Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Önce Ormana Uğradık.. 2

4 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Önce Ormana Uğradık.. 2 Empty
MesajKonu: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 2:23 am

Pegasuslarımızla beraber New York'un semalarında uçuyorduk, burası bizim için biraz tehlikeliydi. Zeus'un mekanında dolaşmak hoş değildi bana göre. Bunalıyordum burada, nedenini bilmediğim bir şekilde. Julia ve Mitchie yanımda olmasa, her halde ölürdüm ben burada. Ama ikisi de çok mutlulardı, ailelerini göreceklerdi. Ben de onların bu mutluluğuna ayak uydurabilmek için mutlu gözükmeye çalışıyordum fakat ben ailemi uzun zamandır görmediğim için beni unutmuş olabileceklerinden şüpheleniyordum. Aslında ailem çok kalabalıktı, babam,annem, iki kız kardeş, bir erkek kardeş ve bir abiden oluşuyordu ailem. Annem dediğim, belki üvey ama kesinlikle Nike'tan daha anne. Ve benim gerçek ailem, onlardı yani Morgan ailesi. Semalarda süzülürken inme vaktinin geldiğini söyledi Julia, bunun üzerine pegasusumu boşluk bir alana indirdim.
http://www.platis.forummum.net
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 2:27 am

Ailemi göreceğim için çok heyecanlıydım. Mutlulukla pegasusumu yere indirdikten sonra etrafta gezinmeye başladım. O sırada apartmanımı gördüm. "Bakın kızlar, o benim evim!" dedim apartmanı işaret ederek. Ama Julia benden daha hevesli gibi görünüyordu. O yüzden ilk onun ailesinin yanına gitmeye karar verdik. Yerinde duramayan Julia, biraz komik görünse de belliydi ailesini çok özlediği.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 2:39 am

Çok sıkıldım. Julia'dan izin alındı. 1 postluk burdayım.

İris mesajı yollamak için biriktirdiğim drahmilerden vermek istemiyordum. Julia ve yanındaki Sat ve Mitchie'nin Melez Kampından çıkıp Ormandan geçmeleri büyük şanstı. Yaptığımız yeni bir Radar makinesi ile onları tespit etmiş ve büyük tehlikeden haberdar etmek için bir Korsan Radyo yapmıştık. Onları uyarmassam çok kötü sonuçlar olabilirdi. Çok geçmedn makineyi Pers ile yapmıştık. Yinede yayın sorunu vardı.

Onlar tam ilerlerken önlerine, sadece melezlerin görebildiği bir ekran gönderdim. Yayında bizi göstermiyordu. Pers'e hemen arkadan bağırdım
"Pers! O lanet tornavidayı getirmessen seni yemin billah öldürürüm!" demiştim. Kızların gülüşlerini duyar duymaz onlara baktım. "Net gözüküyormu kızlar?" dedim. "Evet!" demeleri üstüne Radyo'nun frekanslarını tam olarak ayarladım. "Kızlar. Kamp dışına çıkmak çok tehlikeli biliyorsunuz. Yeni yaptığım makine ile girip çıkanları ve kamp içindekileri görebiliyoruz. Ormanda yavru ve boyları yaklaşık 4 metre olan kikloplar tespit ettik. 4 taneler ve yanlarında anneleri var. Gelirken çok zorlanırsanız destek çağırın!" dedim. Frekanslar gidiyordu ve biraz sonra düzeliyordu. Kızlar cevap vermemişti. "Bu arada haberiniz olsun, gelirken İris Mesajı yollayın. Canavarları korkutacak bir ateş yaratalım. Şimdilik güle güle!" diye bağırdım.

Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 7:12 am

Mitch'in aksine biz büyük bir villada oturuyorduk.Her şeyimin olmasına rağmen orada değil burada mutlu olmuştum.Eh ne yaparsın benim yapım böyle.Her neyse evimin önünde duruyorduk.Sat biraz garip görünse de Mitch(yeşil şekerim)gerçekten de yeşil bir şeker olmuştu.Ben mor pembe beyaz şeker olmuştum.Sat hala avcıydı.Umarım annemler bu durumu garipsemezdi.Zile bastım.Abim açtı.Beni görünce heyecanlandı.Boynuna atladım sımsıkı sarılıyorduk...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 7:31 am

Julia abisinin boynuna atlamıştı, sarılıyorlardı. Sarılırken abisi bizi evin içine davet etti, Mitchie ile beraber uysal uysal evin içinde oturuyorduk. Ev gerçekten çok büyüktü, duvarları bile parıl parıldı. Hayran hayran etrafa bakarken Julia'nın tüm ailesi Julia'yla sarıldılar ve hep beraber oturmaya başladık. Julia'ya fısıldadım. "Evin ve ailen gerçekten süpermiş." dedim. Çünkü gerçekten süperdi.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 7:41 am

Ev gerçekten çok büyüktü ve Julia'nın ailesi bize çok iyi davranıyordu. Hatta annesi bize kurabiye bile ikram etti, çok iyi ağırlanıyorduk bu kocaman evde. Açıkçası biraz utanmıştım, bizim evimiz apartmanın çatı katıydı. Fakat sevgi yuvasıydı. Burası da büyüktü ve sevgi yuvasıydı. Dudağımı ısırıyordum, biraz imrenmiştim. "Harika." dedim sadece.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 8:36 am

