Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)

+14
Tristan Micah Addison
Athena
Thalia A. Carter
Lena H. Bryce
Seth Mason Black
Hanna Olıvıa Temple
Satellite Morgan
Lara Adams
A. Anna Bianca Sentius
Aldrick R. Carter
Cornelia Fackrell
Clara Thompson
Katherine M. von Dorff
Alexandra Bethany Daniels
18 posters
YazarMesaj
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

*Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Empty
MesajKonu: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 12:08 am

Bu ay yapılacak denetleme biraz insanları yorabilir. Artık daha dişli bir mücadele var gibi. Neyse 10 ve 11 Haziran da herkes sonuçları görecek. Şimdiden tüm kulübelere başarılar ve şanslar...
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 10:50 pm

Yeni bir günün başlangıcında sabah yürüyüşümü yapmış ve yanımda not defterim ve kalemim ile temizlik denetlemesine çıkmıştım. Yeni günün etkisi ile değerlendirmemi yapmak için kulübelerin önüne gittim ve derin bir nefes alarak işime başladım.

İlk sıra Zeus Kulübesi’nindi. Her zaman çok eşy beklediğim kulübe güzel bir çalışma segilemelerine rağmen sanki biraz az mı yapmışlardı bunu? Sabah yataklarını da toplamışlardı ama çok kişi tarafından uğraşılmadığı belliydi. Hemen defterimi açıp kulübenin notunu defterime yazdım . Puanım 3 idi ve bir sonraki kulübeye geçmek için kulübeden ayrıldım.

Poseidon Kulübesi bir sonraki kulübeydi ve heyecanlı bir şekilde kulübenin girişinden geçtim. Kulübe sabah erken kalkıp bir kardeşin zoraki uyandırması ile başlamış olmalılardı temizliğe. Elde ettikleri başarı ise tartışılamazdı. Etraf pırıl pırıldı. Gerçekten temizlik yapan birilerini görmek beni sevindirmişti. Puanım: 4 ve sevin içerisinde uçarak bir sonraki kulübeye geçiş yaptım.

Bir sonraki kulübem Hades Kulübesiydi ve beyaz saçlı güzel bir kızın yaptığı aceleci bir temizlik olmuştu. Yapmadıkları zamanın dağınıklığı toplanmıştı ve yeterince toplu bir kulübe olmuşlardı ama çok da temiz sayılmazlardı. Bir zamanların en iyilerindendi onlar ve daha iyilerini de yapabilirlerdi. Çıkarken puanımı defterime not ettim. Puanım 4’tü. Kulübeden çıkıp bir diğer kulübeye geçtim.

Hera Kulübesine girişten baktım ilk önce. Onlar da bir önceki kulübe gibi bir temizlik yapmışlardı. Çok iyi değillerdi. Daha iyi olabilirlerdi ve yaptıkları kısa bir toplama olmuştu. 4 puanı defterime not edip kulübeden çıktım.

Derin bir nefes alarak tek rakp kulübeye, yani Athena Kulübesine girdim. Bizim kulübenin en büyük rakibi olmalarına şaşmamalı. Öyle bir temizlik yapmışlardı ki, gözlerim ışıldamıştı. Şu ana kadar gördüğüm en muhteşem kulübeydiler. Her yer toplanmış ve temizlenmişti. Çıkarken heyecanla kulübenin puanını 4 olarak yazdım ve oradan ayrıldım.

Kendi kulübeme, yani Afrodit Kulübesine gelince bir anda gözlerim kör oldu. Ne yapmıştık biz ya? En muhteşem temizliğimizi yapmıştık ve daha iyisi de bu ay olamazdı. Her yeri detaylıca temizlemiş, yapılan onca halı yıkama savaşı filan… İyi temizlik yapmışız ve çıkarken mutluluğum dorukta puanımızı yazdım 5! Umutla kendi kulübemden ayrıldım.

