Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)

+9
Cornelia Fackrell
Clara Thompson
Satellite Morgan
Athena
Serena Su Hanzadeoğlu
Lucianna Fackrell
Cassandra Masen
A. Anna Bianca Sentius
Alexandra Bethany Daniels
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

*Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Empty
MesajKonu: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 1:53 am

Merhaba arkadaşlar.
Yeni denetleyici benim. Tanrıça Athena bana verdi bu görevi.
Neyse sadede gelince...
11 Kasım Perşembe ve büyük ihtimalle 12 Kasım Cuma günü denetlemeyi yapıyorum.
Bilginize....
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:43 am

Tanrıça Athena'nın bana vermiş olduğu üzre kulübe denetleyecek idim. Heyecanlıydım, elime yeni bir defter aldım ve Tüm kulübeleri teker teker dolaşmaya hazırlandım. İlk sırada Zeus Kulübesi...

Zeus Kulübesi'ne geldiğimde ilk beklediğim sonuçtan kötüydü. Çok kötü değildi fakat iyi değildi. Etrafta toz yoktu ama kısa yapılmış bir temizlikti. Bir tek tozlar alınmıştı...Sonra yeni defterime notu yazdım 2. Sonra oradan çıktım ve diğer kulübeye gitmeye başladım.

Poseidon Kulübesi'ne gelince çok güzel ve parıltılı bir kulübeyle karşılaştım. Mis gibi deniz suyu kokusu etrafı sarmıştı. Lia'nın ısrarı ile kulübeye daha yakından baktım ve yeni balıkları olan turuncu ve sarı benekleri olan Piggy'yi bana tanıttı. Gülümseyerek kulübeden çıktım. Notlarımı aldım ve puanıda ekledim:4

Hades Kuübesi'ne acayip duygularla gitmiştim. Birazcık yanılmışım. Kulübeye geldiğimde enişteciğim Hector vardı bir tek. Herhalde tüm temizliği tek o yapmıştı. Etraf sade bir şekilde toplanmıştı. Tek bir erkeğin yapacağının en iyisiydi ama ne biliyim biraz fazla sadeydi. Etrafta bir kaliteli temizlik olmamıştı. Uzun sürmüş bir temizlik olmalıydı ama çok iyi değildi.Çok parlak değildi puan anlayacağınız:3. Sonra kulübeden çıkıp pek sevmediğim Hera kulübesine doğru yol aldım.

Hera Kulübesi'ne vardığımda küçük kardeşleri Jacquenetta kulübedeydi. Heyecanlı gözlerle bana bakıyordu. Sevmiyordum onları ama iyi bir temizlikti. Uzun sürmediği belliydi ama güzel olmuştu. Kapıdan çıkarken defterime notumu aldım:4.

Athena Kulübesi'ne geldiğimde çok umutluydum. Çok sevdiğim ve dostluğunu benden esirgemeyen kulübelerden idi. Tüm kardeşleri mutlu bir şekilde bir yere oturmuş bir kağıdın başına toplanmış halde buldum. Gülümsedim ve etrafı inceledim. Güzel bir temizlik olmuştu. Önceden gördüğüm kadarıyla Lucy yapmış gibi geldi bana... Güzel bir temizlik olmuştu. San Fransisco'dan gelen ve hemen temizlik yapıp giden biri için çok güzel bir çalışmaydı. Ama bir kaç eksik var gibiydi. Bunları göz ardı edemezdim. Kapıya geldim ve gülümseyerek yeni defterime notumu aldım :5

Afrodit Kulübesi, yani kendi kulübeme gelince heyecanlandım. İşin en zor kısmıydı bu. Kardeşlerim yoktu ve aklıma Art'ın temizliği ve Sel'in kaytarma numarası kramp geldi gülümsedim ve parfüm kokusunu içime çektim. Çok güzl olmuştu ama tam emin değildim. Kapıdan çıktım ve puanı yazdım:4