Annem en sevdiğim kurabiyelerden yani elmalı kurabiye yapmıştı.Daha geleceğimizi bilmiyorlardı fakat içine mi doğmuştu?Buna güldüm.Kurabiyelerimizi yerken laflıyorduk ta.Saty biraz garipsemişti.Nedenini bilmediğim için yukarıya yani odama çıktık.Ona``Neden böyle davranıyorsun?Onlar senin ailen de sayılırlar.Hadi ama böyle yapma´´dedim.Ardından Mitch geldi...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 10:04 am

Mitchie, Julia beni desteklerken geldi. O da ona katıldı. "Burası büyüleyici." dedi ve Julia'nın koltuğuna oturdu. "Burası benim evim gibi." diyerek kıkırdadıktan sonra ben de gülümsedim. "Tamam burası benim de evim o zaman." dedikten sonra aşağıya, Julia'nın ebeveynlerinin yanına indik. Güleryüzlü abisi,ablası ve annesinin yaptıkları elmalı kurabiyelerden aldık. Gerçekten inanılmazlardı.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 6:06 am

Sonunda Julia'nın evinden ayrılma vaktimiz gelmişti, çünkü ben de kendi ailemi görmek istiyordum. Sat'ın kolundan çekiştirdim, bir süre sonra Julia da niyetimizi anladı ve ailesiyle sarıldılar. Tekrar geleceğine söz verdikten sonra ben heyecanla minik apartmanımıza doğru koşmaya başlamıştım bile. Sonunda ben de ailemi görebilecektim, çok mutluydum.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 5:02 am

Mitch(yeşil şeker)ailesini ziyarete gideceği için heyecanlı bir şekilde Sat'in koluna yapışmıştı.Ben anlayınca anneme``Anneciğim.Gideceğimiz çok yer var daha bu iki güzel kızın ailelerini de ziyaret edeceğiz´´dedim.Sarıldık.Bu sırada Mitch ailesinin evine doğru yol almışa benziyordu.Eve girdik.Aman tanrım.Abisi çok yakışıklıydı Smile Ama beni ilgilendirmezdi.Gerçekten annesi,babası çok şekerlerdi.Ama abisi (tabii bizden yaşça büyük)Kendimi kaptırmamak için Sat beni zorluyordu.Artık olaylar nasıl gelişirdi bilmiyorum.Ama bir an önce abisinden gözlerimi almalıydım.Mitch şekerliğini nereden almış anlamıştım...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 5:12 am

Julia, Mitchie'nin abisine bakıp dururken Mitchie de abisine bakıyordu, bakarken de gülüyordu. Julia'yı zaptetmek yeterince zorken abisinin de Julia'ya bakması olacak iş değildi. Onları durdurmaya çalışırken gülücüklerime hakim olamıyordum, Julia benden bile beterdi. Gülümsedikten sonra abisiyle konuşmaya başladım. "Madem bu dünyaları biliyorsunuz söyleyeyim o zaman; biz avcıyız." dedim ve tatmin olmuş bir ifadeyle bacak bacak üzerine atarak kıkırdadım.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 5:16 am

Abim Julia'ya bakıyordu dik dik, açıkçası durumdan biraz rahatsız olmuştum, gerçi abim ve Julia fena olmazdı. Biri güzel, biri yakışıklı. Ama Artemis'in gazabına uğramaya hazır bir abim yoktu bana göre, daha gencecik bir üniversiteliydi o. Bir süre sonra abimi kenara çektim. "Abi, kendine gel." dedim gülerken ama abim Julia'ya bakıyordu. Kız ölümsüz, senin yüzünden ölümsüzlüğü bozulmasın."
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 5:30 am

Bir kerede karşı çıkmayın ama.Tam abisi de bana bakıyor.O sırada şak Mitch abisini kenara çekiyor.Gerçi hala benim üstümde gözleri.Sat'a avcı olduğumuzu söylediği için çok kızgınım.Her an onu öldürebilirim.Ama yapamam ölümsüz çünkü Smile Her neyse.Mitch ile abisi yanıma gelmişti.Bir şeyler söyleyeceklerdi...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 5:40 am

Mitch'in abisi yanımıza gelerek Julia'nın numarasını isteyince Julia da abisine verdi. Ardından Mitchie'nin abisi de Julia'ya telefon numarasını vererek gülümsedi. "Müsait olduğunda ara beni." diyerek gülümsedi. Julia da gülümsüyordu, onun moralini bozmamak için bir şey demedim ve ben de gülümsemeye başladım. Ama artık gitmemiz gerekiyordu, geç olmuştu vakit ve daha Nereus'a uğramamız gerekiyordu, çünkü Artemis bizi gönderirken Nereus'a uğramamızı da söylemişti. Bize vereceği bir şey olmalıydı.

Rp Denizci Nereus'ta Devam Edecektir.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 6:14 am

Hee,hafta içi bilgisayara girmek sana yasak değil miydi?Sat!
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Önce Ormana Uğradık.. 2   Önce Ormana Uğradık.. 2 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 6:46 am

Hey rey bu tür sohbetleri Rp dışında yapmalısın!

Önce Ormana Uğradık.. 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Önce ormana uğradık...
» Önce Ormana Uğradık.. 3
» Ormana!
» Ormana Gezi
» Ormana doğru küçük bir gezi.