıtladım neredeyiz sorusunu. Az önce baktığı kağıda baktım bir an. Océan'a fısıldayarak Crist'in pegasusuna yaklaşmasını söyledim. "Hey o elindeki kağıt nedir?" diye sordum ve bana kağıttaki şekilleri göstermek için havaya kaldırdı. Rüzgar az daha kağıdın uçmasına sebep olacaktı. "O şekillerin ne olduğunu bilmiyorsun değil mi?" dedim bu sefer. Sanki aptalmışım gibi bana baktı. "Anladım" dedim sadece. Şu bitki olayı biraz sinirlerimi bozmuştu. Çevreme bakındım. Deniz. Ama normal bir deniz değil. Burada kesinlikle tehlikede olduğumuza dair hislerden kurtulamıyorduk. Bir an çevreme bakındım ama canavar filan yoktu. "Hey! Artık bir fikrim var." diye seslendim Crist'e kağıda bakmayı bırakıp bana döndü. "Sence şu çok konuşulan canavarlar denizinde olabilir miyiz?" diye sordum şüpheli olduğumu belli eden bir ses tonuyla.

Afroditin özel görevi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Afroditin özel görevi\Cristina Black,Arthur Dragomir
» Thanatos'un Özel Görevi
» 2. Bölüm: Serena'nın özel görevi
» Zaman Hırsızı -Özel görevi 3-
» 3. Bölüm: Serena'nın özel görevi