Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ormana yanlız başıma gidilmemesi gerektiğini öğrendim

YazarMesaj
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Ormana yanlız başıma gidilmemesi gerektiğini öğrendim Empty
MesajKonu: Ormana yanlız başıma gidilmemesi gerektiğini öğrendim   Ormana yanlız başıma gidilmemesi gerektiğini öğrendim Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 2:01 am

3- İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

12- Ormanda rp yazacaksın.
Mekan: Orman
Katılacaklar: Sadece sen.

İlk günüm çok boğucu geçmişti. Hala bir melez olduğumu hazmedememiştim. Etrafa bakındım ve kimse olmayan bir yer aradım. Sonunda bir yer bulamayınca ormana doğru ilerledim. Kocaman ağaçlar yukarıya uzanıyordu ve güneş ışığını engelliyordu.Zaten hava karanlık olduğu için görüşüm çok zorlanmıştı.Gözlerimi kısarak etrafa bakmaya çalıştım..Birkaç orman perisi,etrafta dolanan birkaç satir gördüm.Onların olmadığı yola sapıp hızla yürümeye başladım.Arkama dönüp baktım.Kimse yoktu.Bu iyiydi.Birden birşeye çarptığımı hissettim.Başımı kaldırıp baktığımda bir yaratık gördüm.
''Aaaaa!Bu bir canavar!'' diye bağırdım.Korkudan çatlamış sesim ormanda yankılandı.Kimse yardım etmeyecekti.Fazla uzaktaydım.
Kaçmaya çalışsam bile canavarın beni yakalayacağını hissediyordum.Etrafa bakındım.Benim kullanabileceğim birşey yoktu.Ben de en son bir canavarla karşılaştığımda yaptığım şeyi yaptım.Bir dal parçası kaptım.
Orman.Canavar.Dal.
Sanki herşey tekrarlanıyor gibiydi.Sakin ol Mia,dedim kendi kendime.Sen bir Hestia kızısın.Bir melezsin.Hadi,kendini savun.
''Aaaaa!'' diye bir savaş nidası atıpdal parçasını canavarın gözüne sapladım.Canavar acı içinde bağırdı.Dalı çıkarmaya çalışırken ben de kaçma imkanı buldum.Ama savaşmak istiyordum.Birden ağaçların arkasında parıldayan bir ışık gördüm.Oraya doğru koştum.Yerde muhteşem bir kılıç ve üzerinde bir not vardı.

Sevgili kızım;
Bu gün yaşadıklarının zor olduğunu biliyorum ama senin için endişliyim.Sana birşey olursa ben ne yaparım?Kendini korumayı öğrenmen gerek.Maalesef hayatın savaşmakla geçecek.Ama sana bu hediyeyi verdiğime beni pişman etmeyeceğini biliyorum.

Annen

Yerdeki kılca baktım.Muhteşem birşeydi.Arkamdan canavarın bağırışını duydum ve inceleyemeden kılıcımı aldım.Canavar dal parçasını çıkarmıştı ama tek gözü artık kördü.Kızgınlıkla bana baktı.Ben de kılıcımı öne doğru uzattım.
''Haydi bakalım canavar.Annemi hayal kırıklığına uğratmayacağım.''
Canavarla biraz çarpıştım ve sonunda göğsine kılıcımı batırdım.Canavar anında buharlaştı.Hemen kendimi toparlayıp bir çıkış yolu aramaya başladım.Ormandan dışarı çıktığımda bazı melezler kılıcıma bakıp şaşkınlık içerisinde kaldı.Bense bu gece iyi bir uyku çekmek için hızla kulübeme gittim.

Ormana yanlız başıma gidilmemesi gerektiğini öğrendim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melez olduğumu nasıl öğrendim
» Ormana Gezi
» Ormana!
» Önce ormana uğradık...
» Önce Ormana Uğradık.. 2