Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Dostluk

2 posters
YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Yeni Bir Dostluk Empty
MesajKonu: Yeni Bir Dostluk   Yeni Bir Dostluk Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 11:04 pm

Sabah erkenden kalkmıştım , kulümbedeki kardeşlerim uyuyordu bende biraz dışarı çıkıp yürümek istedim ve kulübemden çıktım. Biraz yol aldıktan sonra ilk kez gördüğüm bir kulübe dikkatimi çekti hemen kulübeye doğru yaklaştım ve kapısının açık olduğunu gördüm demek ki bu saatte benim dışımda uyananlarda varmış diye içimden geçirdim , kulübeye girmeyi çok istiyordum biraz ceserat toplayarak kapıdan içeri girdim. Kulübe çok düzenliydi ve çok hoş düzenlenmişti acaba kimin çocukları burda kalıyor diye merak ettim ve biraz yüksek sesle :

-Merhaba... dedim biraz bekledim sonra devam ettim.Kimse yok mu ?..Biraz sonra sol tarafımdan bir kız belirdi ve kız gülerek bana:

-Günaydın ben varım dedi.
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Yeni Bir Dostluk Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dostluk   Yeni Bir Dostluk Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 11:09 pm

Kulübeme henüz yeni gelmiştim ve birkaç kişi tanıyordum sadece.Bu yüzden arkadaş edinmeye çıkacaktım.Bunun için hazırlanıyordum.Klasik kıyafetlerimden keten pantolon ile gömlek ve kravatımı geçirdim ve saçlarımı dağıtıyordum.Birden kapı çaldı.

-Kimse yok mu?

-Günaydın ben varım.

Belki bu kız Selene'nin bir arkadaşı olabilirdi.Ama artık benim de arkadaşım olacaktı.

-İçeri gelsene.

Ardından buzdolabına giderek biraz abur cubur çıkarıp önüne uzattım.Daha tanımıyordum ama bu kampta kötüler az bulunurdu.Bu yüzden için rahattı.

-Ben Jacquenetta Solielle.Jac diyebilirsin.Sen?
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Yeni Bir Dostluk Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dostluk   Yeni Bir Dostluk Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:58 am

Bu kızıda kampta ilk defa görüyordum tam adını soracakken adını söyledi bende gülümseyerek:

-Benim adımda Amy Kleppy.Ben bu kulübeyi ilk kez görüyorum ve kimin çocuğu olduğunu bilmiyorum dedim.

-Ben Heranın kızıyım,sen ? Çok şaşırmıştım ve mutlu olmuştum ilk kez bir Hera çocuğuyla karşılaşıyordum.

-Bende Hermesin kızıyım dedim ve ekledim kulübeniz çok güzel.

-Teşekkür ederim dedi gülerek.Aklıma başka bir konu gelmeyince bana ikram ettiği abur cuburları yemeye başladım

Yeni Bir Dostluk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canavarlar ve Dostluk
» Yenilgi ve Dostluk (** 12. Temizlik Denetlemesi **)
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...
» Yeni ev,yeni başlangıç...