Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avcılık Tutkumuz 3

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Avcılık Tutkumuz 3 Empty
MesajKonu: Avcılık Tutkumuz 3   Avcılık Tutkumuz 3 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 8:53 am

Plüton'la beraber New York'a indiğimde açıkçası fena halde endişeliydim.Pacely nasıl bu kadar kıskanç ve bencil olabilirdi?En sevdiğim kardeşimin içine sanki kötü ruhlar girmişti ve beni yenebileceğini iddia ediyordu.Yensin,o benim kardeşim.Onu kıskanmam asla,aksine gurur duyarım ben kardeşimle.Herhalde bugün kötü günündeydi,malum son günlerde bir sendromlarda.Anlatmıyor kimseye,sonra da patlıyor.Onun için endişelenirken New York'a inmiştik bile.Tenha bir yerde pegasuslarımızı durdurduktan sonra pegasuslarımızdan indik ve onları kampa geri yolladık.Biz de tam canavar beklerken karşımıza yedi başlı bir yaratık çıktı.Ağzımdan adı kaçtı.

-Hidra...
http://www.platis.forummum.net
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Avcılık Tutkumuz 3 Empty
MesajKonu: Geri: Avcılık Tutkumuz 3   Avcılık Tutkumuz 3 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 8:58 am

Bunun bir hidra olduğunu ben de görebiliyordum.Hem önemli olan adını bilmek değildir ki,onu öldürebilmektir.Hemen okumu hazırladım ve vurmaya başladım.Sat ise sadece bağırınıyordu.Korkaklığından ötürü gelemiyordu.

-Hey tatlım.Gelsene,dövüşseneşu 7 başla.

Ardından kılıcımı kınından çıkararak kafasını kestim ve gururla Sat'e baktım.O bunu yapamazdı istese de.Şimdi beni kıskanmalıydı işte.

-Ne oldu Sat'ım?
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Avcılık Tutkumuz 3 Empty
MesajKonu: Geri: Avcılık Tutkumuz 3   Avcılık Tutkumuz 3 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 9:02 am

-Evet Pace.Ben bunu asla yapmazdım.

Çünkü ben bir hidranın kafası kesilince yerine fazladan iki tane çıkacağını biliyordum.Pace bunu görünce ağlamaya başladı.Ben de hidradan korunmak için onun ilgisini başka yöne çekmeye çalıştım ama nafile.Koştum,koştum ve Pace'i de kolundan çekerek New York sokaklarına karıştık.Artık normal biri gibi görünmeliydik.Ama Pace bilekliğine bakarak ağlıyordu.

-Geliyor,geliyor.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Avcılık Tutkumuz 3 Empty
MesajKonu: Geri: Avcılık Tutkumuz 3   Avcılık Tutkumuz 3 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 9:06 am

Hidra geliyordu ama kalabalığa karışması imkansızdı.Ben ise o sırada ağlamakla meşguldum.Hidra maalesef kalabalığa karıştı ve Sat ile ben dışında hiçbir kişi sokakta kalmadı.Etrafı polisler sardı.O sırada Sat silahlarla bir şeyler yapıyordu.Yanına gittim.

-Ne yapıyorsun Sat?

Sat bana oku verdi ve atmamı söyledi.Ben de denileni yaptım ve bom.Bu bir patlayıcı oktu.Sat bunu bilerek yapmıştı ve patlamadan sonra bağırdı.

-Kaç Pace!
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Avcılık Tutkumuz 3 Empty
MesajKonu: Geri: Avcılık Tutkumuz 3   Avcılık Tutkumuz 3 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 9:08 am

Pacely'le beraber kaçtık ama yine de kaçarken televizyonlarda resmimizin göründüğünü gördük ve gülmeye başladık.Ormanlık alana gidince pegasuslarımızı çağırdık.Pacely ile sarıldık ve artık barıştığımızı hissediyordum.Bana çok iyi davranıyordu ve sürekli kardeş diyordu.Bu iyiye işaretti.Onu kucakladıktan sonra yakalanmamak adına kampa uçtuk ama yakalanacağımızı biliyorduk.Ufak bir cezayla atlatabilirdik bunu da.Sonuçta ben kardeşimi kazanmıştım,kime ne?

Macera Dizisi Bitmiştir.

Avcılık Tutkumuz 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avcılık Tutkumuz 1
» Avcılık Tutkumuz 2
» Canavar Tutkumuz - 1
» Canavar Tutkumuz - 2
» Canavar Tutkumuz - 3