Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı

+12
Lucianna Fackrell
Kristen Reneé Dawson
Shylâ Fackrell
Ares
Eduard Ryan Longrange
Aleda Beth Hwang
A. Anna Bianca Sentius
Hermia Aigian Cocteau
Cassandra Masen
Proserpina Riddle
Clara Thompson
Alexandra Bethany Daniels
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Empty
MesajKonu: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 1:39 am

Tüm kulübeler 1 hafta içerisinde temizlik işlemlerini tamamlasınlar.
10 Aralık Cuma günü denetleme tarafımca yapılacaktır.

En son Alexandra Regina Daniels tarafından Cuma Ara. 10, 2010 4:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: 7. Denetleme Sonuçları   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:04 am

Öğle güneşinde üzerime sportif bir şeyler giyip kulübemden ayrıldım. Defterim ve kalemim de yanımdaydı. Bugün kulübe denetlemesi vardı çünkü. Heyecanlı bir şekilde Zeus Kulübesine doğru yol aldım.

Zeus Kulübesigeçen haftadan beri hiçbir şey değişmemiş bir şekilde duruyordu. Geçiştirilmiş bir temizlikti ve güzel değildi. Hatalarda fazlaydı. Çıkarken ilk puanımı üzgünce yazdım 2

Poseidon Kulübesi geçen haftaki kaadr başarılı değildi ama temizlikleri iyiydi. Gülümsedim ve Lia’nın emeğine 4 verdim. Kulübeden çıkarak Hades Kulübesine doğru yol aldım.

Hades Kulübesi, tüm kulübelerin aksine daha fazla hayal gücü ile yapılmış bir temizliğe maruz kalmıştı. Etrafda bazı aksaklıklar vardı ama bu ay daha güzeldi temzilikleri. Çıkarken puanı defterime yazdım. 4

İstemeye istemeye Hera kulübesine girdim. Bir an içimden 1 vermek geldi ama adaletli olmalıydım. Çok iyi bir temizlik değildi. Bu yüzden defterime notu yazdım :2

Athena Kulübesi geçen seferki iyiliğini kaybetmişti galiba.Temzlik iyiydi ama Sere temizlikde bizi seyrettiği için galiba unutmuş işini. İmreniyorlar bize[bknz:kendini beğenmek]Defterime gülerek notumu yazdım 4

Kendi kulübeme geldiğimde güzüm açıldı biraz. Ne kadar da güzel olmuştu. Bu sefer hiç de kavga olmamıştı ve komik olayda sessizdi. Kuzuların sessizliği gibi. Rose eğilip verdiğim puanı görmeye çalışıyordu ama çıkınca puanımı yazdım: 4

Ares Kulübesi;Adrian ve Amanda’nın temizliğini saymazsak, Kristen’ın çok fazla hatası olduğu ortadaydı[yazım hataları]. Kendi kulübem kadar beğendiğim bir kulübe olmuştu bu. Çıkınca puanımı geçirdim:5

Artemis Kulübesi; girişden belliydiki güzel bir temzilik ve güzel kokular. Sat beni kapıda karşıladı ve tüm kulübeyi dolaştırdı. Şu an gördüğüm en iyi 4 kulübe arasındaydı ve 5. Kulübeye kadar çıkmıştı sıralama. Gülümseyerek ayrıldım:4

Apollon Kulübesi;Yerinde sayan kulübeler arasındaydı. Kısa bir temizlik olmuştu. Crist yapmıştı ama özensizdi. Beklediğimden daha iyi değildi kısaca. Puanım:3

Demeter kulübesi de özensiz ve kısa bir temizlik yapmıştı. Yerinde sayan kulübelerdendi o da. Puanım:4

Hepaistos Kulübesine[üvey kardeş yuvası kısaca] girince daha iyi bir temizlik gördüm. Bu sefer-her ne kadar hataları olsada- iyi bir temizlik yapmışlardı.Dionysos Kulübesine giderken notumu yazdım:4

Dionysos Kulübesi, Medusa’nın İni gibi olmuştu.Her yer iğrençti. Hızla oaradan çıktım. Hafızamdaki yeri hiç değişmeyeceki.Puanıma gelince. Elbette:1!

Hermes Kulübesinde de aynı durum vardı. Bu kadar kişinn arasında temilik yapmak zor olabilirdi ama Amy ve Al’a kızdım. Çok pisti. Puanım ise:1!Hestia Kulübesine doğru umutlarla ilerlemeye başladım.Puan:1

Hestia Kulübesini ise yeni kardeşleri yapmıştı. Yeni bile olsa temizlik iyi olmalıydı. Oysaki her yer pisti.Puanım:3

Persephone Kulübesi; işlerini Ken’e yaptırmasalrdı daha iyi bir sonuç alacaklardı. İyi bir temizlik olmuştu fakat hatalar vardı. Ne olusa olsun kısa olmuştu temizlikleri. Ayrıca –Hephaistos Çocukları yüzünden- nerenin temiz olduğunu pek anlamadım ama en iyi 6 rp’den biri onların o kesin.Puanım:4

Nyks Kulübesi; eski formunu koruyordu. Kısaca, iğrençti. Dışarıdan görünüyordu bu. İçeri girmekde zorlandım aa kirli bir kulübe pek de güzel olmadı.Puanım:1!
Hakate Kulübesi=Yol geçen sinek hanı. 2 dakika bile almayan bir temizlik olmuş bu. Yinede bazı işler görmüştü bu. Puanım:2

Sıralama
Zeus Kulübesi,2
Poseidon Kulübesi, 4
Hades Kulübesi, 4
Hera Kulübesi, 2
Athena Kulübesi, 4
Afrodit Kulübesi, 4
Ares Kulübesi, 5
Hephaistos Kulübesi, 4
Artemis Kulübesi, 4
Apollon Kulübesi, 3
Demeter Kulübesi, 4
Dionysos Kulübesi,1
Hermes Kulübesi, 1
Hestia Kulübesi, 2
Persephone Kulübesi, 4
Nyks Kulübesi,1
Hekate Kulübesi,

5 birinci olamadığına göre:
1 Ares
2 Persephone
3 Artemis
4 Afrodit
5 Athena
6 Hades
7 Poseidon
8 Demeter
9 Hephaistos
Bunlar 4 ve 5 alan Kulübelerdi.

