Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!

+23
Robert Harris
Athena
Leo Zack Lamartine
Clara Thompson
Serena Su Hanzadeoğlu
Nina Sayers
Edward Kevin Hawke
Kathie Mitchiel Davies
Peter Karl Bouveir
Mark William Trully
Alexandra Bethany Daniels
Georgina Orwell
Kevin Least
Lucianna Fackrell
Marcus L. Stanislaus
Leonardo di Muérte
Zack Cliff Burton
Terra M. Winchester
Katherine M. von Dorff
Satellite Morgan
Tristan Micah Addison
Fenix Blume
Hermia Aigian Cocteau
27 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Empty
MesajKonu: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:26 am

~Başlık Athena tarafından düzenlenmiştir!!

Alexandra'nın uzun süre siteye girmemesi dolayısıyla geciken denetlemeyi yapma görevi, tarafımdan Hermia'ya verilmiştir.
Yaşanan karışıklık dolayısıyla üzgünüm arkadaşlar, dün açıklanan Alexandra'ya ait sonuçlar geçersizdir çünkü bu ayın denetlemesini yapmakla yükümlü kişi Hermia'ydı. İletişimde yaşanan sıkıntılar nedeniyle iki ayrı denetleme yapıldı kısacası ama biz, Hermia'nınkini dikkate alacağız. İzninizle, Hermia'ya ait denetleme sonuçlarını yayınlıyorum. Tekrar söylüyorum; dün açıklanan sonuçlar ge-çer-siz!

Bu bana göre bir iş değildi. Her ne kadar ‘düzen düzen!’ diye dolaşan biri olsam da denetleme işi gerçektende zor bir işti. Bizim kulübede pekdoğru dürüst kağıt bulunmadığından büyük evden aldığım bir defterle kulübelerin bulunduğu ters u şeklindeki bölgemize geldim. Uzaktan bakarak tek tek kulübeleri sayıp defterden aşağı ‘1,2,3,4.. 8,9..’’ diyeyazdım. 1 numaraya Zeus’u yerleştirdim yanına ok çıkardım. Ve dümdüz yürümeye başladım.

1)Zeus Kulübesi => Önce camdan şöyle bir baktım içeri girilmeye değer mi diye aslında camlar biraz lekeliydi ama
içersin 1 hafta önceki Zeus kulübesine benzemiyordu. Kapıyı tıklatıp içeri girdim. Leo ve Marc’tan ne kadar haz etmesem de çıkardıkları iş iyi idi gene de sadece temiz bir Zeus kulübesiydi fazladan bir şey katmamışlardı. Kulübeden çıkınca notumu yazdım. ‘4’

2)Poseidon Kulübesi=> Açıkçası 4 su perisinden iyi bir temizlik bekliyordum.Ama yine de mükemmel olmayan bir temizlik yapmışlardı. Kulübedeki 4 kişi keyfine bakmışta diğer 1 kişi kendi bölgesini var gücü ile yüceltmişti sanki ama yine de güzel ve hoş bir temizlikti. ’4’

3)Hades kulübesi=> 3 erkeğin olduğu kulübeden ne beklenir? Stell’i severim ama onunda kanında düzen kavramı yok. Camlar duvarla aynı renk olmuş kamuflaj yapıyor gibi bir hali vardı. Kulübe bildiğiniz siyah ve kırmızıtonlarından sıyrılıp kirden dolayı ‘Black Team’ olmuştu. Hızlıca çıkıp yorumumu tamamen karalamalarla doldurdum.’1’

4)Hera Kulübesi=> Her zamanki Hera kulübesine bakıyordum. Kirli dağınık ve her neyse işte karmaşa vardı içeride notumun iyi olacağını sanmıyorum.’1’

5)Athena Kulübesi=> İçeri girince kıskandım demeliyim etraf mükemmeldi. Tertemizdi biraz boya kokusu vardı ama oda parfümleri ile geçiştirmek için uğraşılmıştı. Bir iki yerde kusur gördüm ama uzun süre oraya gözlerim takılınca ne olduğunu anlayan Athena çocukları ‘’Orayı David teledi’’ demekle yetindiler.(David yazım yanlışların vardı.) Ama bunun için puan kıracak değildim. Çıkınca kocaman olarak puanımı yazdım. ‘5’

6)AfroditKulübesi=> Şimdiye kadar hep Alex’in biraz kulübesini kayırdığını düşünüyordum ama içeri girince düşüncemin duman olduğunu fark ettim. Herher pırıl pırıl olsa da bazı eksikler göze çarpıyordu. Dışarı çıkınca puanımı verdim. ‘4’

