Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)

5 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

*Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Empty
MesajKonu: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 12:05 pm

Hala temizlik rp'lerini yazmayanlar olduğu için, bir kıyak geçiyorum...

Denetlemeyi 2. bir gece baskını şeklinde yapmayı planlamıştım ancak, merhametli bir günümdeyim (!), 13 Eylül akşam saatlerine kadar size süre tanıyorum.

Teftişimi ve haftanın sonuçlarını, rp yazarak bu başlığın 2. postunda belirteceğim. Hepinize iyi temizlikler Smile

Not: Ben bu satırları yazarken, kamp mutfağımızdaki bulaşık yığını büyümeye devam etmektedir... Very Happy
http://olimpos.my-rpg.com
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 10:05 am

Bu hafta denetlemeyi çabucak yapmam gerekiyordu çünkü savaş kapıma dayanmıştı ve Bilgelik Tanrıçası olarak, melezlere bulaşık cezası vermekten daha önemli işlerim vardı!

İlk olarak Zeus kulübesine uğradım. İçeri girdiğimde bir anlığına Olimpos'ta olduğumu zannettim. Şehrin güzel bir resmi dört duvarı kaplamaktaydı, Zeus motifli süs havuzu da odaya ayrı bir hava katmıştı. Kulübe lideri Jennifer'ın bu hafta kimden yardım aldığını merak ettim. Tek kaşımı kaldırarak ona manalı bir bakış attım ve kulübenin puanını verdim: 4.

Her zaman yaptığım gib 2. olarak Poseidon kulübesine uğradım. İçerisi bu hafta olması gerekenden çok daha topluydu, kulübenin tek üyesi olan lider Rosamarie'nin kamptan ayrılma vakti yaklaşıyordu. O kadar ki, duvarlar bile bağırıyordu Poseidon kızının gittiğini... Etraf yine çok iyi durumdaydı, temizlik güzelce ve özenilerek yapılmıştı. Kulübeye 4 puan vererek bir sonraki durağıma gittim.

Hades kulübesi, bu hafta da beni şaşırtmadı. Temizlik güzel yapılmıştı ama asıl dikkat çeken, kulübesinin yeraltını andıran sıra dışı dekoruydu. Yeraltı Tanrısı'nın çocukları olduklarına bakmayın, bu melezlerde iş vardı. Onlara kısa bir tebrik bakışı attıktan sonra defterime puanlarını yazdım. Geçen haftanın birincisi olan kulübe, bu sefer benden 4 puan almayı başarmıştı.

Sonraki adımımda karşıma Athena kulübesi çıktı. Kızlarımın yaşadığı yer de Poseidon kulübesi gibi ıssızdı. Aslında, kamptan henüz sadece en büyük kızım Lucianna ayrılmıştı ama sessizlik ve abur cubur stoğunun boşluğu, onun yokluğunu fazlasıyla hissettiriyordu. İçerinin temizliğinin çok uzun sürmüş olduğunu hemen anladım, birileri bu iş için ciddi çaba harcamışa benziyordu. Athena kulübesi bu hafta da benden 4 puan almayı hak etti.

Sırada Afrodit kulübesi vardı. Güzel ve bakımlı Afrodit kızları odalarını gerçekten çok iyi süslemişlerdi ve her taraf anneleri gibi aşk kokuyordu ama, temizliğe fazla vakit ayırmadıkları belliydi. Eh, süslü ve bakımlı genç kızlara göre yine de hiç fena sayılmazlardı. Listeme bu hafta benden aldıkları puan olan 3'ü not aldım ve bir sonraki kulübenin yolunu tuttum.

Ares kulübesinden içeri girince, şaşkınlığımı gizlemeye gerek bile duymadım! Geçen hafta beni şaşırtan kulübe, bu hafta adeta yeni bir boyuta geçmişti. Temizlik harukulade yapılmış, devarlar boyanmıştı ve dekora yeni savaş malzemeleri eklenmişti. Fazla söze gerek yoktu, kulübe benden 5 puan almıştı. Üç üyeyi de tebrik ettikten sonra, kulübeden çıktım.