Hiçbir torpil yapmadığımı ve sadece iyi olan kulübeleri yazdığımı belirtirim.

Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:07 am

Heyyoo! 8. olmuşuz -gibi bir şey yani-
Süperrr! Tebrik istiyorum kardeşler! =)
Proserpina Riddle
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Proserpina Riddle

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:09 am

4 puan almışız, yine. (2. miyiz neyiz sırasız sanırım o.) Very Happy
Bu da bir başarıdır tebrik ediyorum arkadaşlarımı.
Ayrıca Ares kulübesine de tebrikler. jocolor

En son Chephia Charlotte Devonne tarafından Cuma Ara. 10, 2010 4:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:09 am

oleeyyy bayıldım ben bu puanlamaya harikasın Alex Very Happy
http://camelot.hareketforum.org/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:16 am

Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! cheers
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:21 am

Eh yani bir harikalığımız var elbet ama ne diyem bilmirem beğenirem sizi dostlar. Lotte;O gerçek sıralama. 2. sizsiniz Smile
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:30 am

Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cheers Very Happy Razz Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:31 am

Eeeeee uzun değerlendiren yok mu?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:40 am

Ben değerlendiriyim Razz
Çoğu kulübenin temizlik rp'sini okudum. Ben Persephone veya Athena kulübesi birinci olur diye bekliyordum. O yüzden biraz şaşkınım. Bizim için sürpriz oldu. Bulaşık cezası alıcak kulübeleri zaten tahmin etmek zor değildi. Ancak Herkes kulübesinin üye sayısı arttığına göre bir sonraki değerlendirmede fırlama yapıcaklarını düşünüyorum. Bir de Poseidon kulübesinin rp'sini çok beğenmiştim Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:47 am

Bana da açıklama düştü şimdi.
Bence de Poseidon Kulübesinin ki güzel idi ama rp sizinkine ve bağzı kulübelere oranla kısaydı.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 6:07 am

4! Sad

Şaka yapıyorum bu rp'ye bu puan iyi Smile
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 6:56 am

Hayıır~ Kesinlikle Amy ve benim hiç bir suçumuz yok, suç tamamen Isabelle ve Luke'un.. -.- Temizlik sırası onlardaydı... Onların peşinden koşacak değilim bulaşıklarıda beraber kardeş kardeş yıkasınlar. Very Happy
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:04 am

hiç olmassa sıralamaya girdik Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:23 am

Ares kulübesiiiii!!! What's your perfection??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:24 am

Ares kulübesine: Ma-şal-lah! cheers
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:25 am

Adrian Black demiş ki:

Ares kulübesineeee ; Ma-şal-lah! cheers
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 8:35 am

Adrian Black demiş ki:

Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 3:12 am

Ay tamam anladık Smile
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 4:46 am

ama ben yokum

Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 4:54 am

bencede
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 4:56 am

Very Happy Tam olduk artık Very Happy her yerde bu söz duyulacak gibime geliyor Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 6:25 am

Sırada kulübe puanlaması var, hazır olun ^^
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:46 am

Ne?! O kadar posta beşincilik mi?! Nerede bu devlet?! Razz

*

Ares kulübesini tebrik ederim, bir de tabii Persephone'u. Smile Bu arada Robyn yine döktürmüş, Hades'te bence tüm temizlikleri o yapmalı. cheers
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 10:32 am

Ares'i tebrik ederim fakat ben de Lucy'e katılıyorum. Nerde bu devlet ! Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 10:34 am

Devlet biraz da bizden yana olsun ama değil mi ^^ Anarşist rejimin savunucuları hep Ares çocukları olmak mı zorunda? Rolling Eyes
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 7:32 pm

Devlet torpilde yapmıyo amaa Sad
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:29 pm

Eduard R. Longrange demiş ki:
hiç olmassa sıralamaya girdik Very Happy
Evet giremeyenlerde var
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 12:49 pm

Ah, bu denetlemenin cezalarını yazmayı unutmuşum!

Dionysos, Kamp mutfağında bulaşık rp'si x 10 post.
Hermes, kulübede ekstradan yapılacak bir ceza temizliği.
Nyks, Pegasus ahırlarında temizlik rp'si x 5 post.

*Bu arada cezalarını biriktiren kulübelere cidden acıyorum, yarınınızı düşünün biraz arkadaşlar, bunun yazı da var yani. Kış uygulamamız gereği cezaları sadece kurgusal tutuyorum ama yazın işiniz eziyete dönüşebilir. Twisted Evil
http://olimpos.my-rpg.com
Charles Hilfiger
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Charles Hilfiger

MesajKonu: Geri: Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı   Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 9:57 am

Tanrıçam bir de kardeşlerim online olsaydı çok güzel olacaktı..
Tek başıma on post nasıl yaparım bilemiyorum Rolling Eyes Sad

Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» *Denetleme 6*(Tarih: 12 Kasım Cuma)
» Denetleme 14 *8-9 Temmuz* Açıklandı*
» Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!
» Denetleme 10 // 3/4 Mart 2011! Açıklandı!
» Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı