Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Stell'le Beraber Macera İzni

2 posters
YazarMesaj
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Stell'le Beraber Macera İzni Empty
MesajKonu: Stell'le Beraber Macera İzni   Stell'le Beraber Macera İzni Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:10 am

O gün aşırı derecede heyecanlıydım.Sanki bütün olaylar üst üste geliyor,tüm güzellikler beni buluyordu.Bu macerayı da Stell'le beraber yaşayacaktık.Bu yüzden çok ama çok heyecanlıydım.Hades kızı,üç büyüklerden birinin kızı.Kampın en popülerlerinden biri.Ona herkes güveniyordu ki ben de onlardan biriydim.Hades kızı olmasına rağmen çok iyiydi,çok sevecendi.Onun yanında kendimi güvende hissedebiliyordum.Stell'e bu macerayı teklif ettiğimde bana yardım etmeyecek diye korktum ama Stell düşüncelerimin aksine hemen kabul edince sevindirik oldum.Ona sarıldım ve gitmek için sabırsızlandığımı söyledim.Ve ardından beraber izin almak için Hades'in sarayına gittik.

Burası kocaman bir yerdi,Stell de beni bildiği bir yöntemle buraya getirmişti.Gölge veya gölgeleme gibi bir şeydi.Ama kolay yoldan gelmiştik.Yeraltından korkmam gerekirken yanımda Stell olduğu için kendimi güvende hissediyordum.Persephone ile beraber yaşayan Hades'in sarayına girdiğimde bile kendimi Stell'e adamış hissedip,rahatlıyordum.

İçeri girdiğimizde muhafızlar Stell'e selam verdiler ve Hades'in odasına çıktık.Stell kapıyı açtı.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Stell'le Beraber Macera İzni   Stell'le Beraber Macera İzni Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:27 am

Babamın sarayda olup olmadığını bilmiyordum. Ama çok kızgın olduğunu biliyordum. Buna rağmen oraya gitmek riskli olabilirdi belki. Fakat Hades'i kim takar? Smile

Yeraltına vardığımızda neden orada olduğumuzu unttum bir an. Kendimi bulmuştum. Yeraltındaki her bir karanlık gücü benliğimin derinliklerinde hissediyordum.

"Hazırsan tura başlayalım" dedim Mitchie'ye. Gülümseyerek başını salladı. Daha önce yeraltını gezmeye bu kadar meraklı bir kızı hiç görmemiştim.

Mitchie memnun görünüyordu ama bu durum sonsuza dek süremezdi ya! Sevgili cehennem tazılarım taze melezin kokusunu alınca ağızlarının suyunu akıtarak yanımıza geldiler. Onlara hükmedebiliyordum elbette ama sanırım o kadar açlardı ki beni bile görmeden direk Mitchie'nin üzerine yürümeye başladılar. Babam neden beslememişti ki tazılarımızı? Lucy'nin kulaklarını çınlatmak ister gibi söylendim:

"Ah, harika!"
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Stell'le Beraber Macera İzni   Stell'le Beraber Macera İzni Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:38 am

Evet,üstümüze doğru gelen cehennem tazıları vardı.Ben ise korkmamaya çalışıyordum.Sonuçta yanımda Stell vardı.Koskoca Hades'in çocuğu.Hatta bence en sevdiği çocuğu...Herhalde tazıları onla beraber gezmeye gelen masum genç kızı yemeyecekti değil mi?Hem de bu genç kız daha önce sadece iki üç kez kılıç kullanmıştı.Ok falan da yanında değildi.Stell'e baktım.

-Bir şey olmayacak değil mi Stell?

Zaten bunlar Stell'in köpekleri sayılırdı.Stell'e baktım,onları öldürmek istemiyordum ve zaten öldüremezdim de.Çığlıklar atarak kaçmak istiyordum ama bu bayağı bir korkakça olurdu.İlk maceramızda Stell'e bebek gibi görünmek istemiyordum.Aslında üstüme gelen cehennem tazılarından korunmak için en iyi yol kaçmaktı.Elimdeki kılıçla onları bekledim ve üstüme doğru gelince bağırmaya başladım.

-Gidin burdan hoşt,hoşt!Stell yardım!
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Stell'le Beraber Macera İzni   Stell'le Beraber Macera İzni Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 10:05 am

Cehennem tazılarını daha önce hiç bu kadar aç görmemiştim. Gerçekten çok acıkmışlardı, bende yeraltına ait bir varlık olarak onların neler hissettiğini anlayabiliyordum.

"Hey! Sizin neyiniz var böyle? O benim arkadaşım, geri çekilin lütfen" dedim. Rica etmekle onları ikna edemezdim elbette ama denemekten ne zarar gelirdi ki?

Tabiki dediklerim sadece tazıların daha çok hırlamasna sebep oldu. Bu yöntemden nefret ediyordum ama kılıcım Kıyamet'i çıkarttım ve Mitchie'ye en yakın olan cehennem tazısına doğrulttum.

"Üzgünüm dostlarım, o yemek değil! Gitmesine izin verin, söz veriyorum size en güzel bifteklerden getireceğim"

Biftek sözün duyan cehnnem tazıları bir anda sakinleşti. Tabi bunda korkunç kılıcım Kıyamet'in etkisi olmadığını kimse söyleyemezdi. Mitcie'yi acele ile oradan çıkattım. Ucuz atlatmıştık. Çok ucuz atlatmıştık ve Mitchie'nin ölüme ne kadar yakın olduğunu bir kez daha aklıma getirmemek için hızlı bir şekilde kafamı sallayarak dşüncerm dağıttım. En azın kurtulmuştuk.

"Hala yeraltında gezmek istediğine emin misin?" diye sordum.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Stell'le Beraber Macera İzni   Stell'le Beraber Macera İzni Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 10:47 am

Stell'in bu sorusuna heyecanla cevap verdim.Bu cehennem tazılarından gerçekten ürkmüştüm.Ama Stell beni kurtarmıştı.Tabi her şeyi ondan bekleyemezdim ama yine de bana yardımcı olabilirdi.Ona ve kendime güveniyordum.

Eminim Stell.Haydi,yeraltı bizi bekliyor.

Ardından koşarak önde ilerlemeye başladım.Bu benim ilk yeraltı maceramdı,zevkli ve eğlenceli geçmesini diliyordum.Stell'e baktım ve beni götüreceği yere götürmesini söyledim.

(RpOut:İstersen Asphodel'e gidelim şimdi Stell.Sen başlatırsın Wink )

Stell'le Beraber Macera İzni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anastasia'yla beraber
» İlk gün ilk macera
» Son Macera !
» Macera
» Zor bir macera. ~2