Sıradaki durağım, Hephaistos kulübesiydi. Geçen haftaki rezalet vaziyete göre, etraf daha derli topluydu. Yine temizlikte teknolojiden yararlanıldığının sinyallerini almıştım. Üşengeç ve dağınık olmalarının dışında, Hephaistos çocukları temizlikten anlıyorlar gibiydi. Yine de, bence bu kulübeye titiz bir kız kardeş şarttı. Kulübenin bu haftaki puanı: 3 olmuştu.

Artemis kulübesi gayet temizdi. Lider Satellite hala aldığı bulaşık cezasının şokunu atlatamamış olacak, güzel bir temizlik yapmıştı. Yorgunluğunu gözlerinden okuduğum Artemis Avcısı, bu hafta kulübesine 4 puan kazandırmıştı! Şimdi sırada...

Apollon kulübesi vardı. İkisi erkek beş melezin yaşadığı bir kulübe için, içerisi fena değildi. Temizlik biraz üstün körü yapılmıştı ama dekorlar hoşuma gitti. Fazla düşünmeye gerek olduğunu sanmıyordum, kulübeyi ortalama bulmuştum ve puan olarak da 3 vermenin doğru olacağı kanaatindeydim.

Dionysos kulübesine girdiğimde, suratımın ne kadar korkutucu bir şekil aldığını bilmiyordum ama karşımda duran kulübe liderinin haline bakılırsa, sınırları zorlar nitelikteydi pis bakışlarım... Etraf berbat görünüyordu! Hayır, her zamanki gibi pegasus ahırları benzetmesini yapacaktım ama ahırlar daha yeni temizlenmişti ve buradan çok daha iyi durumdaydılar! Kaşlarımı çatarak kulübeye hak ettiği puanı -yani 1'i- verdim ve hışımla dışarı çıktım.

Geriye yalnızca Hermes kulübesi kalmıştı. Tanrıların Habercisi'nin kulübede yaşayan bir kızı, bir de oğlu vardı. İkisi de kampa yeni gelmişlerdi ve düzgün çocuklara benziyorlardı. Kulübenin hali de düşüncelerimi doğru çıkarıyordu. Kulübe lideri Aleda, güzel bir temizlik yapmıştı anlaşılan. Listeme Hermes kulübesinin puanını da not aldım: 3.

Sanırım, bu haftalık teftişim de nihayet sona ermişti!

Sonuçlar:

Zeus Kulübesi *** 4 puan
Poseidon Kulübesi *** 4 puan
Hades Kulübesi *** 4 puan

Athena Kulübesi *** 4 puan
Afrodit Kulübesi *** 3 puan
Ares Kulübesi *** 5 puan
Hephaistos Kulübesi *** 3 puan
Artemis Kulübesi *** 4 puan
Apollon Kulübesi *** 3 puan
Dionysos Kulübesi *** 1 puan
Hermes Kulübesi *** 3 puan

Değerlendirmelerim;

Birincilik için Athena ve Ares kulübeleri arasında gidip geldim, sonunda güzel betimlemeli sıkıcı bir temizlik, zaman zaman güldüren güzel bir veda temizliğini yendi.

Genel olarak kampın durumu -sevinerek söylüyorum- önceki haftalara göre çok iyiydi. Bu hafta 3 olan yazıların çoğu, bir önceki hafta değerlendirilmeye alınsa 4'ü hak eder nitelikteydi. Eh, her temizlik haftanın geneline göre değerlendirilir, üzgünüm.

