Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı

+14
Satellite Morgan
Rose Denise Harris
Theodor Aquila
Lucianna Fackrell
Hektor Carter
Ange Morgan Lamartine
Athena
Lara Adams
A. Anna Bianca Sentius
A. Raina Lindgren
Kevin Least
Alexia Sophie Russell
Edward J. F. Newgate
Alexandra Bethany Daniels
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Empty
MesajKonu: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 9:20 pm

Geç haber verdiğim için üzgünüm ama denetleme yarın yapılacaktır. Tüm kulübelerin denetlemelerini bitirmesini rica ederim...

En son Alexandra Regina Daniels tarafından Perş. Şub. 03, 2011 1:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Det   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:21 am

Başka bir denetleme için sabah erkenden kalktım ve hazırlandım. Daha iyi olacağını tahmin ettiğim bir denetlemeydi bu. Yüzümde bir gülümseme ile denetlemeye başladım.
Zeus Kulübesi, yine bir hayal kırıklığı olarak kazındı beynime. Çok temiz olduğu söylenemezdi ve değildi de. Kafamı sallayarak kulübeden çıktım ve notumu oldım:1!

Poseidon Kulübesi,yine iyi bir çalışma yapmış ve mükemmel bir sonu çıkmıştı. Detaylı ve uzun bir temizlik olduğu belliydi ve güzeldi. Moralim düzelmişti. Kulübeden çıkınca puanımı verdim. Elbette 4! : )

Hades Kulübesi, herhalde Zeus kulübesi ile anlaşma yapıp temizlik yapmama kararı almışlar.Bozuk bir moral, iğrençlik derecesinde pis bir kulübe. Çıkınca puanımı aldım:1!

Hera Kulübesi,yine bir iğrençlikler kulübesi. Zaten onlardan beklediğim şey. Pis bir kulübe! Çıkınca puanımı verdim:1!

Athena Kulübesi sakinleri, hep bir arada toplanmış ve güzel bir temizlik yapmışlardı. Detaylı ve mükemmel olmuştu bu. İçeri girince gönlünüz açılıyordu. Partiden sonra da iyice toparlanmıştı. Kesin kes bu Lucy’nin fikriydi. Çıkınca puanımı verdim:4. : )

Afrodit Kulübesi, yani benim bulunduğum kulübem. Şuana kadar gördüğüm en güzel listesindeydi. Güzel bir temizlik yapmıştık. Ama daha bekleyen kulübeler vardı ve onları görmem gerekiyordu. Çıkınca puanımı not ettim:4

Ares Kulübesi, içeri girdiğim anda beni ok eden ilk kulübe olmuştu. Ağzım bir karış açık bakakalmıştım. Hep toplu olan kulübede eski kovboy filmi misali yerde top samanlar tozlar uçuyordu. Öksüre, aksıra,tıksıra kulübeden çıktım. Çıkınca da puanı not ettim:1!

Hephaistos Kulübesi, içeri girmeye korktuğum kulübelerdendir. Bir zamanlar. O kulübeden nasıl kaçtığımı hatırlıyorum da… Neyse. İçerisi son derece güzel olmuştu. İşte beklediğim güzel kulüğbe. Ares kukübesinden sonra yüzümü aydınlatmıştı. Hemen puanımı not ettim:4 : )

Artemis Kulübesi, herhalde güzel bir temizlik yapmışlardı. Sat beni kapının önünde bekliyordu. Yüzünde kulaklarına kadar giden bir gülümseme. Sanırım mükemmel olmuştu temizlik. İçeri girdiğimde gözlerim kamaştı diyebilirim. O kadar güzel olmuştu kulübe. Bayağıuğraşıldığı ve uzun zaman aldığı belliydi. Çıkınca puanımı gülümseyerek not ettim:4 : )

Apollon Kulübesi,muhteşemliği ile bana güneşi andırıyordu. Bayağı uğraşılmış ve çoğu kulübe sakininin katıldığı belliydi. Hemen puanımı not ettim ve oradan ayrıldım:4 : )

Demeter Kulübesi, temizliklerini güzel yapmış kulübeler arasındaydı. Güzel olmuştu ve etraf ışıl ışıldı. Kulübe sakinleri heyecanlıydı ve onları şaşırtmak istiyordum. Fazla şaşırmayacaklardı ama olsun. Hemen puanımı not ettim ve diğer kulübeye doğru yol aldım:4

Dionysos Kulübesi, çok uzun olmayan bit temizlik yapmıştı. Ayrıntılı değildi ve çok da beğenmemiştim ama hiç yapmayanlara kıyasla iyiydi. Hemen puanımı not ettim:3

Hermes Kulübesi, yine çok uzun olduğunu söyleyemeyeceğim bir kulübeydi. Yapılmıştı ve iyiydi. Çok ayrıntılı değildi. Şimdi kıyaslamaya kalkarsak çok eksikleri vardı. Her neyse. Hemen puanımı not ettim:4

Hestia Kulübesi, beni yapmadıkları temizlemeyle çok üzmüşlerdi. Neredeyse boş denebilirdi etrafa. Pis ve kokuyordu. Şok içerisinde geri çıktım ve puanımı not ettim:1
Persephone Kulübesi, gülümseyerek içeri girdiğim ve emin olduğum bir kulübeydi. İçeri girince bir bozulma yaşadım. Etraf nasıl olmuştu ya! Bir zamanlar listenin ilk 3’ünde yer alan kulübe pis idi. Tanrıça Persephone görse ne derdi acaba? Çıkınca üzüntü karışık sinirle puanımı not ettim:1!

