Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Gün / Büyük Yanlışlık!

2 posters
YazarMesaj
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

İlk Gün / Büyük Yanlışlık! Empty
MesajKonu: İlk Gün / Büyük Yanlışlık!   İlk Gün / Büyük Yanlışlık! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 1:34 am

Sentor'un beni buraya getirmesinden bu yana yaklaşık yarım saat geçmişti ve ben hala tam olarak nerede olduğumu bilmiyordum. Bu yer bana tamamen sıradışı ve sürreal gözükmüştü. Daha kampı gezememiştim ama ilk önce görmek istediğim yer klübemdi. Dolayısyla beni klübeme götürmesinin istemiştim sentordan. Hala benimleydi. Klübemi sorunca "Kimin kızısın?" dedi. Ben ise safça "Keith Mars. Niye?" dedim. Sentor canından bezmiş bir halde n]]"Hangi tanrıçanın?" [/b]dediğinde utancımdan yerin dibine girecektim! Neyse ki bunu sadece sentor duymuştu. En azından ben öyle sanıyordum. Sentorla birlikte arkamı döndüğümde bir çocuğun bir klübenin önünde bana gülümsemekte olduğunu gördüm. İlk önce çocuğu, sonra da klübeyi inceledim. Klübenin kapısında şarabı temsil eden bir kabartma vardı. Girişte bana anlatılanlardan ve mitoloji bilgimden yola çıkarak buranın şarap tanrısı Dionysos'un klübesi olduğuna karar verdim. Çocuğun benim aptallığıma güldüğünü anlayınca da arkamı döndüm ve yüzümün kızarmaya başladığını hissettim. Kendimi rezil etme içgüdüm bugün bir hayli formundaydı.
O sırada bir melez - ben öyle tahmin ediyorum.Çünkü insandı. - sentoru çağırdı. Sentor ise beni gösterip n]]"İşim var!" [/b]dedi. Ama yine de birkaç dakika sonra beni yanlız bırakarak uzaklaştı. O gittiğinde ben etrafıma bakındım ve Tanrıça Hekate'yi temsil edebilecek herhangi bir simge aradım. Ve bu arayışım sırasında bir grup melez - aslında bir ordu demeliyim! - benim olduğum tarafa doğru koşmaya başladı ve zaten karışmış olan kafam, melez sürüsü arasında iyice işlevsizleşti. Koşan melezler beni itiyor ve yön değiştirmeme neden oluyordu. Tam o sırada kendimi bir an yerde buldum! Hem de bir klübenin girişine, üstelik de bir melezin üstüne düşmüştüm! Herhangi bir melez de değil, demin bana gülen melezdi bu! Dediğim gibi, bugün kendimi rezil etme mekanizmam bir hayli formundaydı!
Charles Hilfiger
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Charles Hilfiger

MesajKonu: Geri: İlk Gün / Büyük Yanlışlık!   İlk Gün / Büyük Yanlışlık! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 1:46 am

Biraz önce etrafa şaşkın şaşkın bakınan sarışın kız şimdi üstüme düşmüştü. Sanırım bu yeni kardeşimizdi. Üstelik ilk kız kardeşimiz. Ona ilk güldüğüm halde kardeşim olabileceğini düşünerek daha nazik davranmaya çalıştım. Etrafa doluşan melezlere buradan gitmelerini söyleyerek ayağa kalktım. Kız başı öne eğik bir vaziyette hala yerde duruyordu. Etrafımızdakiler dağılırken elimi kıza uzattım ve kendimi tanıttım. ''Ben Chuck. Dionysos Kulübesi lideriyim. Sen de yeni bir kardeş olmalısın. İsmin nedir ?'' Kız ilk elime sonra da yüzüme şaşkınlıkla baktı. Daha sonra elimi tuttu. Ayağa kalkması için onu çektim. Ayağa kalkınca tozlanan elbisesini düzeltirken hafifçe gülümseyerek ''Ben Veronica. Evet yeni geldim.'' diyebildi.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: İlk Gün / Büyük Yanlışlık!   İlk Gün / Büyük Yanlışlık! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 1:56 am

Çocuk otoritesini kullanarak koşu yapan melezler dağıttı. Ve kalkmama yardım etti. Adı Chuck idi. Ve son derece iyi birine benziyordu.

''Ben Veronica. Evet yeni geldim. Fakat senin kardeşin olduğunu sanmıyorum. Bana Hekate kızısın denmişti çünkü.'' dedim. Sonra "Çok özür dilerim. Buralarda yeniyim ve diğer melezler... Mhh.. Şey... Hekate Klübesi'nin yerini biliyor musun?" diyebildim. İlk gün için fazla heyecan yaşamıştım ve kampı gezme işini sonraya bırakarak klübeme gitmek istiyordum. İçimden Chuck denen çocuğun bu ufak kazayı hiçbir meleze anlatmamasını diliyorum. Bu açıkça daha oluşmamış itibarımı zedelerdi!

Sorumu sorduktan sonra başımı yere eğdim ve çimlere bakmaya başladım. Acaba buraya ait değil miydim? Çocuğun cevabını beklerken içimde bir huzursuzluk oluştu. Daha bir saattir burada olmama rağmen burayı sevmiştim ve içimi buraya ait olma duygusu kaplamıştı. Ya değilsem?
Charles Hilfiger
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Charles Hilfiger

MesajKonu: Geri: İlk Gün / Büyük Yanlışlık!   İlk Gün / Büyük Yanlışlık! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 2:42 am

Veronica bir hekate kızıymış demek. Sentor onu yanlış kulübeye getirmiş. ''Ahh.. Şimdi anlaşıldı.'' dedim gülerek. Veronica başını yere eğmiş üzgün bir biçimde bakıyordu. ''Özür dilemene gerek yok. Bu senin hatan değil.'' diyerek devam ettim, ''Hekate külübesi Persephone ve Nyks kulübelerinin hemen yanında. Ayrıca artık burası da kulüben sayılır. İstediğin zaman gelebilirsin Veronica.'' Veronica arkasını dönüp kulübesinin olduğu yere baktı. ''Çok teşekkürler Chuck. Herşey için teşekkür ederim. Ve tanıştığımıza memnun oldum.'' dedi mahçup olmuş bir ifade ile. ''Ben de memnun oldum Veronica. Akşam yemeğinde görüşürüz.'' dedim. Veronica kulübesine doğru ilerlerken ''Görüşürüz Chuck.'' diyerek el salladı..

Veronica'nın ekleyeceği birşey yoksa, Rp bitmiştir!

İlk Gün / Büyük Yanlışlık!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Bir Macera~
» Büyük Teklif
» Büyük Buluşma
» Büyük Sergi
» Büyük Soygun