Üç Büyükler'i temsil eden kulübeler yine çok güzel rp'ler yazmışlardı, geçen haftanın birincisi Hades kulübesi ve yazar Hector'u da özellikle kutlarım, şanssızlığı bu hafta rakiplerinin fazla güçlü olmasıydı. Razz

Artemis ve Afrodit kulübelerinde gelişme var, ilerleyen haftalarda birinciliği zorlayacaklarını sezdim. Değinmediğim diğer kulübeler de fena değildi, tabii ben daha da iyi olmalarını istiyorum. Hep dediğim gibi, beni ilgilendiren sizin hayal gücünüzü temizlik temasıyla bile nasıl şekillendirmeyi başardığınızı okumak. Yoksa düzgün cümle kurmayı bilen herkes, ev hanımlığı hayatını kaleme alır.

Dionysos kulübesine gelince... Kulübe lideri Mike, bulaşık rp'leri yazma cezası aldın, üzgünüm. Bundan sonra kulübene ve temizliğe daha çok önem vermeni istiyorum, ilgisiz bir lider olarak henüz kardeşlerinle tanışma başlığı bile açmamışsın temizliği de bıraktım... Yani, çok çalışman lazım Mike, çoook!

Eh, sanırım bu haftalık da bu kadar yeter. Şimdi, sıra geldi en çok hoşunuza gidecek sözlerimi söylemeye...

Önümüzdeki hafta denetleme yok, sıradaki denetlememiz 13 Ekim 2010 tarihinde yapılacak! (Malumunuz, kış uygulaması) Yani melezlerim, bir süre sizden ayrı kalacağız ama siz yine de şimdiden temizliklerinizi yapın.

Hepinizi çok seven Tanrıçanız, Athena. Smile
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 10:23 am

"güzel betimlemeli sıkıcı bir temizlik" iltifatlar için teşekkür ederim tanrıçam Smile
ayrı kalmak da neymiş.. ben buradayım inşallah...

son olrak bizde hımm bizi bilmiyorum ama bende sizi çok seviyorum... tüm çabalarınız için bize hizmetleriniz için teşekkürlerimi sunarım.

Tepemde yıldızlar devrettikte ve nefes aldıkça sanırım siteyi bırakmayacağım:D
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 11:12 am

Ah, 1 ay sonraki temizlik rp'mi ben de daha dikkatli yazarım. Esprisiz olmasına da dikkat ederim. Sözcüklerle resim çizme sanatına göre değerlendirdiğinizi bilmiyordum Tanrıça Athena.

Ares kulübesi tebrikler,
Dionysos kulübesi geçmiş olsun.

Benim favorim bu hafta Hades kulübesi ve Hec'ti, onu da kutlarım Wink
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:31 pm

Ben teşekkür ederim Stev.

Lucy, Athena kulübesi daha önce birinci olmuştu, Ares kulübesiyse geçen haftadan beri çok iyi gidiyordu. Uzunluğu da dikkate aldım, her rp'de olduğu gibi, betimlemelere de önem verdim. Seninki de çok güzeldi, iki birinci seçme şansım olsa diğeri senin yazın olurdu. Wink
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:53 pm

Ares kulübesini tebrik eder, Dionysos kulübesine geçmiş olsun dileklerimi en içten şekilde sunarım Very Happy

Lucy, boşver arkadaşım, ikici olmuşsun işte ne güzel, zaten benim gönlümün birincisi sensin canım, hepte sen kalacaksın I love you I love you

Hector, sağol kardeşim, senin sayende bizde ikinci olduk Smile Sonraki rp benim ellerimde öper Razz Umarım Robyn ve senin kadar iyi bir iş çıkartabilirim Smile Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:57 pm

Tamam Tanrıça'm Smile

Sağol Stell :** Senin gönlünün birinciliği de yeter bana Razz
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)   *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 1:46 am

way aferin benim kardeşime bundan sonra sen yazıon hep Razz

*Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)
» *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)
» *Denetleme 1* (Tarih: 23 Ağustos Pazartesi, Saat: 14:00)
» 1. Yarış (Tarih: 8 Eylül Saat: 14:00~16:00)
» *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)