Nyks Kulübesi, hiçbir şey beklemediğim bir kulübeydi. İçeri girince de şaşırmadım. Hemen çıktım ve notumu aldım:1

Hakate Kulübesi, kısaca:pis iğren, çksürten,kaşındıran,boğultan bir kulübe. Puanım: normal olarak, 1 gibi bir sayı.1

Hypnos Kulübesi, çok iyi olmasada iyi bir temizlik yapmışlardı ve son oldukları için yüzümde bir tebessüme neden olmuşlardı. Çıkınca puanımı aldım:3

En İyiler
*Apollon*
Artemis
Athena
Afrodit
Poseidon
Hephaistos
Demeter
Başta Apollon Kulübesi olmak üzere 4 Puan alan tüm kulübeleri tebrik ederim. 3 Alanlar biraz daha uzatırlarsa sevinirim. 1 alanlar için ise: Athena'nın gazabından korkun.

PS:Apollon Çocukları Grubunun şerefine tüm renkler sarı olmuştur.

En son Alexandra Regina Daniels tarafından Perş. Şub. 03, 2011 1:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:30 am

Evet Very Happy İşte Kardeş kavgaları ile 1. olduk yaşasın Very Happy Lucy sana gülücükler gönderiyorum Very Happy 1. yine biz olacağız Very Happy
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:32 am

Yüzünde tebessüme neden olduysak neden duygusuz çıkıyorsun? Very Happy Şaka şaka, cezadan yırttık en azından...
Bu arada tebrikler Apollon Kulübesi! Yes
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:33 am

Sağ ol devrik cümleyi düzelteyim o zaman Smile
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:39 am

Dionysos Kulübesi ceza serisini bitirdi Very Happy
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:42 am

Oh yine yırttık ya. Razz Evet yırttık diyorum hattaha şimdi gidip denetleme 10'u yapıcam. Razz

Apollon kulübesi tebrikler!
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 2:00 am

Bravo Afrodit Kulübesiii!!!!

(Sevgili kardeşlerim bir daha ki temizliğe yazmazsanız başınıza kötü şeyler gelebilir!)
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 2:12 am

Bencede yaaaaa!

Ablam dershaneden geldikten sonra çok pis havalancak ve ben çekeceğim.Bunun sorumlusu ise rp'yi yazmayan kardeşlerim! Evil or Very Mad

(Ciddiyim zaten Ocak ayının puanlamasında baya çektim onu. Evil or Very Mad )
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 2:45 am

Nee? Athena yine mi 1. olamadı? Suspect Kulübe her an buharlaşabilir, hazırlıklı olun. Evil or Very Mad

Neyse, geçelim tarafsız tanrıça moduna. Razz
Apollon kulübesini tebrik ederim! Yükselişiniz herkes gibi beni de çok şaşırtmıştı ama zirveye tutunmaya kararlı görünüyorsunuz, tam gaz devam. Wink Artemis, Athena ve Afrodit kulübeleriyle Poseidon'u da tebrik ediyorum, Poseidon canlan biraz artık.
Denetleme için yazmış olan tüm kulübelere teşekkürler, 3 alanlar da benim gözümde değerli, ortada bir emek var sonuçta. Smile
Gelelim 1'lere. Twisted Evil
Zeus, kulübede ceza temizliği (no 9)
Hades ve Hera, aynı şekilde, 9. denetleme için ceza temizliği
Ares, Hestia, Persephone kulübeleri kamp mutfağına gidiyorlar, bulaşık cezası x 7, yani bir hafta.
Nyks, üzgünüm ama pegasus ahırlarında temizlik x 1
Hekate, siz Olimpos'a gidip küçük tanrılar mahallesinde sokakları temizliyorsunuz.
Bu sefer cezaları hafif mi tuttum biraz sanki? Smile
http://olimpos.my-rpg.com
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 3:05 am

Evvet!Diğer temizliktede bomba gibi olacağız Razz Yon ve Teo bir daha siz temizleyin uğur getirio Very Happy
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 3:53 am

Athena demiş ki:
Nee? Athena yine mi 1. olamadı? Suspect Kulübe her an buharlaşabilir, hazırlıklı olun. Evil or Very Mad

