Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üç Melezin Tazı Avı (1)

3 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Üç Melezin Tazı Avı (1) Empty
MesajKonu: Üç Melezin Tazı Avı (1)   Üç Melezin Tazı Avı (1) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:35 am

Kardeşlerime haber vermeden dışarı çıkmıştım. Biliyorum bu yüzden kızacaklardı ama sorun çıkaracak bir şey yoktu. Sadece biraz gezecektim. Thalia’nın Ağacının hemen yanında durdum. Kendimi ağaca yaslayıp derin bir nefes aldım. Dün gece yağmur yağdığı için etraf toprak kokuyordu. Tam Demeter ve Persephone çocukları içindi. Onlar bundan hoşlanırdı. Gülümsedim kendi kendime. İçimden bir kıpırtı vardı. Ağaçtan biraz uzaklaşıp ellerime havaya kaldırdım. ‘‘Ah işte hayat bu…’’ diye mırıldandım kendi kendime. Sabah uyanıp elime ilk aldığım eşofmanları giymiştim. O yüzden kendimi oldukça rahat ve özgür hissediyordum. Uzaktan biri beni görse deli zannederdi herhalde. Tam bunları düşünürken bir şeyin hızla bana geldiğini hissettim. Fakat tepki vermekte geç kalmıştım. Üstüme sanki koca bir köpek sürüsü zıplamıştı. ‘‘Hey uslu köpekler cici köpekler uzak durun benden!’’ diye bağırıyordum. Gözlerimi açtığımda gördüğüm manzara karşısında şok oldum. Bir cehennem tazısı üstümdeydi ve beni yalıyordu. Hemen geri çekildim. Tazı o kadar büyüktü ki ondan uzaklaşamıyordum. Hiçte bir cehennem tazısına benzemiyordu. Daha çok siyah bir fino köpeği gibiydi. İnsan sevmek istiyordu fakat yeterince korkmuştum. Daha sonradan kafama dank etti. Kardeşim Daedalus’un köpeğiydi. Belki de bu yüzden bana bu kadar iyi davranıyordu. Daedalus lünce bu güzel tazıyı Percy’e bırakmıştım. Yani ünlü Poseidon oğlu Percy Jackson… Nam-ı değer benim platonik âşık olduğum şahıs. Birde Hades oğlu Nico vardı tabi. İkisi birlikte bakıyordu bu güzel tazıya…

Birden ikisinin de yok olduğu aklıma geldi. Üzüntüyle yüzümü bulaştırdım. Kardeşim Daedalus’la tanışmayı çok isterdim. O sırada Maya ve Jessica’yı gördüm. Hemen ayağa kalkıp bağırmaya başladım. Cehennem tazısı yani Bayan O’Leary den uzak durmaya da özen gösteriyordum.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Üç Melezin Tazı Avı (1)   Üç Melezin Tazı Avı (1) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:59 am

Jess'le beraber ilk defa yürüyüş yapmaya karar vermiştik. Toprak kokusu dünyada en çok sevdiğim kokuydu ve Jess de seviyordu. Beraber yürürken bir baktık ki Thalia'nın ağacının yanına gelmiştik. Şaşkınlıkla nasıl bütün kampı dolaştığımızı düşürken Serena'nın sesiyle bakışlarımız ona yöneldi.
''Heyy, çocuklar, biraz yardım edebilir misiniz lütfen?'' diye inledi Sere. Bu arada Bayan O'Leary Sere'nin yüzünü yalıyordu. Onu nereden bildiğimi sorabilirsiniz. Tabii ki bilirdim. Percy Jackson ve Nico Di Angelo, yani hayatta onun sevdiği iki kişi ortalıktan kaybolunca ve kimse ona bakmaya cesaret edemeyince iş Anne Sevgisi Tanrıçası'nın ki, benim ablam Kate Gardner'a kalmıştı. O benim idolümdü ama maalesef şu anda yoktu. Her neyse, ablam ona o kadar iyi baktı ki, Bayan O'Leary bütün Demeter çocuklarını sever oldu. Şimdi o kampta yokken Bayan O'Leary yanlızdı tabii.
''Bayan O'Leary, kızım, bırak Sere'yi lütfen.'' Cehennem tazısı sekerek Sere'nin üzerinden kalkıp yanıma geldi. ''Ah, tatlı kız, bırak beni biraz nefes alayım.'' dedim neşeyle. Aslında beni yalamasında sorun yoktu. Bana küçük köpeğim Toil'ı hatırlatıyordu.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Üç Melezin Tazı Avı (1)   Üç Melezin Tazı Avı (1) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 7:16 am

Akşam olduğunda Maya ile birlikte biraz dolaşmaya karar vermiştik. İkimiz de toprak kokusunu seviyorduk ve bu yürüyüşde o kokudan bol bir şey yoktu. Tam geri dönmek üzereydim ki birden ürperdim. Bakışlarım Thalia'nın Ağacına doğru kaydığında bir cehennem tazısını ve Serena'yı gördüm. O da o sırada bizi görmüş sesleniyordu. ''Heyy, çocuklar, biraz yardım edebilir misiniz lütfen?'' Aslında seslenmek yerinde inlemek demek daha doğru olurdu.

