Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük bir buluşma

YazarMesaj
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 9:13 am

Sabah erkenden Kano gölüne gittim ve Amandayı beklemeye başladım.Kendi kendime "Bir şey unuttum ama ne?" derken

-Ahh...Ne zaman Geleceğini söylemeyi unuttum!Gidip onu çağırsam iyi olucak

Amanda'yı nerede bulacağım belli ancak bir, Afrodit kızı böyle güzel olabiirdi.Ya evde yoksa ya uyuyorsa ne yapacağımı bile bilmiyordum.

-Ne olursa olsun ben gidiyorum

Kulübelere doğru yürümeye başladım o sırada Afrodit kulübesinden birinin çıktığını gördüm.ilerledikçe gelenin Amanda olduğunu farkettim.Yaklaştıkça kalbimin atışını duyabiiliyordum.Amanda yanıma geldi ve

-Leydim.Sonunda teşrif edebildiniz
Misafir
Misafir

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 5:22 am

Elbisemi giyip saçlarımı yaptıktan sonra kulübeden çıktım. Felix ile buluşacağım için ayrı bir hazırlık yapmıştım. Her zamankinden daha fazla aynanın karşısında durmuştum. Soğuktan ellerimi hırkamın cebine koydum. Eldivenlerimi alsam iyi olacaktı. ama unutmuştum işte. İlerlerken karşımdan gelenin Felix olduğu anladım.
''Leydim.Sonunda teşrif edebildiniz'' dedi gülümseyerek. aynanın karşısında o kadar vakit geçirirsem olacağı buydu. ama o da bana bir saat vermemişti. En uygun olabileceğini düşündüğüm zaman çıkmıştım kulübeden.
'' Şey... Beklettiğim için özür dilerim. Uyuyakalmışım.'' dedim gülümseyerek. Tabi uyuyakaldığım yalandı. Bütün gün aynanın başında süsleniyordum diyemezdim ya. bugün fazla tatlı gözükmüştü gözüme. Kardeşlerime henüz ondan bahsetmemiştim...
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:37 am

Şey... Beklettiğim için özür dilerim. Uyuyakalmışım.

Biraz güldüm çünkü uyuya kalan biri için çok süslenmişti.Bu gün ayrı bir güzelliği vardı çünkü bu süs ona çok yakışıyordu.

-Özür dilerim sorun bende sana saat söylemeyi unutmuşum.

-Önemli değil sonuçta buluştuk.

-Evet önemli olanda buydu zaten

Gölü bugün çok sakin görünüyordu.Etrafda kimseler yoktu bu fırsatı değerlendirerek ona sormak istediğim o mağlum soruyu sorabilirdim

-Bu gün göl çok sakin görünüyor.Bir Kano gezintisine ne dersin?
Misafir
Misafir

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 8:21 am

''Bu gün göl çok sakin görünüyor.Bir Kano gezintisine ne dersin?'' diye sordu. bu çok cazip bir teklifti gölü gezmek çok eğlenceli olacağa benziyordu. Hemde böyle bir şeyi ilk kez yapıyordum. Haliyle heyecanlıydım.'' Tabiki. Çok sevinirim.'' dedim gülümseyerek. Birde Felix'in yanımda olması bu geziyi benim için daha anlamlı bir hale getiriyordu. Şimdiye kadar hiç hissetmediğim duyguları hissediyordum. İçim onu görünce kıpır kıpır oluyordu. sebebini bilmemem kötüydü ama bu duygudan hoşlanmıştım. acaba aşk dedikleri şeye doğru mu ilerliyordum? Sanırım bunu zaman göstericekti. Beraber bir sandala bindik. Sandala binerken bana yardım ettiği için gözüme oldukça centilmen gelmişti. Sandal ilerlemeye başladıkça heycanım artıyordu. Gölün görüntüsü gözümü kamaştırırken '' Burada gün batımını izlemek çok güzel olmalı.'' dedim Felix'e. Bana gülümsediğinde içimin ısındığını hissettim. '' Belki bir gün beraber izleriz.'' diye cevap verince neşem iki katına çıkmıştı...
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 3:35 am

"Burada gün batımını izlemek çok güzel olmalı"Dedi ve gülümsedim.Bu fikir çok güzeldi baş başa kalabileceğimiz romantik bir ortam olur işte beklediğim an bu.

-Belki birgün beraber izleriz

Bu sözümün onu neşelendirdiği yüzünden belli.Daha çok bekletmeden bir kano göstermek istiyorum fakat etrafda kano göremiyorum.

-Burada kano yok gibi yürüyelim ilerde buluruz buluruz.

Yürümeye başladık ve dediğim gibi bir kano bizi bekliyormuş gibi orada duruyordu.