Neyse, geçelim tarafsız tanrıça moduna. Razz
Apollon kulübesini tebrik ederim! Yükselişiniz herkes gibi beni de çok şaşırtmıştı ama zirveye tutunmaya kararlı görünüyorsunuz, tam gaz devam. Wink Artemis, Athena ve Afrodit kulübeleriyle Poseidon'u da tebrik ediyorum, Poseidon canlan biraz artık.
Denetleme için yazmış olan tüm kulübelere teşekkürler, 3 alanlar da benim gözümde değerli, ortada bir emek var sonuçta. Smile
Gelelim 1'lere. Twisted Evil
Zeus, kulübede ceza temizliği (no 9)
Hades ve Hera, aynı şekilde, 9. denetleme için ceza temizliği
Ares, Hestia, Persephone kulübeleri kamp mutfağına gidiyorlar, bulaşık cezası x 7, yani bir hafta.
Nyks, üzgünüm ama pegasus ahırlarında temizlik x 1
Hekate, siz Olimpos'a gidip küçük tanrılar mahallesinde sokakları temizliyorsunuz.
Bu sefer cezaları hafif mi tuttum biraz sanki? Smile

İşte bu ! Hekate kulübesine verilen cezayı çok sevdim Twisted Evil Mahallemiz temizlenecek sonunda Very Happy (Razz)
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:02 am

Off Hektor! Very Happy

Ya ama... ama... ama... nasıl? Niye yine 1. olamadık? Sad 2. de olamamışız. Sad Neyse, üçüncülük de bir teselli, ne yapalım... Kardeşler denetleme 10'u şu 75. serbest kurguyla birleştirtmeyin bana, bir sonraki aya kesin birinci olalım. Twisted Evil

Apollon kulübesini... ıhh, şey, tebrik ederim. silent
Artemis'i, Poseidon'u falan diğer kulübeleri de. Smile
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:47 am

Vay bee birinciliklere doymuyoruz resmen yaa Very Happy
Valla Yon iyi etmişiz güreşerek baksana birinciliğe getirdi bu bizi Very Happy
Ange bence kardeşlerimize de fırsat vermek gerek biz yeterince yorulduk Razz
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:48 am

Hımm, 5. olmuşuz. İyi iyi, gecenin köründe bir telaşla yazmıştım o rp'yi :DApollon kulübesini tebrik ederim, size de oh olsun Hades kulübesi.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 5:13 am

Yaşasın Biz!! Very Happy

Coştuk bu kadar diğerinde düşeceğiz iddiaya girebilirm Smile
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 5:30 am

Aaa. İkinci olmuşuz, her neyse tebrikler Apollon Kulübesi.

Eh, gelecek sefere birinci oluruz artık; umarım.
http://www.platis.forummum.net
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 5:57 am

Oluruz Sat,merak etme Very Happy
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 6:16 am

Böyle kardeşlerim olursa tabi oluruz. Very Happy Biraz daha kasmamız gerek sadece. Very Happy
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 6:52 am

Bu sefer Teo ve Ben havlu fırlattık Very Happy Yeter ya hep biz mi yapalım Very Happy Tiff- Crist ve Kev yapsın Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 7:02 am

Flaş flaş flaş Apollon kulübesinde ilk çatlak! Bunu sevdim. Razz
Hımm, sıra Artemis'te bir çatlakta. tongue Nica, biliyor musun Sat seni hiç sevmiyormuş... What a Face
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:24 am

Fesat düşünce dağıtmayalım Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:47 am

Birinciliği bize bırakın, dağıtmayalım. Razz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:49 am

Herkes mutlu ne güzel Smile Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:58 am

Bu iyiydi. Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:15 am

Evet ben bu sonuçtan gayet memnunum Very Happy BU bizi 1.liğe taşıyacak yegane basamaklardan biri Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:16 am

Bizde çatlak yok birinciliği kaptırmayacağız yerekirse Yon'a tekrar yalvarırım Razz

(Tavsiye etmiyorum insanı peşinden sürüklüyor Razz )
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:34 am

Bizim de temizlik manyağı Sere'miz Summ'ımız var hıhh. Razz 10. denetleme Athena kulübesinin galibiyetiyle sonuçlansın artık. Aylardır birinciliklere hasret kaldık. Sad
Kevin Least

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:41 am

Siz birinciliklere hasret kaldınız biz 2 puana Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı   Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:43 am

Very Happy Ben inanıyorum, Dionysos bir gün denetlemeden 5 puan alacak. Razz

Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Denetleme 10 // 3/4 Mart 2011! Açıklandı!
» Denetleme 15*7-8 Ağustos 2011* Açıklandı*
» 8. Yarış (4 Şubat 2011 ~ 11 Şubat 2011 arası)
» 7. Yarış (03 Şubat 2011-10 Şubat 2011 arası)
» Denetleme 14 *8-9 Temmuz* Açıklandı*