Ares Kulübesine geldiğimde baktığım birkaç kulübeden daha güzel bir performans sergilediklerini gördüm. İyi temzilik yapmışlardı ve bu beni sevindirmişti. Sanırım iyice kafayı yememden dolayı. Ya da rekabetin artmasından dolayı. Çıkarken puanımı kaydettim: 4

Hephaistos Kulübesine ağzım kulaklarımda giriyordum ama o da nesi? Pis bir kulübe! İnanamıyorum! Yine mi? Her yer hayalet kasabaya dönmüştü. Nasıl yaşıyorlardı burada? Aklım almıyord. İnsan en azından günlük bir kirlettiği yerleri temizlerdi. Çıkarken puanımı not ettim ve temiz olan kamp havasını içime çektim. Hephaistos Kulübesi de benden ilk 1 puan alandı.

Artemis Kulübesi, şu rekabet işine destek olan büyük kulübelerdendi. O kadar iyi bir temizlik yapılmıştı ve görmeyen olursa gülerdim yani. Çok uğraşmışlardı ve hakkını vererek çalışmışlardı. Gururlu bir iş yapıp hakkını almayı bekliyordu. Sat, yüzünde,kulaklarına varan bir gülümseme ile beni karşılamıştı ve ben oradan ayrılana kadar peşimden gelmişti. Tabii kız haklı. Uğraşmışlar o kadar. Hemen kulübeden çıkınca puanımı kaydettim: 4!

Apollon Kulübesi, yaptıkları uzun ve güzel temizlik sayesinde iyi puan alacaklar arasındaydı. Herkes bir iş yapmıştı ve sanırım bu, artık bu denetlemeden herkesin daha da zorlanacağını belli ediyordu. Tabii son dakika da temizliği yetiştirmeye çalışan birkaç kişiyi de saymazsak sorunsuzdu. Çıkarken gülümseyerek notumu aldım: 4

Demeter Kulübesi insanı yaptığı şeye beğendirme gibi bir avantajı olan güzel kulübeydi. Yaptıkları temizlik yapılamsı gereken gibi olmuştu. Keşke herkes böyle yazabilseydi. Olması gereken temizlikleri ile beni gülümsetebilen kulübe sakinlerine hoşça kal dedikten sonra puanımı yazıyorum: 4

Dionysos Kulübesi, uzun zamandır onlardan görülemeyen bir başarı sergileyerek beni şaşırtmıştı. Sırıtarak tüm kulübeyi dolaştım. Çok iyi değillerdi ama başlangıç için gayet iyi bir temizlik yapmışlardı. Çıkınca puanımı kaydettim: 4 Ne kadar çabuk geçiyordu saatler. Az kalmıştı bu işi bitirmeme.

Hermes Kulübesi de belli bir toplanmaya başlayan kulübeler arasındaydılar. Tabii haksız da sayılmazlar.. Yaptıkları iş sayesinde kulübe düzelmişti ama sanki biraz az mı olmuştu ne? Sanki çoğu kardeş katılmamış iş birkaç kişiye düşmüş gibiydi. Çıkarken puanımı not ettim: 4

Sıradaki Hestia Kulübesi, rahibeleri tarafından çekip çevirilmiş, bambaşka bir kulübe olmaya aday olmuştu. Kulübe sakinlerinden bazıları temziliğe katılmasalarda iki rahibe işi çok da güzel halletmişlerdi. Eksiklikleri vardı elbette. Kısa tutmuşlardı sanki. Çıkarken puanımı 4 olarak kaydettim ve bir sonraki kulübeye ilerlemeye başladım.

Artık anlamak çok zor olmasa da Persephone Kulübesi temizliklerde ilk sıralarda görüleceklerden o kesin. Kulübe eskisine yakın bir performans yapamamışlardı ama yinede güzel bir iş çıkartmışlardı. Birkaç kardeş güzel bir şekilde halletmişti işini. Çıkmadan önce not defterime puanımı 4 olarak kaydettikten sonra bir sonrakine geçtim.

