Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)

+5
Altair Obillivion
Lucianna Fackrell
Cristina Black
Ange Morgan Lamartine
Athena
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

*Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Empty
MesajKonu: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:43 pm

Denetleyici: Tanrıça Athena - kısaca ben.
Denetleme zamanı: Bu seferki tam bir baskın oldu; gece saat 02:00

Değerlendirilecek Kulübeler:
~ Zeus Kulübesi
~ Poseidon Kulübesi
~ Hades Kulübesi
~ Athena Kulübesi
~ Ares Kulübesi
~ Hephaistos Kulübesi
~ Artemis Kulübesi
~ Apollon Kulübesi
~ Demeter Kulübesi

İşte değerlendirme rp'si:

Yine neşeli bir gün beni bekliyordu: bugün pazartesiydi! Hemen Melez Kampı'na gelip zevkli bir teftiş yapmaya koyuldum. Neden mi? Kampa ekstradan bulaşıkçı almak yerine, melezleri çalıştırmak daha karlıydı. Tamam, itiraf ediyorum: Ayrıca bu bana zevk veriyordu. Bu sefer bir değişiklik yapıp gecenin köründe başladım teftişe, eh malum arada şaşırtmak lazım çocukları.

İlk durağım tabii ki Zeus kulübesiydi. Geçen haftaki bulaşık yıkama cezası etkisini fazlasıyla göstermiş olacak, etraf gayet derli topluydu. Jennifer bana kendinden emin bir edayla bakmaktaydı. Odanın tıpkı deniz gibi yani Poseidon kulübesi gibi kokuyor olması dikkatimi çekti. Demek Zeus kızı temizliği tek başına yapmamıştı. Hemen defterime kulübenin aldığı puan olan 4'ü not aldım ve Jenny'ye baş selamı vererek dışarı çıktım.

Sonraki adımımda sırada Poseidon kulübesi vardı. İnanın bana, kapısından içeri girerken derin bir nefes alıp cesaretimi toplamaya gerek duymadığım ender kulübelerden biriydi burası. Kulübe lideri Rosamarie yine çok iyi iş çıkarmıştı. Etraf derli topluydu ve oldukça temizdi. En ufak detayları bile gözden kaçırmamış oluşu -örneğin perdeler- dikkatimden kaçmamıştı. Rose'a takdir eder bir bakış attım ve kulübeden çıktım. Bu hafta Poseidon kulübesi benden 4 puan almıştı.

Şimdi... sıra Hades kulübesindeydi. İçeri girdiğimde kulübe lideri Robert ve kardeşi Hector, kampta yasak olmasına rağmen kola içerek televizyon seyrediyorlardı. Stella ise onlara inat son ses açtığı radyodan müzik dinliyordu. Burası için doğru kelime kesinlikle tımarhane idi. Eh, tabii puanlama için bakmam gereken etrafın temiz olup olmadığıydı. Odanın stili bana hiç hitap etmemesine rağmen gerçekten Ölüler Tanrısı'na yakışır bir biçimde dekore edilmişti. Dağınıklık yoktu, kıyafetler ve özel eşyalar toplanmıştı. Duvar kağıtlarını değiştirmiş oldukları da gözümden kaçmadı. Benden aldıkları puan ilk iki kulübe gibi: 4 oldu.

Sıradaki kulübe pasaklı kızlarımın yaşadığı Athena kulübesiydi. Tamam, pasaklı dedim ama içeri girer girmez açıkçası kendimden utandım. Kulübe lideri Lucianna'nın göz altı torbalarından da anlaşıldığı gibi, temizliği saatler sürmüştü. Baykuşlar da çok hoşuma gitmişti, duvar kağıtları da güzel olmuştu. Hemen merakla çalışma odasına girdim ve şok oldum; etraf derli topluydu! Geçen haftaya oranla burada öyle büyük bir gelişme vardı ki, gördüğüm herşeye emin olmak için ikinci kez bakma ihtiyacı hissediyordum. Kızlara birşey çaktırmamaya çalışarak dışarı çıktım. Athena kulübesi tarihinde ilk -ve büyük ihtimalle son- kez benden tam puan almıştı. Aceleyle notumu defterime yazdım: 5.

Ares kulübesindeydi sıra. Kulübe lideri Hermia, kampa yeni gelmiş olmasına rağmen beklediğimden iyi iş çıkarmıştı. Etraf derli topluydu. Dekorun eksikliği ve kısa süren bir temizlik olduğunu anlamam nedeniyle, kulübe bu hafta benden 3 puan alarak, genel duruma göre iyi bir başlangıç yapmıştı.

