Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1. Kehanet (Kafenin Devamı)

4 posters
YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

1. Kehanet (Kafenin Devamı) Empty
MesajKonu: 1. Kehanet (Kafenin Devamı)   1. Kehanet (Kafenin Devamı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:02 am

Rose çok haklıydı. Hemen onun arkasından kalktım ve bende kulübeme gittim. Abilerimde beni takip ettiler. Eşyalarımızı hazırladık ve hemen Zeus'un yumruğuna yöneldik. Ben labirentin girişini biliyordum, geçen yıl Lucy bana kardeşi Annabeth ve onun arkadaşı Percy'nin oraya gittiklerini söylemişti. Labirentin girişi Zeus'un yumruğundaydı. Hemen oraya tırmandık ve diğerlerini beklemeye başladık. Kılıcım Fırtına'yı çıkarttım ve şimşekleri açtım. Bunun üzerine gökyüzünde iki tane şimşek çaktı.

"Hiç havamda değilim Zeus" diye mırıldandım. Robyn beni cesaretlendirmek istercesine elini omzuma koydu ve gülümsedi.

"Onu bulacağız, bu görevi yapıp onu geri alacağız" dedim inançla. Hector'da bana gülümsedi. Hades çocuğ olmamız sürekli kavga edeceğimiz anlamına gelmiyor ya!

Birkaç dakika sonra Jenny ve Rose'da geldi ve labirente yöneldik. Yine tam yanımda bir şimşek çaktı. Hepimiz korkuyla yerimizden sıçradık.

"Lucy'yi kurtarana kadar bana bulaşma Zeus, sonra söz veriyorum gönderdiğin her canavarla savaşacağım" dedim...

(millet Smile )
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet (Kafenin Devamı)   1. Kehanet (Kafenin Devamı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:09 am

Derin bir nefes aldım ve korkusuz kız kardeşimin ardından ben de kayaların oluşturduğu aralıktan içeri girdim. Etraf kapkaranlıktı, Stell'in şimşekler çakan kılıcı olmasa önümüzü asla göremezdik. Stell hüzünle ne düşündüğümü anlamış gibi bana baktı. Kafa sallayıp cevap verdim.

"Evet, Lucy'nin kılıcını hatırlıyorum. O burada olsaydı etraf gündüz gibi aydınlık olurdu. Ama üzülme küçük cadı, seninki de hiç fena değil."

Sonra ona göz kırptım ve sinir olacağını bile bile saçlarını karıştırdım. Hüzne teslim olmamamız gerekiyordu, ufak atışmalar bazen gerekliydi.

Jenny ve Hector da peşimizden içeri girmişlerdi, hala tereddütle bize bakmakta olan Rose'u bekliyorduk.

"Hadi gel Rose, bak hepimiz burada seni bekliyoruz." dedim. Bir Hades çocuğuna göre sesim fazla şefkatli çıkmıştı. Bu kız beni değiştiriyordu!

(1-2 post daha burada takılalım sonra Jenny labirent'te başlık açsın)
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet (Kafenin Devamı)   1. Kehanet (Kafenin Devamı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:15 am

O kadar gergindim ki abimin saçlarımı karıştırmasına sinir bile olmadım. Ama kendimi bir şekilde rahatlatmam gerekiyordu. Sadece ben değil, herkes çok gergindi. Ortamı rahatlatmak için abimi gıcık etmeye karar verdim. Ama o da gergindi. Sonra Rose'a döndü ve daa önce hiç duymadığım bir ses tonuyla onu çağırdı!

Abimin sesi o kadar farklı çıkmıştı ki inanamadım. Sanırım bizi rahatlatacak şeyi biliyordum.

"Vay canına, sesinde öyle yumuşak bir tonun olduğunu hiç bilmiyordum abi, yeni mi bu?" dedim. Tabi o da doğal olarak kızdı. Jenny ve Hector gülmeye başlamışlardı. Ortamın gerginliği biraz azalmıştı sanki.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet (Kafenin Devamı)   1. Kehanet (Kafenin Devamı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:20 am

"Hadi gel Rose, bak hepimiz burada seni bekliyoruz." dedi Robyn.

Onun sesini duyunca bir anda cesaretimi tuplayıp delikten içeri girdim. İyiki akıl edip yanıma hırkamı almıştım, içerisi buz gibiydi. Girer girmez tüylerimin ürperdiğini hissetmiştim. Ve... gözlerim korkunç kamaşmıştı, Stell'in elindeki kılıç etrafa ışık saçıyordu.

Önümü göremedim ve ayağım bir taşa takılınca sendeledim. Düşmek üzereyken beni tutan kişi tahmin edeceğiniz gibi Robyn oldu.

İçerisi çok ürkütücüydü, rüzgar sesleri tuhaf uğultular gibiydi. Korkunç bir hava akımı vardı etrafta. Neyse dedim, en azından havasız ve basık bir yer değildi bu labirent...

Kendime olan güvenimi kazanmak için, bilekliğime bastırdım ve hançer şeklini almasına izin verdim. Hançerim istediğimde su kaynağına dönüşebiliyordu ve onu tutmak bile denizle bir bağlantı kurmamı sağladığı için, bana güç veriyordu. İlk kez üzerindeki şekil dikkatimi çekti: bu bir deniz atıydı. Ona baktıkça garip bir şekilde kendimin farkına varıyordum.

"Tamam." dedim kararlılıkla. "Hadi arkadaşlar, yürümeye başlayalım artık."

Sonra grubun en önüne Stell'in geçmesine izin vererek, tek sıra halinde ilerlemeye başladık. Stell'in hemen arkasında Hector, gözlerini kısmış etrafı inceliyordu, Onun arkasında Jenny ve ben vardık. En arkamızdan Robyn geliyordu, sık sık arkasını dönüp bizi kollamaktaydı.

Hayatımın en tehlikeli görevine çıkmış olduğum şu anda bile, mutluydum. En büyük sorunumu yanımda getirmemiştim çünkü; yalnız değildim. Kuzenlerim vardı ve... sadece varlığı bile huzur bulmama yeten Robyn...
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet (Kafenin Devamı)   1. Kehanet (Kafenin Devamı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:22 am

Rp'ye labirentten devam ediyoruum Smile
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet (Kafenin Devamı)   1. Kehanet (Kafenin Devamı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:25 am

Tamamdır, hemen arkandan geliyoruz Very Happy

1. Kehanet (Kafenin Devamı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. Kehanet (Labirent'in Devamı)
» 2. Kehanet (Tartarus'un Devamı)
» 1. Kehanet (Zeus'un yumruğunun devamı)
» 2. Kehanet (Thalia'nın Ağacı'nın devamı)
» 2. Kehanet (Othyrs Dağı'nın devamı.)