Nyks Kulübesi çok kısa olduğunu düşündüğüm kulübelerdendi. Çok yakıştırdığımı söyleyemeyeceğim. Kulübe çok güzel bir şekilde de temizlenmemişti. Verebileceğim puanları düşünerek en uygun puanın 3 olduğuna karar verdim ve kulübeden çıktım.

Hekate Kulübesi de çok iş yapmayanlardan. Daha uzun ve güzel yapabilirlerdi. Kulübenin temizliği sanki aceleci de olmuştu. Neyse çıkarken notumu 3 diye alıp diğer bir kulübeye doğru yol almaya başladım.

Hypnos Kulübesi, çalışıp kulübelerini düzeltmeye adamış insanlarla doluymuş. Kulübe ışıl ışıl olmauştu. Çok iyi değildi ama kötü de sayılmazdı. Vereceğim puanı kararlaştırıp defterime 4 diye kaydettim.

Amphitrite Kulübesi, çok güzel olmasada güzel bir iş çıkartmışlardı. Dikkatli bakınca göze çarpan bir sürü eksiklik de vardı. Olsun. Güzel yaptıkları işin sonucu almayı hak ediyorlardı.. çıkarken son puanımı da ekledim:4

Şimdi sıralamaya geldik.

1~ Afrodit Kulübesi>5!
2~ Athena Kulübesi> 4
3~ Artemis Kulübesi> 4
4~ Poseidon Kulübesi> 4
5~ Apollon Kulübesi> 4
6~ Amphitrite Kulübesi>4
7~ Demeter Kulübesi > 4
8~ Ares Kulübesi> 4
9~ Hermes Kulübesi> 4
10~Hypnos Kulübesi > 4
11~ Persephone Kulübesi > 4
12~ Dionysos Kulübesi >4
13~Hera Kulübesi > 4
14~ Hestia Kulübesi > 4
15~Hades Kulübesi> 4
16~Zeus Kulübesi> 3
17~ Hekate Kulübesi> 3
18~ Nyks Kulübesi >3
19~ Hephaistos Kulübesi> 1!

Arkadaşlar, kimi nereye yerleştireceğimi şaşıracak kadar zorlu bir denetlemeydi. Sanırım ilk defa bir tane 1! alan kulübe var. Bu bence iyi bir şey. Ayrıca sıralamasında sorun olan varsa pm veya sayfa aracılığıyla iletebilir. Hata olabilir. Eğer puanınızın veya sıralamanızda yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız da pm atabilirsiniz. Ayrıca kendi kulübemi de tebrik ediyorum. Tarihte ilk Very Happy Ayrıca iyi puanlar alan tüm kulübeleri de tebrik ediyorum Very Happy
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 10:56 pm

Persephone'da temizliğe kim yazmadıysa, Cass onları dövecek.
Ama Poseidon için çok sevindim! Smile

Tebrikler Afrodit Kulübesi. Smile
http://camelot.hareketforum.org/
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 10:59 pm

Herkes'i tebrik ediyorum, Afrodit kulübesini özellikle Wink
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 11:00 pm

Teşekkürler dostlar bende sizi tebrik ediyorum Very Happy
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 11:13 pm

Ayy bu ayı çok sevdim, benim dışımda da yazanlar olunca bakın nasılda yükseliyoruz Poseidon kulübesi! Very Happy
Amphitrite kulübesi için diyemiyorum bir şey ama en azından ilk 10'dan düşmemişiz. ^^
Ayrıca Afrodit kulübesini tebrik ederim, Afrodit çok sevindiğini söylüyor Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 11:15 pm

Öyle mi söylüyor annem Very Happy
Daha çok sevineceğini de iletirsen sevinirim o zaman Very Happy
Poseidon Kulübesi yükselir ayrıca. Bu sefer çok da iyi yazdılar Very Happy
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 11:18 pm

Zeus'un böyle alması normal . Diğer denetlemede çoşacağız ama Very Happy

Bu arada Kevin'a girmeden söyleyeyim. Ryan'a bolcana teşekkürler. Eğer 4 puan aldıysak , onun harika rp'si sayesindedir Smile Smile
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 11:21 pm