Ares Kulübesi'ne geldiğimde biraz değişik hissettim kendimi. Oraya tek gitmek pek tekin değil gibiydi. Çok kurnaz bir gülümsemeyle Mia beni kapıda karşıladı. İçeri girdiğimde asker gibi dizilmiş kulübe sakinlerin gördüm. Donuk ve her an her şeye hazır bir bakışla gülümsedim ve gözlerimle tüm kulübeyi taradım. Her yer temiz gibi görünüyordu. Ama biraz ayrıntılı inceleyince bir sürü hata gördüm. Çok büyük değillerdi ama vardı yinede. Bir hışımla kendimi kapıya attım ve girişte ki yazıya bakarak notumu aldım:4

Hephaistos Kulübesi, yani üvey kardeşlerimin kulübesine girmeden önce kardeş gülümsememi yüzüme yerleştirdim ve içeri girdim. Kulübede her şey vardı. Örneğin: tüm yataklar dağınıktı, tüm kulübe tozlu, iğrenç bir koku ve giysilerle dolu bir yer. Gülümsemem kaybolmuştu ve kendimi öksürerek dışarı atmıştım. Hemen defterimin sayfasını açtım ve kulübeden kaçmak amaçlı koşarken hızlı bir not aldım:1!

Artemis Kulübesi resmen bir geçit töreni yapıyorlardı. Mia gibi Sat de beni kapıda karşıladı ve içeri aldı. Gülümsedim ve gülümsemem kaybolmasın diye kendimi herşeye hazırladım. Yine sat'in temizliğiydi. Yine geniş çaplı bir temizlik ama bir kaç hata gördüm. Birkaç değil bayağı vardı. Küçüklerdi ama 1 puan aldım geçen ayın 1.'lerinden:4.

Apollon Kulübesi dağınık bir yerleşme içindeydi. Etraf kısa sürmüş bir çabanın içindeydi. Çok iyi değildi ve ne bileyim biraz az çalışılmıştı. Küçük bir tebessümle temiz olduklarını o an belli etmeyen bir şekilde defterime puanlarını yazdım:3

Demeter Kulübesi, tanışmış olduğum Tanrıça Demeter'in pek hoşuna gitmeye bilir. Mükemmeliyetçi bir kadın bence Demeter. Kulübe pek iç açıcı değildi. Tamam çoğu yer ilk bakışta ayna gibi yansımam görülmüş olmuş olabilir ama biraz kısa sürmüştü ve orta derecenin biraz üstünde bir çalışma olmuştu.:4 puan verdim kulübeye ve kokuyu içime çektim. Mis gibi doğa...

Nedense Dionysos Kulübesi üvey kardeşlerimin kulübesini hiç ama hiç aratmıyordu. Aynı toz ve dağınıklık. 2. öksürük krizimi geçirdim ve koşarak kulübeden çıkmaya başladım. Bir an koşarken touklular ayağımdan çıkıyodu... Puanları:1!

Hermes Kulübesi o kadar çoklu kişiye rağmen büyük bir başarı göstermiş ve temiz olmuştu. Yinede çok iyi bir temizlik değil. Bir erkekten çıktığı belli ve birazcık şey... Kısa sürmüş ve özensiz. Kısacası puanım:3

Hestia Kulübesi biraz daha berbat bir çalışma göstermiş Hermes kulübesine göre... Kısa ve özensiz. Birazcık dağınık ve basit bir çalışma. Yapılmış ama yok denecek kadar az denebilir ama yinede yapılmış. Kulübeden çıkarken puanımı yazdım:2

Persephone Kulübesi Çok gülmeli bir temizlik yapmışlardı ve güzel olmuştu. Etrafın kokusu bir başka güzeldi. Kulübede ki tek kız olan Jess'e sarıldım ve yanağına bir öpücük kondurdum. Çok özlemiştim onu. Bana gülümsedi ve ben giderken arkamdan el salladı.Kulübeleri çok az hata ile 1.'liği kaçırmıştı... Onlara olan puanım:4

Nyks Kulübesi 1 puan alan kulübeler gibiydi. Pis, tozlu, dağınık ve bu onların hoşuna gitmeyecek ama artık ortamda kötülük, fenalık yoktu. Sıradan ve yıllarca kullanılmamış kulübeden farksızdı. Puanım:1.

