Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ares'le Beklenmedik Karşılaşma

2 posters
YazarMesaj
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

Ares'le Beklenmedik Karşılaşma Empty
MesajKonu: Ares'le Beklenmedik Karşılaşma   Ares'le Beklenmedik Karşılaşma Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:42 pm

Melez Kampı'nda ki ikinci günümdü.Ben ise oturmuş, Long Island da güneşin batışını izliyordum.Daha ikinci günüm olmasına rağmen günümün çoğunu Long Island da geçiriyordum.Aslında Melez Kampı'na tam olarak alıştım diyemeyiz ama Melez Kampı, mutlu olduğum tek yer gibiydi.Ayağa kalktım ve yürümeye başladım.Burası, yani Long Island içimdeki düşüneleri atmamı sağlıyordu.Aslında buraya nefes almak için mi gelmiştim yoksa babamı mı görmeye bilmiyordum.İçimden bir ses, kulübene geri dön diyordu.Ama biliyorsunuz ki biz melezler içimizden gelen sesleri pek dinlemeyiz.Arkamda bir ses duydum.Döndüğümde ise Tanrı Ares önümde duruyordu.Sersemlemiştim.Ama ağzımdan bu üç kelimeyi çıkarmayı başarmıştım.
"Merhaba Tanrı Ares"
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Ares'le Beklenmedik Karşılaşma   Ares'le Beklenmedik Karşılaşma Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:28 am

"Merhaba Tanrı Ares"

Hayda, herkes nasıl beni hemen tanıyabiliyordu bir türlü anlayamamıştım. Her neyse melez selam vermişti ve ben de vermeliydim.

''Merhaba, melez. Söyle bakalım burada ne işin var ve kimin oğlusun?''

Bunu söyledikten sonra melez birden kendini toplarladı. Bu sırada ilk bakışta görmediğim bir şey fark ettim, alet çantası! Bunu gördüğüm gibi hemen anladım Hephaistos'un oğlu olduğunu fakat yinede bir kez sormuştuk, cevabını beklemeye başladım.
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Ares'le Beklenmedik Karşılaşma   Ares'le Beklenmedik Karşılaşma Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:49 am

'Merhaba, melez. Söyle bakalım burada ne işin var ve kimin oğlusun?''

Şunu itiraf etmeliyim ki bir tanrı ile konuşmak oldukça tuhaftı.Karşımda Ares duruyor ve benimle konuşuyordu.Kendimi toparladım hemen.Kısa bir sessizlik olmuştu.Bazen insanın tek aradığı da budur.Ama tanrı Ares'i daha fazla bekletmemeye karar verdim.

"Ben Hephaistos çocuğu Eduard.Kampa yeni gelmeme rağmen buraya sık uğrarım."

dedim kararlı bir şekilde.Daha doğrusu kararlı görünmeye çalışarak.Ama tanrı Ares'in düşüncelerimi okuduğunu hissedebiliyordum.Daha sonra kendi düşündüğüm şeyin ne kadar aptalca olduğu geldi aklıma.Ares ise sadece gülümseyerek yetindi ve konuştu.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Ares'le Beklenmedik Karşılaşma   Ares'le Beklenmedik Karşılaşma Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:40 am

Kararlı görünmeye çalışan bir Hephaistos çocuğu. Hah, benim karşımda böyle numaralar işe yaramazdı. Gülümsedim.

''İyi bakalım. Sonuçta burası benim değil. Bu arada tanıştığıma memnun oldum Eduard. Her ne kadar babanla anlaşamasak da umarım seninle iyi anlaşabiliriz.''

Bunu söyledikten sonra dikkatimi batan güneşe verdim. Burada bunu izlemesi gerçekten güzel oluyordu. Onun neden buraya geldiğini anlıyordum. Umarım babası gibi bana kin duymuyordur çünkü bu onun zararına olur.
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Ares'le Beklenmedik Karşılaşma   Ares'le Beklenmedik Karşılaşma Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:08 pm

'İyi bakalım. Sonuçta burası benim değil. Bu arada tanıştığıma memnun oldum Eduard. Her ne kadar babanla anlaşamasak da umarım seninle iyi anlaşabiliriz.''

Ares kafasını batan güneşe doğru çevirdi.Ben de öyle yaptım.Ares'le şuana kadar bir sorunum yoktu.Bunun da bana faydalı olacağını düşünüyordum.Bu sıralar bir görevim yoktu.Belki de Ares bana verebilirdi... ama tabii bunu kendisine söylemedim.

"Ben de sizinle tanıştığıma memnun oldum Tanrı Ares.Umarım anlaşabiliriz"

Güneşin batışını severdim burada izlemeyi.Ama Ares ile izleyince nedense bir tuhaf oluyordu.Bakışlarımı Tanrı Ares'e çevirdim ve cevabını beklemeye başladım.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Ares'le Beklenmedik Karşılaşma   Ares'le Beklenmedik Karşılaşma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:17 am

Hmm, güneş batıyor. Bu görünümü gerçekten çok güzel. Hele burdan izleyince. Kısa süren bir sessizlikten sonra meleze döndüm.

''Eduard, eğer hep böyle biri olursan senle çok iyi anlaşabileceğimizden emin olabilirsin ve sanırım burada durmaktan sıkıldın. Güneş de batıyor, kulübene dönsen iyi olacak.''

Bunu söyledikten sonra uzaklara odaklandım. O ise yavaşça arkasını döndü ve kulübelere doğru yöneldi.

Ares'le Beklenmedik Karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aresle karşılaşma...
» Beklenmedik Karşılaşma: Soluric Salamandar
» Beklenmedik
» Beklenmedik Not
» Beklenmedik Olay