Bir dakika Afrodit kulübesi, birinci? Aaaaa!!! Biri beni kulübeye taşısın mutluluktan bayıldım! Razz Kaç denetlemedir bunun hayalini kuruyorduk ve sonunda birinciyiz. Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 11:23 pm

Ben taşırım kuzum seni Very Happy
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 12:53 am

Evettttt!!!! Coşuyorum şuan yaaaa. Very Happy

Sonunda birinci olduk,güzel bir duyguymuş. Very Happy

Korkun bizden,Afrodit kulübesi geri döndü! Twisted Evil
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 1:22 am

Tebrikler Afrodit kulübesi, tebrikler Athena kulübesi. Smile

-bizbunukulübedekonuşucazgardaşlarım- I love you
http://www.platis.forummum.net
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 1:57 am

Tebrikler Afrodit Kulübesi.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 2:02 am

Tebrikler Afrodit Kulübesi Very Happy
Hermes Kulübsei olarak 9. olduk çok sevinçliyim*Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) 501930lol!
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 3:16 am

Tebrikler afrodit ve athena! Very Happy
-Satbencedekonuşalımbizbunu- Twisted Evil
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 3:20 am

Teşekkürler, sağ olun sağ olun Very Happy

sadece Lara açsın tamam mı?:
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 3:51 am

çooook muyluyuuuummm Very Happy tebrikler bize Razz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 3:51 am

Havalara uçup kulübede parti mi versek?
Şaka elbette Very Happy
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 4:58 am

Afrodit kulübesi ve birinciliği ufacık bir farkla kaçırdığı belli olan Athena kulübesi, tebrikler.

Hephaistos kulübesi!! Bir hafta kampın mutfağından çıkmıyorsunuz. {Bulaşık rp'si x 7}
http://olimpos.my-rpg.com
Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 8:26 am

Hermes kulübesi ilk 10'da demek. Vay canına! Razz

Bir sonraki ay Zeus da orada olacak. Cool
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 8:16 pm

Bir düşüş! Ama ilk 10'un içerisinde olmak da hoş bir duygu^^ Ne kadar iyimserim Razz Bu arada Afrodit Kulübesini de tebrik ederim. Smile
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 9:37 pm

heheyt 1.olmuşuzzzzz çokkkkk mutluyum Very Happy azmin zaferi diye ben buna derim Very Happy evet bundan sonra bizden korkun Twisted Evil

bizi tebrik eden herkese teşekkürler Very Happy
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 9:48 pm

Sadece çakma Eris baksın.:
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Emily Cocteau-Evans
Hera'nın (manevi) Çocuğu/Kulübe Lideri
Hera'nın (manevi) Çocuğu/Kulübe Lideri
Emily Cocteau-Evans

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 10:17 pm

Afrodit kulübesi tebrikler^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 10:21 pm

Herkesi, özellikle Afrodit Kulübesini çok tebrik ediyorum. Eh, nede olsa hala kardeşlerim sayılırlar(:
Bizim sonucu hiç beğenmedim, hiç. Bir daha ki ayda böyle olursa kulübede savaş çıkacak Suspect
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 2:24 am

Kulübem ve kendim adına çok teşekkür ederim herkese Very Happy

Sadece Lara baksın..:
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)   *Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran) Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 3:29 am

Surat hatlarındaki gerilmeyi saklamaya çalışarak gülümser ve kendini sıkarak "Tebrikler Afrodit kulübesi." der. Sonra hışımla arkasını dönüp gözü dönmüş bir şekilde kulübesine döner. Mad

*Denetleme 13*(Tarih:10/11 Haziran)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *Denetleme 2* (Tarih: 30 Ağustos Pazartesi)
» *Denetleme 3* (Tarih: 6 Eylül Pazartesi)
» *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)
» *Denetleme 4* (Tarih: 13 Eylül Pazartesi)
» *Denetleme 5* (Tarih: 13 Ekim Çarşamba)