Şimdiki durağım Hephaistos kulübesiydi. İnanın bana bir Tanrıça ne kadar şok olabilirse, içeri girdiğimde o kadar şok oldum. Hoş, kulübe zaten daha dış duvarlarından kendini ele veriyordu; tertemizdi. Kulübe lideri Alexander, çok iyi iş çıkarmıştı. Tabii, bir erkeğe göre iyi. Yani, içerisi derli topluydu evet ama yerler silinmemişti mesela. Bu ufak eksiklikten fazla puan kırmak istemediğimden bu hafta Hephaistos kulübesine 4 puan verdim. İki şeyi çok severdim: zeka ve yaratıcılık. Bu iki durum da kulübede hemen hissedilebiliyordu.

Bir sonraki adımda karşıma Artemis kulübesi çıktı. İçeriye girdim ve suratımı buruşturdum. Anlaşılan, kulübe lideri Satellite tüm haftayı boş gezerek geçirmişti. Hani size şöyle tarif edeyim: pegasus ahırlarından farksız bir yere dönmüştü avcıların mekanı. Kınayan bakışlarla Satellite'e baktım ve sıfır verme imkanım olmadığından, sinirle yazdım deftere puanı: 1.

Öfkeyle Apollon kulübesine girdiğimde, bir anda sakinleştiğimi hissettim. Kulübe lideri Ange'nin geçen haftaki azarımdan sonra boş durmadığı hemen anlaşılıyordu. Kulübe temiz ve derli topluydu. Ah, tabii biraz özensiz yapılmış gibi geldi bana ama, kızcağızın yorgunluğunu yüzünden okuduğum için, bu hafta 2 puan yükselterek, Apollon kulübesine 3 verdim. Bence kızlar çok iyi gidiyorlardı.

Son durağım Demeter kulübesiydi. Kulübe lideri Selly ben odaya ani bir baskın yapınca şok olmuştu tabii. Çünkü kız kampa geleli daha anca birkaç saat olmuştu, bavulunu bile yerleştirmeye fırsat bulamamıştı. Ama bu... kulübesinin berbat halde olduğu gerçeğini değiştirmezdi. Gaddar olduğumu biliyordum ama benim kitabımda mazeretler yazmazdı. Demeter kulübesi bu hafta denetleyiciden 1 puan aldı.

Melez kafeye gittim genel bir değerlendirme yapmak için. Haftanın birincisi Hades ve Hephaistos kulübelerine ufak bir fark atarak Athena kulübesi olmuştu. İkinciler listesi bu sefer kalabalıktı: gönlümün birincileri Hades ve Hephaistos kulübelerini Zeus ve Poseidon kulübeleri takip ediyordu. En büyük atılımı yapan iki kulübe lideri şüphesiz geçen haftanın sonuncuları Jenny ve Ange olmuştu.
En zor kısma, yani sonuncuyu seçme kısmına gelmişti sıra...
Ares ve Apollon kulübeleri 3 alarak bu hafta bulaşıklardan yırtmışlardı.
Tıpkı geçen hafta gibi yine karşımda iki sonuncu vardı: Artemis ve Demeter kulübeleri.
Bir süre düşündükten sonra ilk hafta yaptığım tercih önceliğini tekrarlayarak, tüm yükü daha kıdemli olanın sırtlamasının daha doğru olacağına karar verdim. Kısacası, bu haftanın kaybedeni Artemis kulübesiydi! Herkesin Satellite'i şiddetle kınamasını önemle rica ettikten sonra, Demeter'in kulübe lideri Selly için de bir uyarı yapmak istiyorum: bu hafta sadece yeni olduğun için bulaşıktan yırttın ve ilk haftaki olumsuz izlenimin sonraki haftalarda puanlamanı etkilemeye devam edecek. Kanıt mı? Canlı örneği karşında duruyor: Ange.

Sonuç olarak: Bir hafta boyunca sürecek sıkıcı mutfak rp'leri yazma görevi Artemis lideri Satellite'in. Haftanın birincisini herkes alkışlasın: Athena kulübesi! Kulübe lideri Lucianna bizi böyle şaşırtmaya devam eder umarım.

Resmen destan yazdım ama bu hafta hak ettiniz, çoğunuz benden takdir aldınız ve ilk haftaya göre kampın genel durumu çok iyi.

