Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)

+9
Hermia Aigian Cocteau
Hector Sentius
Cristina Black
Anastacia
Lucianna Fackrell
Jennifer Amy Carter
Ange Morgan Lamartine
A. Anna Bianca Sentius
Athena
13 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

*Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Empty
MesajKonu: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:18 am

Denetleyici: ben Smile
Denetleme zamanı: 18:00

Değerlendirilecek Kulübeler:
~ Zeus Kulübesi
~ Poseidon Kulübesi

~ Hades Kulübesi
~ Athena Kulübesi
~ Afrodit Kulübesi
~ Ares Kulübesi
~ Hephaistos Kulübesi
~ Artemis Kulübesi
~ Apollon Kulübesi
~ Hermes Kulübesi

İşte bu haftaki değerlendirme rp'si:

Bugün günlerden pazartesi, haftanın ilk günüydü. Öğleden sonra kampa geldim ve melezlerin en çok sevdiği aktiviteyi gerçekleştirmeye başladım: kulübe denetlemeleri! Bilgelik Tanrıçası'na yakışır bir zerafetle küçük kulübelere gittim.

Her zamanki gibi denetlemeye Zeus kulübesinden başladım. Kulübenin içi düzenli ve derli topluydu, dışı da tertemizdi. Kulübe lideri Jennifer yardım almış gibiydi ama tabii ki benden bir takdir almayı hak etti. Meraklı gözlerle bana bakan kıza, "Aferin Jenny, ilk haftaki bulaşık cezan hala etkisini gösteriyor anlaşılan." dedim ve ona göstermeden kulübesinin puanını defterime yazdım: 4.

Sonraki durağım Poseidon kulübesi oldu. Dış kapıdaki perdenin çıkardığı şıkır şıkır sesler üzerine lider Rosamarie ayağa kalkıp önümde reverans yaptı. Etraf gerçekten de çok güzeldi, Poseidon kızının titizliğe önem verdiğini zaten biliyordum ama bu hafta, dekor üzerinde de çok durmuştu. Camın önünde duran parlak çiçekler bana nedense Ogygia Adası'nı hatırlatmıştı. Ona başımla selam verdim ve kulübesinden memnun bir şekilde çıktım. Bu hafta kulübe benden 4 puan almıştı.

Sırada, Hades kulübesi vardı. Harpyaların önünde nöbet tuttuğu, kavgalarının gürültülerini Olimpos'tan işitebildiğimiz Hades kulübesi... Girdiğimde boğucu hava beni etkisi altına aldı, Tanrıça olmasam öksürük krizine girerdim. Etrafı görmek zordu ama güzel dekor detayları gözümden kaçmamıştı. Duvarlardaki meşaleler ve yeni resimler çok hoştu, her taraf derli topluydu. "Bu hafta temizliği kim yaptı çocuklar?" diye sormamın üzerine bana verdikleri cevap, kısa süreli bir şok yaşamama neden oldu. 'Ne?' dedim, 'Robert mi?". Daha fazla düşünmeye gerek yoktu; istesem de bu kulübeden puan kıramazdım. Benden tarihinde ilk kez 5 almayı başardı Hades kulübesi...

Bir sonraki durağım Athena kulübesiydi. Fazla söze gerek yoktu, kızlarım geçen haftanın birincilik sarhoşluğunu üzerlerinden atamamış olacaklar, bu hafta temizliğe pek önem vermemiş gibiydiler. Onlara pek sevimli karşılanmayacak bakışlar attıktan sonra, iç çekip deftere notumu yazdım: 3.

Şimdi sırada Afrodit kulübesi vardı. Girdiğimde iki güzel Afrodit kızı odaya son düzenlemelerini yapıyorlardı. Etrafı inceledim ve kafamı salladım. İlk haftaya göre hiç fena değildi. Dekoru biraz eksik bulmuştum ama temizlik ve düzen sağlanmıştı. Kulübenin bu haftaki puanı olan 3'ü deftere yazdım ve sonraki kulübeye gittim.

Ares kulübesinin bir önceki haftaya göre çağ atladığını rahatlıkla söyleyebilirdim. Bu sefer kulübe lideri Hermia iyi iş çıkarmıştı. Kulübenin silah aletlerini içeren yeni dekorasyonu ilgimi çekmişti. Hermia'yı tebrik ettikten sonra puanını yazdım, Ares kulübesi bu hafta benden 4 puan almayı hak etmişti.

