Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı

2 posters
YazarMesaj
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Empty
MesajKonu: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:50 am

Öğle saatleriydi. Sıkılmıştım. Aptal aptal kulübemde oturuyordum. Ahırlara gidip Lightning'i ziyaret etmeye karar verdim. Yanıma biraz küp şeker alıp ahırların yolunu tuttum.

Ahırlara girdiğimde İlk gözüme çarpan şey Lightning oldu. Eh tabii kokuu saymazsak. Lightning'in yanına gittim.

'Nasılsın bakalım ?' dedim ona. Sadece kişnedi. Daha sonra ahıra görmek istediğim son kişi girdi. Serena. Birlkaç gün önce ondan hoşlandığımı ona itiraf ettiğimden utanıyordum.

'Selam.'dedi.

'Selam.' diyerek cevap verdim.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:58 am

Leo’yu gördüğüme şok olmuştum. Yanında çok güzel bir pegasus vardı. Koşarak yanlarına gittim. ‘‘Bu güzel pegasus senin mi, çok güzel!’’ dedim ve pegasusu okşadım. Çok güzeldi. Serenity aklımı okumuş gibi kıskanç bir şekilde kişnedi. ‘‘Kusura bakma. Benim kızım biraz kıskançtır.’’ dedim gülerek. Leo’da gülümsemişti bana. Serenity’e biraz küp şeker verdim. Ve direk yanağı ile bana sürtünmeye başladı. ‘‘Tamam, Serenity birazdan gidiyoruz zaten.’’ dedim ve onu dışarı çıkardım. Leo ise kendi pegasusuyla uğraşıyordu. ‘‘Hey Leo, biraz gezmeye gidiyoruz biz. Gelmek ister misiniz?’’ Soru sorarken gülümsemeyi ihmal etmemiştim.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:02 am

Benimle konuşmayacağını düşünürken hiçbirşey olmamış gibi davranıyordu.

'Tabii gelmek isterim.' dedim. 'Ama onunla daha hiç uçmadım. Sen biraz yardım edersin artık.'

'Tabii.' dedi. 'Yardımcı olurum.' Sürekli gülüyordu. Serenity'nin üstüne atladı. Ben hala ona bakıyordum.

'Binmeyi düşünüyor musun ?'

'Ah, pardon dalmışımda.'
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:11 am

Dalmış mıydı? Ay çok tatlıydı ya. Bu sefer daha çok gülmüştüm. Lightning’in üstüne bindi ve bizde havalandık. Hiçte yeniye benzemiyordu gayet iyi uçuyordu. Tabi biz Serenity ile biraz daha usta olduğumu için havada durmadan değişik hareketler yapıyorduk. Serenity’nin de hoşuna gidiyordu tabi. Hatta bazen kişniyordu. Benim gibi maceracı ruhuna hayrandım. Leo’ya baktım ve bağırdım. ‘‘Çok güzel uçuyorsun böyle devam.’’ Tekrar gülmüştüm.

Uzunca bir süre uçtuktan sonra ayaklarımın ağrıdığını hissettim. Leo’ya baktım oda öyle gibiydi. ‘‘Biraz dinlenelim.’’ dedim ve aşağıya doğru iniş yapmaya başladım. Leo’da arkadan beni takip ediyordu. Serenity’i okşayıp aşağıya indim. Etrafıma bakınca şok oldum. ‘‘Leo, sanırım bir hata yaptık.’’

Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:53 am

Şok olduğu belliydi. Serenity de ürkmüş gibi biraz geri çekildi. Karşımızda bir mağaza vardı. Tabelada da Em Teyze'nin Bahçe Cüceleri Mağazası yazıyordu. Her tarafta taştan oyulmuşu benzeyen insanlar vardı.

'Bunları yapa iyi bir sanatçı olmalı.'dedim.

'İçimde kötü bir his var Leo. Bence bunları bir sanatçı yapmamış.