Size seven Tanrıçanızdan bugünlük bu kadar, haftaya yeni kurbanları seçmek amaçlı tekrar buluşmak üzere. Kendinize iyi bakın!
http://olimpos.my-rpg.com
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 5:44 pm

Yuppi!yırtmışım Razz sana kolay gelsin kuzen :)Lucy tebrikler rose gelmedi ama sen bizim kulübeye gelirsin dimi Smile
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 9:03 pm

Saol kardeş bu hafta yırttık ve kuzen hakketen kolay gelsin Smile ve lucy evet gel
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 9:56 pm

İşte ben yaa Very Happy Teşekkürler Tanrıça'm, asla 1. olabileceğimi tahmin etmezdim. Bundan sonra da tekrar olamam sanırım... Smile

Apollon kızları, tabii gelirim yardıma ama bayrak kapmacada takımınızı satmayı düşünürseniz *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_twisted
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:31 pm

Lucy Senin tanrı hadesle bir alakanın yok olduğuna zor inanıyorum valla kızım biz apollon kızı olarak dürüstlük ve doğruluk yolundayız dostum malesf kırmızı takımdayız Smile Evil or Very Mad
Altair Obillivion
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Altair Obillivion

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:43 pm

Tüh ya biraz daha uğraşsaymışım keşke *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_biggrin
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:48 pm

Bence ilk haftaya göre gayet iyi Alex Wink

Önümüzdeki hafta aynı şekilde devam ederseniz birincilik için 3 aday var: Poseidon-Hades-Hephaistos kulübeleri. Tabii, bir sürprizle karşılaşabiliriz Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:51 pm

evet haftaya temizliği ben yapıyorum süprizzz Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:56 pm

Hımmm Smile Meraklandım bak şimdi Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:01 pm

Robyn, düzgün yap temizliği, yoksa kazanamayız bak, rakipler çok dişli çıktı Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:05 pm

Eyvah eyvah, sıra Robyn'deyse bittiniz siz Very Happy
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:05 pm

Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:06 pm

Bir erkek ne kadar güzel temizlik yapabilir ki Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:07 pm

Aa Hephaistos kulübesine uğra bakalım, kulübenin dış duvarları bile yıkanmış Razz
Altair Obillivion
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Altair Obillivion

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:08 pm

Pardon anlayamadım. ?
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:10 pm

Rob temizlik rpne Şimdiden başla Birinci olmak için bize bir destan lazım *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_smile

En son Hector Sentius tarafından Paz Ağus. 29, 2010 11:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:12 pm

Alex hakketen titizmiş ama o istisna Ayrıca Hec şimdiden bir temizlik tazısı yazın bence
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:22 pm

Crist, benimkisi sadece bir teklifti Razz

Not: her daim çıkar ilişkilerinden yana olmuşumdur Wink
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:23 pm

Ah ama ben dostça ilişkilerden çok teşk. ama ben almıyım Smile

Not:Lucy sen ve ben zıtmıyız ne?
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:29 pm

Crist iyi temizle birinci olalım tarihe karışalım Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:31 pm

Crist orasını bilemem ama ufak tefek yarışlarla kişiliğimi değerlendirmeniz yanlış olur, kamptaki herkes için düşünmeden kendimi tehlikeye atarım canavarlar veya Titanlar söz konusu olduğunda Wink
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:33 pm

lucy tehlike istiyorsan bizim kulüeye bakmalısın,hernekadar temizlesem de bilimin keşfedemediği böcükler var Razz
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:47 am

Tühh! Karizma çizildi =D

Fena yakalandm şansa bak yha üye olduğum gün denetleme varmış Very Happy
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:57 am

Ange, birkaçını benim için canlı bırak deneylerde işime yarayabilirler Very Happy

Selly, aramıza hoşgeldin Smile
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:20 am

Sağolun kuzenler...
Ben akşam gibi yazmak zorundayım çünkü bilgisayarı kapatacağım ama her gün yazarım,merak etme.
Ve de ben kırmızı takıma geldim.Doğru takım mı kuzenler? Smile
http://www.platis.forummum.net
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:21 am

Selam Sat Smile

Kampın çoğunluğu doğru takım olduğunu düşünüyor ama yanıldıklarını anlayacaklar. Sana şimdiden geçmiş olsun Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:21 am

Eet kuzen Very Happy bizde kırmızı takımdayız Smile
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:22 am

Lucy,yapma lütfen yarışma günü havanı alırsın Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:23 am

Göreceğiz Ange Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)   *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi) Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:27 am

Evet.... Very Happy (grup umarım kazanırız...Şuanda Lucy'e fena dikleniyorum...Kaybedersek dilinde kalırız .... Very Happy)

*Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» *Denetleme 1* (Tarih: 23 Ağustos Pazartesi, Saat: 14:00)
» *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)
» *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)
» *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)
» *Denetleme 5* (Tarih: 13 Ekim Çarşamba)