Sonraki adımımda kendimi Hephaistos kulübesinde buldum. Kapıyı açmakta zorlandım çünkü arkasında alet edavatlar vardı! Kulübenin içini size nasıl tarif etsem... tamamen teknolojik eşyalardan oluşan korkunç bir çöplük hayal edin. Sonra da görüntüye döküntü kıyafetler ve nefes almanızı zorlaştıran toz bulutunu katın. İşte, tam da oradaydım şimdi. Geçen haftadan sonra burası gözümde o kadar düşmüştü ki, kendimden emin olmasam 'yanlış mı geldim?' diyip dışarı çıkacaktım. Kulübe lideri Alexander'a öfke saçan gözlerle baktım ve 0 verme imkanım olmadığından, aceleyle karaladım notunu: 1!

Artemis kulübesi geçen haftaya oranla -ki bulaşık cezası almıştı- çok iyi durumdaydı. Etraf toparlanmış, tozlar alınmış, küçük süsler etrafa iliştirilmişti. Tabii, gözümdeki imajlarını bir hafta içinde düzeltmeleri gibi birşey söz konusu değildi. Kulübe lideri Satellite'e bakıp başımı salladım ve kulübenin çıkışına yöneldim. Benden bu hafta 3 puan alarak, ciddi yok kat etmişlerdi.

Sırada, Apollon kulübesi vardı. Etraf temizdi, titizlikle temizlendiği de belliydi. Eh, kulübede iki sevimli kız vardı sonuçta, Hephaistos kulübesi gibi olacak değildi ya (!). Dikkatle incelerken, pencerenin önüne koymuş oldukları çiçek vazoları gözümden kaçmadı. Kızları selamlayıp dışarı çıktım, bu hafta benden aldıkları puan 3 olmuştu.

Son durağım Hermes kulübesiydi. Kulübe lideri Aleda, kampa geleli henüz birkaç saat olmuştu. Hala bavulları kapının önünde duruyordu. Eh, tahmin edersiniz ki, içerisi berbat haldeydi. Aleda henüz kampın kurallarını ve benim ne kadar ters bir Tanrıça olduğumu bilmiyordu, öğrenmesinin vakti gelmişti. Ona pis bir bakış attıktan sonra Hermes kulübesinin puanı olan 1'i defterime yazdım, sonra oradan ayrıldım.

Sonuçlar:

Zeus Kulübesi *** 4 puan
Poseidon Kulübesi *** 4 puan
Hades Kulübesi *** 5 puan

Athena Kulübesi *** 3 puan
Afrodit Kulübesi *** 3 puan
Ares Kulübesi *** 4 puan
Hephaistos Kulübesi *** 1 puan
Artemis Kulübesi *** 3 puan
Apollon Kulübesi *** 3 puan
Hermes Kulübesi *** 1 puan

Bu hafta da karşımda iki tane sonuncu vardı. İlk iki hafta uyguladığım yönteme başvurarak, kıdemli olanın ceza çekmesinin daha doğru olacağına karar verdim. İşte; hep beraber bu haftanın bulaşık yıkama mahkumu kulübe lideri Alexander'ı yuhalıyoruz! Hephaistos kulübesi, sonuncu oldu.

Birinciye gelince... Tebrikler Hades kulübesi! Bu hafta kurgunuz çok güzel, sıradan bir temizlik rp'sinin çok önünde olmuştu. Okurken gülmekten kendimi alamadım, Robyn'i lügatına eklediği 'vileda' kelimesi için tebrik ederim. Tüm kamp, Hades çocuklarını alkışlayın!

Düşmek istediğim notlar: Ares kulübesi ve Hermia'yı bu hafta iyi buldum, Zeus ve Poseidon kulübeleri de yine birinciliği zorladılar. Athena, Afrodit, Artemis ve Apollon kulübelerini haftaya daha iyi görmek istiyorum. Unutmayın, önemli olan ne kadar iyi bir ev hanımı olduğunuz değil, temizlik gibi sıkıcı bir aktiviteyi bile değişik boyutlara taşıyacak kadar iyi bir kurgu bulmanız.

Son olarak, Hermes kulübe lideri yeni olduğu için bu hafta bulaşık cezasından yırttı ama bir dahaki sefere affetmem Wink

Geçen haftaya göre rp seviyelerinde genel bir düşüş var gibi geldi bana, umarım haftaya sözlerimi yanlış çıkarırsınız. Benden bu haftalık bu kadar, hepinize iyi günler sevgili melezlerim!
http://olimpos.my-rpg.com
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:23 am

3 ama olsun bulaşıklardan yırttık Smile
Bir dahaki hafta daha iyi olacağız tanrıçam Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:26 am

Bundan eminim Anna, zaten ilk rp için 3 gayet iyi Wink
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:26 am

Yine tebrikler Stell,Robyn,Hec artık kim temizlediyse Smile
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:28 am

Kesinlikle daha iyi Anna ben ilk geldiğimde 1 almıştım Tanrıçam bir de okullar açılıyor her hafta giremeyeceğim ben temizle günlerini aydan aya mı çıkarsak Smile
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:28 am

Saolun tanrıçam Smile
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:29 am

Sende saol Ange Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:32 am

Öyle olacak zaten Ange, ayda bir olmasa bile en az 15 günde bir Smile Ama, 1-2 hafta daha bu şekilde devam edeceğiz.
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:52 am

Tebrikler arkadaşlar, umarım öbür denetlemede birinci olabilirim :9

En son Jennifer Amy Parker tarafından Ptsi Eyl. 06, 2010 4:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:55 am

Stell, Robyn ve Hec, tebrikler Smile

Alex, geçmiş olsun :/

Ah... geçen hafta birinciydik şimdi sondan kaçıncı olmuşuz Razz Tamam, haftaya yeni bir bomba patlatmamız gerekecek Wink
Anastacia

Anastacia

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:18 am

Yha çok felaket yha! Sad
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:28 am

Alex kolay gelsin robyn hec stell tebrikler bizimkide fena sayılmaz Smile
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:31 am

bulaşıklar bizim olmadığı sürece süperdir kardeşim Very Happy
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 2:31 am

Rob kardeşim bundan sonra temizliği sürekli sana mı yaptırsak?(Sadece şakaydı)Herkesi tebrik ederim.(En çok kardeşim Rob'u tek başına Stell'i arkada bıraktığı için.)Alex çok üzülüdüm umarım bir daha dağınık olmazsın ve ceza almazsın...
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 6:03 am

Alex buralarda yok sanırım, size hiç bulaşık cezasını yapmayan melezlerin başına neler geldiğini anlattım mı? O.o
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:12 am

ne oluyor ? Mad
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:32 am

Durup dururken ortadan kayboluyorlar, bir daha da onlardan haber alınamıyor. Rivayet edildiğine göre, Bilgelik Tanrıçası onları kamptan postalıyormuş.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:33 am

Ve bunların hepsi bir bulaşık yüzünden mi? scratch scratch
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:48 am

(Hayır Edward, bu işin kurgusu.)
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:49 am

İşte ben yaa, sağolun, sağolun, biliyorum, muhteşemim Very Happy

Artık hayatta unutmam; 'vileda' Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:01 pm

Havan batsın senin Smile Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:02 pm

Off kes Robyn. Kutlamıyorum seni, ödeştik.
Anastacia

Anastacia

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 7:39 pm

İğne getirin Robyn'in havasını söndürelim! Very Happy
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:04 pm

Kardeşime bir şey demek yok bizi birinci yaptı o....
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:20 pm

Ah tebrikler Hades kulübesi -Robyn, Stell ve Hec- Smile Rp'nizi okudum, gerçekten hak etmişsiniz Very Happy viledaa Very Happy

Hımm ben de 4 puan almışım, iyi Razz

Ve Alex, geçmiş olsun sana. Bunlar hep bayrak kapmacada bizim takıma gelmedin diye seni buluyor (alakaya bakın yalnız) Very Happy

*Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)
» *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)
» *Denetleme 1* (Tarih: 23 Ağustos Pazartesi, Saat: 14:00)
» 1. Yarış (Tarih: 8 Eylül Saat: 14:00~16:00)
» *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)