-İleride bir kano bizi bekliyor
Misafir
Misafir

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 4:35 am

'' İleride bir kano bizi bekliyor.'' dedi gülümseyerek. Beraber kanonun yanına gittikten sonra ağaca gözüm takıldı. İçimdeki çocuk yine sahalara dönmüştü. Ağaca tırmanıp gölü izlemek istiyordu. Ancak gölün üzerinde olmak varken neden tepeden izleyeyim ki ?
Kanoya yaklaştıkça heycanım artarken içimden bir ses bugünün unutulmaz olacağını söylüyordu. Etraftaki bir kaç melezin bizi izlediğini farketsemde aldırış etmedim. Giderken Felix'in koluna girdim. Ne yaptığımı tam olarak farkettimğimde hemen kolundan çıkarak '' Şey..'' diyebildiğim sadece kızardığımı hissediyordum. Artık gölün ortasındaydık...
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 10:35 pm

Gider ken Amanda koluma girdi.Bunu farkettiğinde ise "Şeyy..." Dedi ve yüzü kızardı.Bense bu durumdan memnundum.Gölün ortasına gelince durduk.

-İşte...Beklediğim an yani sana birşey sormak için.

Amanda meraklı gözlerle bakınca dilim tutuldu.Tam cesaretimi toplayıp ona söyleyeceğimi planayıp bunu es geçmem bir aksilikti

-Şeyy...Bunu sana sorabilirim dimi?

-Evet

-Şeyy...Aslında dün seni gördüğümden beri hep bunu düşünüyorum.Yani bu doğru zaman mı onuda bilmiyorum ama cesaretimi topladım.Sen çok hoş bir kızsın acaba ikimizi birlikte düşüne biliyormusun?Yani her zaman birlikte olduğumuzu.İşte ben sana bunu soruyorum
Misafir
Misafir

Büyük bir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Büyük bir buluşma   Büyük bir buluşma Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 5:29 am

Kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Çok heycanlanmıştım. Soracağı şeyi merak ediyordum. Belki o da benden hoşlanmıştı. Ve bununla ilgili bir şey soracaktı. Meraklı gözlerle onun gözlerine baktığımda konuşmaya başladı.''Şeyy...Aslında dün seni gördüğümden beri hep bunu düşünüyorum.Yani bu doğru zaman mı onuda bilmiyorum ama cesaretimi topladım.Sen çok hoş bir kızsın acaba ikimizi birlikte düşüne biliyormusun?Yani her zaman birlikte olduğumuzu.İşte ben sana bunu soruyorum.'' dedi. Yüzünde çekingen bir tavır vardı. Heycandan bayılacağımı düşünürken ağzımdan kontrolsüz olarak '' Tabiki evet.'' sözcükleri çığlıkla karışık olarak çıktı. Tabi birde kanonun üstünde zıplayınca olanlar oldu. Gölün soğuk suyuyla ürperdim.
Felix'te yanıma düşmüştü. Daha sonra suyun soğukluğunu bir tarafa bırakıp gülmeye başladım. '' Pardon.'' dedim gülümseyerek. O da gülümseyerek '' Hiç önemli değil.''dedi. Birbirimize bakarak gülerken doğru şeyi yaptığımı hissettim. Onunla hep beraber olmak eğlenceli olacaktı. Felix kanoya tırmandıktan sonra banada yardım etti. Tekrar kanoya bindiğimde daha da üşüdüğümü anladım. Kanonun içindeki ceketini bana uzattı. Gerçekten çok tatlıydı. '' Sende üşüyorsun . Olmaz'' dedim Bana cevabı '' Hayır. Sen daha çok üşüyorsun. Bu yüzden sen giyeceksin.'' oldu. Üşüyordum ama ben onun ceketiyle ısınırken onu üşümesine izin veremezdim. Bana engel olacağını bildiğim için sert bir tavırla '' Hayır. Sen üşürken ben onu giyemem.'' dedim. Gözlerinin içinin gülümsediğini farkettiğimde daha da mutlu oldum. Kıyıya ulaştığımızda neredeyse kurumuştuk. Güneş yüzümüze gülümserken kanodan indik. Beni kulübeme kadar bıraktı. Ayrılırken '' Şey... Yarında görüşür müyüz?'' diye sordum.
Bana gülümseyerek cevap verdi. '' Tabi ki.'' dedi. Ona ilk kez sarıldım. Daha sonra ben kulübe girdim...

Rp Bitmiştir!

Büyük bir buluşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Buluşma
» Büyük Buluşma/56.görev
» Büyük Buluşma-2/56.görev
» Kulübede buluşma =)
» İlk Gün / Büyük Yanlışlık!