Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü)

2 posters
YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü) Empty
MesajKonu: Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü)   Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü) Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 3:24 am

5. denetlemede kulubemizi temizlemediğimiz için ceza almıştık.Kulübemiz o kadar dağınıktı ki;Deadlus'un labirentini aratmıyordu.Şu an kampta olan hiçbir kardeşim yoktu.Bu yüzden temizlik bana kalmıştı.Stell senin üstüne çok fazla yük koyacağız kampa geldiğin zaman...

Daha fazla zaman kaybetmeden temizlemeye başlamalıydım ama nerden başlayacağımı bilmiyordum.Tüm kampıda çağırsak bu kulübeyi zor temizlerdik.İçeride iki dakika duramıyordum.Çok toz vardı.Öncelikle tozları halletmeliydim.Kulübenin camlarını açtım.Kulübenin tozlardan arınması bir saat sürdü.Tabi ki de tüm tozlardan arınmadı.

Tüm kulübeyi dışarı taşımam gerekliydi.Öncelikle dolapları çıkarmalıydım.Yada vazgeçtim sadece çıkabilecek şeyleri çıkarmalıyım.Öncelikle yatakların halletitim.Sadece çarşaflarını çıkarabildim.Tüm eşyaları tozdan uzak biryere götürmem gerekiyordu.Stell'in yatağını ve Septiel'in yatağını hallettim geriye kendi yatağım ve Rob'un yatağı kalmıştı.

Rob'un yatağının yanında bir dolap vardı.Onu dışarı çıkardım.Çıkarmasaymışım keşke...Bu Rob'un kola ve cips sakladığı gizli dolaptı ama geriye sadece çöpler kalmıştı.Neyse ki Rob'un yatağını çabuk bitirmiştim.Kendi yatağıma geçtim.Yüksek sesle:

-Olamaz buraya ne oldu böyle?

Yatağımın ortasında yanık izi vardı.Aklıma yeni gelmişti.Bu Stell ve Rob'un en son yaptıkları kavgada olmuştu.Rob hareket yaparken yanlışlıkla yatağımı yakmıştı.Yatağı ters çevirmem gerekti.Yarım günün sonunda sadece kulübeyi en sade haline getirebilmiştim.

Her zaman olduğu gibi yine duvar kağıtlarını söküp yenilerini yapıştırmam gerekliydi.

-Olamaz.

Son bir tane duvar kağıdı kalmıştı.Bize daha fazla gerekliydi.Bu denetlemeye yeterdi ama bir dahakilere yetmezdi.Umarım San Francisco'da bunlardan alabileceğim bir yer vardır.Diğer kağıdı çıkarmakta çok zorlandım çünkü kağıt çok kötü yapışmıştı.Bir kaç kişini yardımı ile kapıdı çıkardık ve yenisini yapıştırdık.Bu duvar dağıdında şunlar vardı:Styk Nehrinin biraz uzağında cehehnnem tazıları ve yanlarında olan babam...

Sıra gelmişti şu lanet meşalelere geçen sefer suratımda patlamıştı.Neyseki bu sefer tedbirliydim.
Meşaleleri temizledim ve yeniledim.Bİr de şu Rob'un korku makinesi vardı.Çalıştırmak istedim ama olmadı bunu sadece Rob çalıştırabiliyordu.Sinirli bir şekilde bir tekme attım ve çalışmaya başladı.Rob'un makineleri çok garip oluyor.

Neyse ki bir günde eskisinden de iyi hale gelmişti kulübemiz.Bir de şu vardı.Ceza olarak birinci olamayacaktı.Artık bu seçim Tanrıça Athena'nın insafına kalmıştı.Koca bir günün sonunda zorlada olsa kulübeyi eski haline getirmeyi başarmıştım.Kulübeye girdim.Bir an gözlerim karardı.Olduğum yere düştüm.Sanırım yorgunluktan uyuya kalmışım.

(NOT: Bir sonraki Temizlik Rpsi Kızkardeşlerin ellerinden ''Öper'')
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü) Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü)   Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 2:58 am

Değerlendirilme de.

Temizlik No: 6 (Cezaların En Büyüğü)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Temizlik Rp'si 7
» Temizlik - 10
» Temizlik Rp'si - 5