Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İki melezin macera dolu günü...

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

İki melezin macera dolu günü... Empty
MesajKonu: İki melezin macera dolu günü...   İki melezin macera dolu günü... Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:47 am

İki melezin macera dolu günü... 0001ge3sİki melezin macera dolu günü... Jztizc
Kişiler;
Cristina Black , Serena Melanie Holls
Mekan;
Melez kampı ve Asphodel Tarlaları
Zaman;
Öğleden sonra...

Sakince oturuyordum yine. Elimdeki mitoloji kitabını neredeyse bitiyordum. Tanrı Zeus hakkında birkaç bilgi okuyordum. Faydasının olacağına da emindim zaten. Hem Leo fazla kitap okuyan biride değildi. Zeus hakkında bir şeyler öğrenirsen ona da anlatabilirdim. Bu düşünceli tavrımı hep sevmiştim zaten. Tamam, kendimi beğenmişlik yapmak istemiyorum ama öyle yani. Kitabımın da son sayfasını okuduktan sonra yağa kalkıp kulübeme doğru yürümeye başladım. Sıkılmaya başladığım doğruydu o yüzden biraz kaçamaklık yapacaktım. Annemin her ne kadar kızacağını bilsem de ormandaki büyük taşlardan birinin üstüne Asphodel Tarlalarının resmini çizdim. Kalemimin cebimde olduğunu düşündükten sonra taşa dokundum. Fakat arkamdaki kişi çığlık atmamı sağlamıştı. O benden önce davranıp eli ile ağzımı sıkı sıkı kapattı. Tanrım, bu Cris’ti. Ne işi vardı burada? ‘‘Chris, ne işin var senin burada? Ödümü kopardın. Farkında mısın?’’ sinirlendiğim her halimden belliydi. Ama Cris’in kırılacağını sanmazdım. Fazlasıyla çılgın ve muzurdu.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: İki melezin macera dolu günü...   İki melezin macera dolu günü... Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 11:44 pm

Ahaha...Düşünceli bir athena kızından iyi eğlence çıkardı.Bende değerlendirip onu korkuttum.Kızdı ama kim takardı ki...
"Heyy böyle oturarak ne yapıyorsun dostum yaa.Skılımak kelimesini bilmezmisiniz siz athena çocukları.Neyse benle ufak bir yolculuk yapmaya ne dersin?Senin serenity ve benim angel la şöyle stellin diyarına yeraltına..."dedim.bir anda duraksadı.Mantığı devreye girmeden pegasus ahırlarına doğru ittim onu...
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: İki melezin macera dolu günü...   İki melezin macera dolu günü... Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 8:18 am

Belli ki birşey anlamamıştı. Yani gücümden bahsediyorum. Herkes özel gücümü bilmiyor. Çoğu kişi beni kenara sıkıştırıp özel gücümü kullanmak isteyebilir. O yüzden emin olun ben böyle çok mutluyum. Taşa baktığımda resmin kaybolduğunu görüp gülümsedim. Düşünmeme zaman bırakmadan Crist beni çekiştirmeye başladı. Tabi düşünmemi durdurması imkansızdı. Yinede fazla aldırış etmedim. Ahıra vardığımda Serenity’nin yanına koştum hemen. ‘‘Nasılsın güzel kızım?’’ dedim gülümseyerek. Kişnedi. Büyük ihtimalle mutluydu. Güzel kızımı ahırdan dışarı çıkardım. Ben üstüne binerken Crist hala pegasus’u bile uğraşıyordu. Havalanırken Crist yine o çılgın maceralarından birini anlatıyordu.

İki melezin macera dolu günü...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuzaklarla Dolu Macera
»  Tuzaklarla Dolu Macera 2
» Su Yerine Macera Dolu Baraj
» Üç Melezin Tazı Avı (1)
» Üç Melezin Tazı Avı (2)