Hakete Kulübesi ise bir önceki kulübeden farksızdı. Yine dağınıklık, toz ve bir sürü pislik dolmuştu buraya. Bir kıza hiç yakışmayacak bir durumdu bu bence... Kısaca söylemek gerekirse puanım: 1...

Bir gün bitimine karşı gülümsedim ve iyi bir iş yaptığımı düşündüm. Puan tablosuna gelince:

Zeus kulübesi ~> 2
Poseidon kulübesi ~> 4
Hades kulübesi ~> 3
Hera kulübesi ~> 4
Athena kulübesi ~> 5
Afrodit kulübesi ~> 4
Ares kulübesi ~> 4
Hephaistos kulübesi ~> 1
Artemis kulübesi ~> 4
Apollon kulübesi ~> 3
Demeter kulübesi ~> 4
Dionysos kulübesi ~> 1
Hermes kulübesi ~> 3
Hestia kulübesi ~> 2
Persephone kulübesi ~> 4
Nyks kulübesi ~> 1
Hekate kulübesi ~> 1

Değerlendirme sonuçları:
1 puan alan çok fazla kulübe var bence. Galiba bunlar ceza rp'sine kaldılar:
Hephaistos kulübesi,
Dionysos kulübesi,
Nyks kulübesi,
Hekate kulübesi.

İlk sıralamamsa:
1. Athena Kulübesi. Herhalde istedikleri sonuca ulaştılar.
2. Poseidon Kulübesi. Kıl payı 5'i kaçırdınız.
3. Persephone Kulübesi. Yine çok uzun ve az hataları olan bir çalışma. Morallerini pozmasınlar çünkü çok iyi bir rp'ydi ve birazcık ... Anlatamıyorum işte.Anlayın....
4.Artemis Kulübesi. 1. Olan kulübe bu ay biraz daha kısa bir temizlik yapmış ve pek umutlu geçmemiş ama bu rp bence. Yinede 4 kötü değil...
5. Afrodit Kulübesi. Kendi kulübem olsa da bile 5. sırada. 4 puanı kıl payı yakaladı. Gizli de olsa bir çok hata keşfettim.
6.Ares kulübesi. 4 puanı kıl payı yakalayan başka bir kulübe ve nedenler benim kulübem ile aynı.
Biraz daha fazlaydı sadece yanlışlar.

Devam sıralamaya gelince:
7. Apollon Kulübesi
8. Hades Kulübesi
9. Hestia Kulübesi
Kimse kırılıp bozulmasın bu sonuçları ben kaç kere kaç nedenle değiştirdim. En iyi sonucu Athena Kulübesi aldı ama Poseidon ve Persephone Kulübeleri neredeyse eşittiler. Hatta berabere bile denebilir....
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:46 am

Ohh!Ceza almadık...! Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:47 am

Evet!
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:48 am

4 puan da iyidir gelecek sefer birinci oluruz umarım Very Happy
http://camelot.hareketforum.org/
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:48 am

Oy içimin yağları eridi,sevinçten dans edicem şimdi! Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:49 am

benim de Very Happy

kulübemde parti mi versem ne Razz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:50 am

Et kız ama burayı kalabalık etme!
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:50 am

Bekle geliyorum Jess Razz Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:51 am

Gel Anna Very Happy

-bu arada gittim ben yoksa Alex'in Eris tarafı tutacak Razz -
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:53 am

Ah nasıl da biliyorsun Smile
Ama puanlar hakkında yorum yapabilirsiniz.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:16 am

Yihuuuu!!! Birinci olmuşuz, yaşasın!
Teşekkürler Alex, bu arada ilk denetlemen hayırlı olsun. Smile
Bence kulübeler geçen aya oranla düzene girmiş, 4 tanesi cezaya kalmış eh... ilerleme var gibi. Smile
Rose ve Lia'nın rp'sini okumuştum ve birinciliği onların alacağını düşünmüştüm, kıl payı 2. olmuşlar, kendilerini tebrik ederim. Smile
Veee gelsin Athena kulübesine puancıklar!!! Very Happy
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:18 am