7)Ares Kulübesi=>Sıra sevgili Ares kulübesindeydi. Şahsen sabahın köründe tek başıma temizlediğim kulübeme 5puan vermek istesem de eksiklerimi gördüm. Çocuklar benden sonra etrafaşekil vermişlerdi bu hoşuma gitmişti ama fazla puan verilebilecek bir
şey yapmamıştım. ‘4’

Cool Hephaistos Kulübesi=> İçeri istemeye istemeye girdim. İlk başta kimseyi göremeyince etrafı dağıtıp ben yapmadım diyip içimden 1-2 puan vermek geçse de Söz vermiştim. Etrafı şöyle bir dolaştım. Güzel bir temizlikti. Ama çoğunu aletler yapış gibi geliyordu. Sessizce çıkıp deftere ‘4’ yazdım.

9)Artemis Kulübesi=> Kulübemin tarihçesi avcılar ile anlaşamasa da ben onları seviyordum. Etraf intana ile temizlenmişti. Hoş bir şeyler kokuyordu. Ufak hatalar vardı ama göz ardı edilebilirlerdi. ‘4’

10)Apollon Kulübesi=> Athena kadar uğraşılmıştı. Ve aynı şekilde eksiksiz bir temizlikti ama etrafta kalan birkaç hatayı umursamadan deftere not aldım. ‘4’

11)Demeter Kulübesi=> Temizliğin tam ortasına düşmüştüm sanırım biraz eksik yerleri vardı ve sanki pekte özenilmemişti. ‘3’

12) Dionysos Kulübesi=> Sıradan klasik bir temizlikti. Ama yine de etraf temiz duruyordu. Çıkınca puanımı verdim. ‘3’

13)Hermeskulübesi=> Hermes kulübesinin temizliği zordu anlıyorum ama bu temizlikte çok kötüydü. Hani gene etrafa bakıldığında kargaşa değil ama tıkış tıkış görülüyoru. Hemen dışarı çıkıp deftere not aldım. ‘2’

14)Hestia Kulübesi=> Klasik temizliklerden biriydi. Etraf temiz ve toplu olsa da farklı durmuyordu. Daha kulübeler olduğu için çabucak dışarı çıkıp puanımı verdim. ‘3’

15) Persephone Kulübesi=> Bir tanrıça ve kız kardeşinin yaptığı temizlik güzel gidiyor gibiydi. Ama yarımdı ve gitmiyordu da onlara iyi şanslar dileyip çıktım. ‘3’

16)NyksKulübesi=> Tüm kardeşlerle yapılan temizliklerin sonucu iyi oluyordu. Temiz toplu ve garip görünüşlü kulübelerden biri olan Nyks kulübesinden çıktıktan sonra puanımı verdim. ‘4’

17) Hekate Kulübesi=> Temiz bit kulübe olsa da özensizdi. Biraz büyü kullansalardı daha iyi olabilirdi. Son iki kulübenin kalmış olmasının mutluluğu ile çıktım.‘3’

18) Hypnos Kulübesi=> Yorulmuştum bu yüzden çabuk olmaz istiyordum. Uykucu kulübenin yapmış olduğu temizlik iyidi ama dediğim gibi arada bir uyumuş olmalılar ki eksikleri vardı. ‘3’

19) Amphitrite Kulübesi=> Büyük bir mutluluk ile girdiğim kulübe gayet temizdi. Uğraşıldığı her halinden belliydi. Çıkarken derin
bir oh çektim. ‘4’

Tüm kulübeleri gezmiş olmanın verdiği mutluluk ile Melez kafaye gidip puanları düzenlemeye karar verdim.

İlk Üç; (En İyiler)

1*~Athena Kulübesi
2*~Apollon Kulübesi
3*~Artemis Kulübesi

İyiler;

4~* Zeus Kulübesi
5~*Hephaistos Kulübesi
6~* Afrodit Kulübesi
7~*Amphitrite Kulübesi
8~*Nyks Kulübesi
9~* Poseidon Kulübesi
10~*Ares kulübesi
11~*Demeter Kulübesi
12~*Hypnos Kulübesi

Sıradan;

13~*Hekate Kulübesi
14~*Persephone Kulübesi
15~*Hestia Kulübesi
16~*Dionysos
Kulübesi

17~*Hermes Kulübesi

En Berbat;

18~ Hades Kulübesi
19~Hera kulübesi

Kazanan ATHENA KULÜBESİ !!

