Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Toplantısı-6

+7
Apollon.
Hestia
Demeter
Artemis
Afrodit.
Ares
Athena
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:28 am

Uff. İyi bakalım, ben senin gibi insanları yüzüstü bırakmayacağım.
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:30 am

bırakma Ares sna bırak diyen yok zaten..

(ben düşündüm de bundan da iyi kurgu ya da görev çıkar.. Razz )
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:18 am

Teşekkür ederim iltifatların için Apollon. (:

Haklısın Artemis,sana katılıyorum.Çok ince fikirlisin arkadaşım.Daha doğrusu yaratıcısın.Sana imreniyorum.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 11:51 am

Diyecek lafım yok Artemis, benim yolumdan ilerlemiyorsun tam olarak. Ben arkamı dönüp gitmeyi seçtim, sen sadece bir süre her şeyden uzak kalmayı seçtin. Sanırım daha sadakatli olanımız sensin...

Ve Ares, artık bir karar aldım -herkes duysun- sana laf yetiştirmeyeceğim, ne dersen de düşük seviyeli bir cevap vermeyeceğim. Konseydeki diğer tanrı-tanrıçalara sözlerimizle işkence etmeye hakkımız yok çünkü.
http://olimpos.my-rpg.com
Hestia
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Hestia

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:14 am

Verdiğin radikal karar beni mutlu etti, Athena Smile
Bu arada senin adına üzüldüm Artemis, kısa süre içinde bu kararından vaz geçmeni -veya vaz geçirilmeni- diliyorum...
Bu arada titanlarla savaşımızda son durum nedir? Of, ben Üç Büyükler'den daha ilgiliyim konuyla, nerelerde bu kardeşlerim benim? Sad
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:35 am

En ufak bir ilerleme yok. Hadi bakalım bu hafta sınavlar vardı o yüzden devam edemediler. Bakalım haftaya ne gibi bir bahane uyduracaklar.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:54 am

bahaneler...bahneler...bahaneler....
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 8:56 pm

En son Demeter tarafından C.tesi Kas. 06, 2010 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 9:43 pm

Aslına bakarsanız savaş gayet güzel devam ediyor ama siz takip etmiyorsunuz, ana kurguya bağlı olarak dağıttığım üç görev, savaşın kampa yansıması işte. Daha dün gece Othyrs Dağı'ndan kaçan Titan Atlas yeniden hapsedildi ve Hestia kurtarıldı...
Ama haklısınız, konseyde bunlardan konuştuğumuz yok.
Hestia
Hestia

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:57 am

Evet ya, ben kaçırıldım, bulundum, kurtarıldım, konseye geri döndüm, hala hakkımda bir konuşma geçmemiş! Suspect Şu melezler de olmasa siz benim yokluğumu bin yıl fark etmezdiniz herhalde.
Bu konsey neden durgun bu kadar? Kimsenin çıtı çıkmıyor. En suskun kişi ben olmalıyım aslında ama... silent
Evet konsey, tempo-tempo biraz.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 7:00 am

Konuşacak bir şey yok. Savaş yok. Var da bizi ilgilendirmiyor. Melezler savaşıyor.
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:58 am

Of,kimse bize neler olduğunu anlatmıyor ki Hestia.Biliyoruz,takip etmemiz gerek;biraz da suç bizde.
Hayırlı olsun Hestia ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 2:51 pm

Kurtulmana sevindim Hestia, yokluğunu hissettik konsey toplantılarında Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:39 am

Aaa konsey ölmüş yahu, eskiden böyle miydik biz...
Savaşla ilgili neyi öğrenmek istiyorsunuz? Kamptaki mücadele başladı, Atlas tekrar hapsedildi ama Kronos tüm kuvvetleriyle üzerimize gelmeye devam ediyor. Ben parmağımı bile kıpırdatmıyorum, Artemis de inzivaya çekildi. Hades ve Poseidon zaten size sırtını döndü. Bir avuç ilahi güç kaldınız işte.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 8:00 am

Beni de çıkar Athena. Kro ile dövüştüm kaybettim, ağır yaralandım, savaşamaz durumdayım vs...
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 2:26 am

yanii benimle .... Smile
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 3:36 am

Öff öff Zeus gelsin kavga edelim daha eğlencelidir. Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 3:00 am

Tüm tartışmaları okuyamayacağım, birisi bana özetlesin
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 3:58 am

Poseidon, Hades, ben, Ares ve Artemis artık sizin yanınızda değiliz, Kronos Melez Kampı'nda, kahramanları tehdit etmekte.
İşte, bir cümleyle özetledim.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:37 am

Hadi Hades ve Poseidon'un bahanesini biliyoruz, zaten beni yıkmaya çalışıyorlar. Peki sizin derdiniz ne, öğrenebilir miym?
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:00 am

Tamamen arkandayım hayatım I love you
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:04 am

Teşekkür ederim Hera, ama daha barıştığımızı sanmıyorum. Hele çocuklarının sayısı 1'i geçmişken..
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:17 am

Ben Ares ile atıştığımız için ayrıldım, Ares de Kronos ile savaşında çok ağır yaralar aldığı için. Artemis de bunaldığı için.
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:45 am

Zeus demiş ki:
Teşekkür ederim Hera, ama daha barıştığımızı sanmıyorum. Hele çocuklarının sayısı 1'i geçmişken..

Çok uzattın tatlım. artık geçti değil mi??

ve Athena beraber olmalıyız siz savaştan çekilipte biz yeinilirsek hepimiz beraber kaybedeceğiz.Yardımcı olmalısınız.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:19 am

Anne ben zorunluluktan katılamıyorum fakat Athena isterse katılabilir. Artemis'e gelince, o savaş başlayınca geri dönecek hem zaten onu ikna etmek için bir grup gitti.
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:29 am

Ah Zeus Babamız seni alaşağı ederken çok güleceğim. En sonunda oda cezasını bulacak ama senin yüz ifadeni çok merak ediyorum.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:33 am

Poseidon bunun sonunda sağ kalabileceğini mi sanıyorsun? Kronus seni de yok edecek. Bu arada sana mesaj gönderdim oğlumla, istersen Ogygia adasında buluşalım ve konuşalım?
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:34 am

Ares, ne dersen de asla taraf değiştirmeyeceğim.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:36 am

Diyorum ki, sen oraya gel benim sana diyeceklerim var.
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:18 am

Hadi melezlerinizi korumayacakmısınız?Bari onlar için??

Konsey Toplantısı-6
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-5
» Konsey Toplantısı-7
» Konsey Toplantısı-8
» Konsey Toplantısı-9
» Konsey Toplantısı-10