Maya ile birlikte oraya doğru koştuk. Diğerlerinin tanıyıp tanımadığını bilmiyordum ama bu cehennem tazısını tanıyordum. Bayan O'Leary. O olduğunu anlamak kolaydı çünkü diğer tazılar yüzünüzü yalamak yerine direk yemeye çalışırlar.

Bayan O'Leary, Maya'yı yalamayı bıraktıktan sonra bana yöneldi. Bir an kokladıktan sonra kemik bulmuş bir köpek gibi kuyruğunu sallamaya başladı. Sonra beni yere yatırdı ve yüzümü yıkamaya başladı. Gülüşlerimin arasında
"En azından bugün duş almama gerek kalmadı" dedim. Diğer kızların da güldüğünü duyabiliyordum. "Tamam kızım, şimdi değil ama sonra söz istediğin kadar yalayabilirsin" Bunu duyan Bayan O'Leary üzerimden kalktı ve üçümüze de dilini çıkararak bakmaya başladı. Yavaş bir şekilde yaklaştım ve başını okşamaya başladım. "Keşke benim de senin gibi bir tazım olsaydı." dedim. Sonra aklıma bir fikir gelmiş gibi gülümsedim ve benim gibi onu okşamaya başlamış olan kızlara döndüm. İkisi de bana bakıyordu. "Keşke yeraltına gidebilsek ve kendimize tazı alıp gelebilsek." Dediğimi ilk anlayan Sere oldu. Sonra da Maya. "Eee gidiyor muyuz?"
http://camelot.hareketforum.org/
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Üç Melezin Tazı Avı (1)   Üç Melezin Tazı Avı (1) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 8:01 am

Bu fikre bayılmıştım. Yer altı dünyasını her zaman sevmişimdir. Aslında nedenini bilmiyorum ama orası hoşuma gidiyordu. Tersine diğer melezler korkardı. Ellerimi göğsümde birleştirdim ve bilmiş bir tavırla cevap verdim. ‘‘Ben varım kızlar!’’ Maya bana ve Jess’e baktı. Tazı lafını duyunca gözleri büyüde ve gülümsemesi yüzüne yayıldı. ‘‘Evet, bu harika olur!’’ diye bir çığlık yükseldi. Bunun üstüne Jess ve ben gülmeye başladık. Bayan O’Leary ise bana sevimli sevimli bakıyordu. İçimde ona karşı bir şeyler oluşmuştu. Sanki beni ona çeken bir şey vardı. Her hayvanı severdim vahşi olanını bile. Ama Bayan O’Leary farklıydı. Serenity ile aramda olan bağın aynısı Bayan O’Leary içinde geçerliydi sanki. Ben bunları düşünürken Jess konuşarak dikkatimi dağıttı.

‘‘Hey kızlar, o zaman çantamızı kapıp hemen gidiyoruz.’’ dedi. Maya zıplamaya başladı. İşte hayat dolu bir melez örneği… Birilerini mutlu görmek beni sevindirmişti. ‘‘Tamam, o zaman gidelim!’’ dedi Maya haykırarak. Ben o sırada hala Bayan O’Leary bakıyordum. ‘‘Sere, haydi ne oldu sana?’’ diye soran Jess’e baktım ve dudaklarımı büktüm. ‘‘Bilmiyorum. Hiç bir şey yok. Haydi gidelim.’’ Jess ve Maya kulübelere doğru giderken bende onları takip ediyordum. Fakat hala gözüm Bayan O’Learydeydi. Ondan uzaklaşmak bile şimdiden canımı sıkmıştı. Sanırım aramızdaki bağ asla kopmayacaktı.

(İsteyen devam etsin ya da yeraltında başlık açsın. Very Happy)

Üç Melezin Tazı Avı (1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üç Melezin Tazı Avı (2)
» 3 Melezin Kehaneti.
» Kayıp melezin dönüşü
» İki melezin macera dolu günü...