'Kim yapmış o zaman ?'

'Em sana birşey çağrıştırmıyor mu ?' Şok oldum.

'Gerçekten o mudur dersin ?
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:00 am

Leo’ya baktım gözlerimi devirerek. ‘‘Tabi ki… Ve biliyorsun ki Athena ile sorunları var. Eğer Athena kızı olduğumu biliyorsa beni öldürür.’’ Düşüncesi bile korkunçtu. Pegasuslara baktım. Kaçıcak gibi duruyorlardı. Serenity çoktan uzaklaşmıştı hatta. Hemen Leo’nun arkasına geçip kolundan tuttum. Titriyordum. Medusa gerçekten büyük bir korkuydu benim için. Hatta fobi diyebiliriz buna. Tekrar Leo’ya bakıp konuşmaya başladım. ‘‘Umarım taşa dönüşmüş bir Sere istemiyorsundur.’’
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:18 am

Bana bakarak konuşuyordu. ‘‘Umarım taşa dönüşmüş bir Sere istemiyorsundur.’’ Bu sözü sürekli kafamda yankılanıp duruyordu. Kendimi çok kötü hissediyordum. Medusa'dan gerçekten korkuyor olmalıydı. Athena'ylada sorunları olduğunu biliyordum.

'Seni öldürmek için ilk beni öldürmesi gerek.'
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:26 am

Alaycı bir şekilde ona baktım. ‘‘Tabi canım, tabi. Öyledir. Medusa’yı görünce şuradan kaçacaksın. Her iddiasına girerim.’’ İnsanları sinir etme huyu bugünlerde hoşuma gidiyordu. Ama Leo bana gerçekten aşırı sinirlenmiş gibiydi. Kolunu bırakıp cebimden kalemimi çıkardım. Hemen hançere dönüştürüp içeri doğru ilerledim. Cebimde Alex’in bende unuttuğu aynası vardı. Aynadan bakarsam hiçbir sorun olmayacaktı. Burası büyüktü ve ürkütücüydü. Gerçekten korkuyordum ama dışarı vurmayacaktım. Medusa’nın her ne kadar annemle sorunu olsa bile. Benimle sorunu varsa savaşacaktım. Hançerimle gözüm kapalı öldürürdüm onu.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:52 am

'Bu kızları anlayamıyorum. Onalarla uğraşmaktansa bütün gorgonlarla uğraşırım daha iyi' diye söylendim. Ona gerçekten sinirlenmiştim. Kolumu bırakktı. Kalemini çıkartıphemen hançere dönüştürdü. Bende onun peşinden gittim. Saatimin düğmesne basıtım. Saatim hemen bir metrelik ilahi bronzdan yapılma kankırmızısı bir kılıca dönüştü. Biraz ilerledikten sonra bir ses duyduk.

'Ah Athena kızı ha? Yanında korkup birde Zeus çocuğumu getirmiş?'
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:09 am

‘‘Ah Athena kızı ha? Yanında korkup birde Zeus çocuğumu getirmiş?’’ İşte ses tüm bedenimi etkilemişti. Hem sinirden hem de korkudan titriyordum. Sinirle konuşmaya başladım. Fakat Medusa’yı hala göremiyordum. ‘‘Ah Medusa… Korkak bir Athena kızı mı? Lütfen yapma. Beni başkalarıyla karıştırma!’’ dedim. Leo’ya baktım. Keyfi yerinde gibiydi. Medusa bana korkak dediği için mi? Ona öfkem daha da artıyordu. ‘‘Çık karşıma Medusa. Madem korkakmışım, çık ta beni taşa döndürmeye çalış. Belki bazıları da korkak olmadığımı anlar!’’ Son cümleyi vurgulamıştım. Ben korkak değildim. Asla da olmayacaktım!
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:31 am

Bu sefer kahkaha atmamak için kendimi zor tuttum. Bana sinirlendiğini biliyordum. Şimdi sinir etme sırası bendeydi. Ama bunu Medusa'nın yanında kullanmamaya karar verdim. Medusa'nın karşısına çıkmasını istemişti. Gerçekten sinirlenmiş olmalıydı. Kılıcmı kaldırıp Medusa'nın yansımasına baktım. Gerçekten iğrenç duruyordu. Saçları yerinde yılanlar vardı.