En son Hermia Aigian Cocteau tarafından Çarş. Nis. 13, 2011 4:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:31 am

Heyecanla bekliyoruz Razz
Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:56 am

Dımdım dımdım... Apollon kulübesi mi birinci olacak Athena kulübesi mi... Razz Gerçekten heyecanlı. Smile
Hermes belli, 12-13 belki daha arka sıralar. :/
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 7:19 am

Oo ezmişsiniz Artemis'i. Peki bakalım, bu seferlik de izin verelim ama daha üç dört günümüz var ve bu günlerde belki atak yaparız kim bilir? Sonuçta post uzunluğu ve sayısı değil, betimleme yazım kuralları falan yani normal RP kurallarına göre değerlendirilecek sanırsam ?
Neyse ben başarıları diliyorum herkese, emek veren melezlere. Smile
http://www.platis.forummum.net
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 7:24 am

Satellite'ye katılıyorum değerlendirme konusunda. Smile
Persephone ve Amphitrite çok yükseklerde olmaz ama en azından ilk 1o'da bulunurlar.
http://camelot.hareketforum.org/
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 7:34 am

Biz yine gerilerde oluruz. Ama bir sürpriz de olabilir. Büyük konuşmamak lazım. Smile
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 2:32 pm

Nyks'ten umutluyum Razz
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 11:25 pm

Bende Very Happy
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 11:46 pm

İlk 10'da olmamız lazım. O kadar didindik Leo ile. Very Happy
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 4:22 am

Zekiyiz, havalıyız, iddialıyız. Cool Bence gerisinin pek önemi yok. Wink
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 4:27 am

Yine tek başıma yazacağım galiba ben bu rp'yi Smile Smile
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 4:29 am

İlk onda olmamız lazım ne diyeyim. Uzun uzun ve güzel bir şekilde yazdık Alexis'le.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:22 am

Ben bakıyorum diye hatırlıyordum
Yetkin forum hiçbir siteyi açmadığı için uzun bir arayışa girdim ve görevimi geri alırsam sevinirim. Evet gecikti biliyorum ama giremediysem bu tam olarak benim suçum olmaz değil mi? Hemen şimdi tüm rp'leri kontrol etmeye başlıyorum. Gecikme için üzgünüm ve teşekkürler Mia. Benim için görevime göz kulak olduğun için Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:27 am

Yarım saat-bir saat içerisinde sonuçlar açıklanacaktır.
-Flood için özür dilerim.-
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:07 am

Apollon mu? Athena mı? Dış dı dı dış dış
Az sonra veya çok sonra Very Happy
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:14 am

Hadi ama Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:38 am

Peki madem öyle ondan geriye sayın. Ben de son işleri tamamlayıp göndereyim Very Happy
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:45 am

10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0 Hadiiiiii ! Very Happy
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:46 am

10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-000000000000! Razz

Saydık işte. Very Happy
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:49 am

89-35-26-42-15-94-76-68-58-0

İşte HADİİİİ Razz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:49 am

Like a Star @ heaven Athena tarafından editlendi.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:54 am

NAaaayürrrr Very Happy Nolaamaüzzz Razz
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:58 am

Athena kulübesini tebrik ediyorum ama bir sonraki denetlemede kanatlarınız kopacak Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:58 am

Niye? Bir kere Athena Kulübesi hem uzun yazdı hemde hakkını vererek. Yakındınız ama onlkar daha iyiydi.

Susayım da motorum soğusun. Daha sormadan cevap bile veriyorum yaa. Pis bir huy oldu kusura bakmayın. Yazdan kalma.
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:59 am

Ah, hem Persephone, hem de Amphitrite olarak ilk 10. Harika.^^

Athena Kulübesini de tebrik ediyorum. Smile

http://camelot.hareketforum.org/
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:59 am

Geçen denetlemeye göre iyi ama yeterli değil! Very Happy kardeşlerimle birinciliği zorlayacağız bundan emin olabilirsiniz Cool
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 4:01 am

Ares kulübesi ilk onda mı?
Hypnos'un bizi geçmesini bekliyordum açıkçası. Orada Alexis'le daha güzel yazmıştık. Oysa Ares'te sadece iki post yaptık.
Athena kulübesini tebrik ederim.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 4:04 am

Eh iyi olur artık. Eski liderinize yalvardım denetleme yazsın diye ama yazmıyordu. Artık yazmanın zamanı geldi de geçti bile! Bundan sonra eminim ki siz ilk 5'i zorlayacaksınız.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 4:05 am

-Flood-Nyks Kulübesi içindi.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!   Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 4:08 am

ne ilk 5'i? Very Happy ilk 3 ü zorluycaz Cool

Denetleme 11 // (13-14 Nisan) Açıklandı!!
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Denetleme 14 *8-9 Temmuz* Açıklandı*
» Denetleme 15*7-8 Ağustos 2011* Açıklandı*
» Denetleme 10 // 3/4 Mart 2011! Açıklandı!
» Denetleme 7(10 Aralık Cuma) Açıklandı
» Denetleme 9 // 3 Şubat 2011 Açıklandı