Ama Lucy sen hep 1. olmak zorunda mısın??? Sad

Very Happy
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:19 am

Alexxx iilk denetlemen hayırlı olsun güzelim. Daha sonra diğer kulübeleri tebrik ederim. Ama asıl Lucy ve kardeşlerimi tebrik etmem gerek. Özellikle Lucy seni tebrik ediyorum süperdi doğrusu. Ellerine sağlık. Very Happy
Teşekkürler tatlım. ^^
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:21 am

Yaa!!!İsyan edicem Çakma Ares olucam şimdi!Ben de 5 puan istiyorum Cadolozum!!!
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:23 am

E o zaman hiçbir hata yapmayın dostlar!

Aha aha ah sağ olUN Lucy ve Sere Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:25 am

ben hatamızın ne olduğunu anlamadım scratch
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:27 am

Bende!!! Sad Sad Sad Sad
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:29 am

O zaman anlatıyorum:
Çok fazla yazım hatamız vardı bizim kulübe!
Sizin ki de hem falaz uzundu hemde kardeşinden çok fazla yazım yanlışı çıktı. Uzunluğu bir yerden sonra beni baydı. Okuma hevesimi azalttı.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:30 am

Aaa!!!Öldürün beni amaa... Sad
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:32 am

Ah, demek çocuklarım birinci olmuş yine Smile Çok tebrik ederim hepinizi!
Alex güzel yazmışsın, onun için seni de tebrik ederim. Smile
Ben de Poseidon ve Persephone kulübelerinin rp'lerini beğendim ama -tarafsız bir rp eleştirmeni olarak söylüyorum- Lucy'ninki en iyisiydi.
Hep söylüyorum, yine söyleyeceğim; burada amaç ne kadar iyi bir ev hanımı olduğunuzu görmemiz değil, temizlik gibi sıkıcı bir olayı bile zevkli bir maceraya dönüştürecek kadar harika bir hayal gücünüzün olup olmadığını sorgulamak. Sanırım kaybedenlerin hatası da bu.

Hımm, ceza alanlara gelelim.
Hephaistos kulübesi, Yemek Gazinosu'nda temizlik rp'si + önceden birikmiş cezalarınız.
Dionysos kulübesi, Olimpos'a gidip Ares'in tahtını temizleyeceksiniz + aynı şekilde, birikmiş cezalarınız.
Nyks kulübesi, Pegasus ahırlarında temizlik + önceden kalma cezalarınız.
Hekate kulübesi, Kamp Mutfağı'nda 1 postluk ceza rp'si.
http://olimpos.my-rpg.com
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:34 am

Sağ olun Tanrıçam. Smile
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:41 am

Tıtıtı.Neyse,gelecek sefer daha düzgün yazarım farketmez.
http://www.platis.forummum.net
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:45 am

Bu seferki kısa olmuştu canım ve biraz daha az şeydi... Uf kelimeler dilime gelmiyor ama en iyi rp'lerden biriydi bence. İlk 5 en beğendiklerim Smile
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:42 am

Off yaa o kadar yazmışım sıralamaya bile giremedikk
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:02 am

Aşk olsun ama, annemden başka kimse bizi tebrik etmedi. Sad
Tamam yaa, yazmıyoruz bir daha rp falan, kampın kötü çocukları oluyoruz sonra. Razz
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:04 am

Lucy tebrikler canım benim Çakma Ares'liğim tuttu az önce ondan öyle dedim.Özür dilerim.Ama ağlama tamam mı??? Sad Sad Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:16 am

Çakma Ares'lik ne demek yahu? Tebrikler Lucy, haketmistin o rp ile Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:28 am

Anna ve Adrian, iyiki siz varsınız teşekkürler. Very Happy
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)   *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 12:03 pm

Hey Lucy -geç gördüm biliorum ama- tebrik ederim seni gerçekten güzel bir rp'ydi kazanmayı hak etmiştin tebrikler Very Happy

*Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı
» *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)
» *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)
» *Denetleme 5* (Tarih: 13 Ekim Çarşamba)
» *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)