'Saçmalama !' diye fısıldadım Serena'ya. 'Kaç !'

'Sen beni korkak mı sandın ?' dedi bağırarak. Gözlerinden ateşler saçarak bana bakıyordu. Ama bu benide sinirlendirmişti. Dudak büzdüm.

'Nasıl biliyorsan öyle yap.' dedim istifimi hiç bozmadan.

'Leo.' diye tıslamaya benzer bir ses geldi bu Medusa'ydı. 'O güzel yüzün koleksiyonumun iyi bir parçası olacak. Kıza gelince onu parçalayacağım !' dedi ve bize doğru atıldı.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 2:24 am

Bir kahkaha atıverdim. ‘‘Ah orada dur bakalım Medusa. Beni parçalayamazsın. Ayrıca benim yakışıklımda senin olamaz bunu o lanet kafana sok!’’ Bu sefer sınırımı aşmış gibiydim. Yılanlarının tıslamasını duyuyordum. Karşıma geçince gözlerimi sımsıkı kapattım. Hançerimi savurmaya başladım. Ayak seslerinden ve yılanlardan nerede olduğunu rahatça tahmin ediyordum. Saçlarındaki birkaç yılanı parçalamış olmalıydım ki çığlık attı. ‘‘Ah benim küçük bebeklerime ne yaptığını sanıyorsun sen?!’’ diye bağırdı. Leo’nun ise sesi çıkmıyordu. ‘‘Leo!’’ diye bağırma ihtiyacı duymuştum.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:03 am

'Ah süper ' dedim kendi kendime. Serena herşeyi mahvetmişti. Serena anlamadan cebinden aynasını almıştım. Geri geri Medusa'ya gidiyordum. Ama Medusa bana bakmadı. Tam arkasındaydım. Ama olduğum yer karanlıktı. Sere hançarini sallayıp duruyordu. Birkaç yılan daha kesti. Cesaret ederek gözlerimi kapamadan Medusa'ya doğru yürüdüm. Sere'le uğraşıyordu. Bütün dikkati ondaydı. Kılıcımı bir beyzbol sopasıymış gibi tuttum ve 'şlak' diye bir ses geldi. Medusa'nın kafası havaya uçmuştu. Hemen kafasına paçavraya sardım.

'Gözlerini aç.' dedim Serenaya. Biraz tereddüt ederek gözlerini açtı. Medusa'nın kafasını göstererek :

'Bu niye yok olmadı?'dedim.

'O ganimet olarak kalır.'dedi Serena.

'Pek de iyi bir anı olmayacak ha?'dedim.

(Sere sen bitir hadi Very Happy)
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı   Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:07 am

‘‘Bence güzel bir anı... Eğlenceli!’’ dedim. Beklemediği bir cevaptı. Gülümsedim. Yerde kesilmiş olan küçük yılanları aldım ve konuşmaya başladım. ‘‘Madem medusa’nın kafasını vermiyorsun küçük yılanlarda bende kalır o zaman. Ayrıca hiç centilmen değilsiniz beyefendi.’’ dedim. Tabi ciddiye almamış ve gülmeye başlamıştı. Kaşlarımı çatarak pegasusuna binmesini söyledim. Melez kampına geri dönerken de çok eğlenmiştik.

RP bitmiştir.

Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Çilek İstemiştik
» Sadece gezmek istemiştik
» Sadece Sıkıntımızı Gidermek İstemiştik
» Sadece Biraz Oyun Oynayalım Demiştik
» Biraz Hırsızlık, Biraz Macera